Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > W > Slevové kupóny a slevové kódy do Wellspace.cz

Wellspace.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.79/5, 28 hlasování)
Pokračovat na wellspace.cz

Aktuální slevy a akce (červenec 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Wellspace.cz

Nakupování na Wellspace.cz...

Úvodní slovo provozovatele:

Ahoj a vítej ve Wellspace. Mé jméno je Radana a spolu s mým týmem jsme vytvořili platformu Wellspace, unikátní aplikaci, kde se ve wellness světě setkává poptávka s nabídkou. Věříme, že to, co rád/ráda děláš, by mělo být jednoduše dosažitelné v rámci několika kliknutí. Wellspace spojuje tvůj wellness životní styl. Zaregistruj se ještě dnes a staň se součástí nového zdravého hnutí spolu s Wellspace!

Wellspace slevové kupóny a slevové kódy

Díky Wellspace.cz budete poznávat nové věci a dělat to, co vás baví. Najdete to správné místo, které vás dělá šťastnými a užijete si ho naplno. Stačí jen pár kliknutí a Wellspace vám přinese jednoduché rezervování u vašeho oblíbeného poskytovatele.

Wellspace je jednoduchý cloudový rezervační systém, který je vytvořen potřebám podnikatelů ve světě fitnessu, zdraví a krásy. Jedná se o marketingový a rezervační nástroj v jednom. Aplikace wellspace je první online aplikací pro trenéry, kouče a terapeuty. Na pár kliknutí tak vyřešíte kompletní administrativu, která je spojená s vaším podnikáním. Získáte tak až o 30 % času měsíčně navíc. Můžete se věnovat svým klientům a tomu, co vás baví. Kde se těch 30 % navíc vezme?

Online recepce je intuitivní manažer, který se postará o rezervace, on-line či živé služby 24/7. Vytvoříte si tak pasivní příjem prodejem online videí, jídelníčků, ebooků a webinářů. Platební brána v podobě peněženky pak zajistí veškeré platby a plnění rezervačních pravidel.

Aby bylo vše legální po všech směrech je pro vás připraven blog. Ten nabídne 4-dílný video seriál pro Vaše podnikání ZDARMA. Zapište se zadáním svého emailu do sledování každého výukového dílu. Tým Wellspace je pak v aktivním kontaktu s hospodářskou komorou a českou komorou fitness, pro které zprostředkovávají otázky podpory všech OSVČ ve světě pohybu a zdraví. Navíc aktuální informace o „liberačním balíčku, odkladu plateb, daní nebo možnosti bezúročného úvěru konzultují s profesionály ze světa daní a účetnictví. Témata blogu jsou: daně, pojištění, EET, bezúročné úvěry v případě potíží (pandemie) a podobně. Přichystána je také online poradna pro všechny vaše všetečné otázky.

Věříme, že budete s wellspace.cz spokojeni, posunete své podnikání zase o kousek dál a budete se moci věnovat své vášni naplno namísto neustálého hlídání termínů a účtování do excelovské tabulky. Wellspace můžete vyzkoušet zdarma a po uplynutí bezplatného období vás bude stát nějakých 16 Kč, tedy méně než jeden šálek kávy. Platit můžete měsíčně nebo ročně a licenci můžete získat pro jednotlivce nebo pro celý tým.

Navštivte wellspace.cz

Jak uplatnit slevový kód na Wellspace.cz?

Wellspace.cz nevyužívá možnosti uplatňovat slevové kódy při koupi aplikace. Veškeré akční nabídky, které jsou pro vás dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu Slevovykupon.net získáte automaticky po přechodu do wellspace.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Pokud se situace změní, budeme vás o možnosti aplikovat slevové kódy informovat zde.

Navštivte wellspace.cz

Komunikuje efektivně s klienty z jednoho místa

Se svými klienty můžete sdílet dokumenty jako jsou videa, e-booky nebo idnividuální jídelníčky. Můžete je sdílet individuálně jednomu klientovi nebo celé skupině. Informace jsou v tomto případě cenným aktivem. Nastavit si můžete také SMS notifikace. Nastavte upozornění přes SMS. Notifikace se odesílají před rezervací a v případě změn či zrušení rezervace budete mít informaci okamžitě. Pro lekce či workshopy můžete nastavit i oznámení pro náhradníky. E-mailové notifikace jsou zdarma. Vaše online recepce bude automaticky informovat klienty o budoucí rezervaci, změně či zrušení. Získáte rezervace přímo z webové stránky. Přidáte rezervační tlačítko na váš web, které klienty přímo zavede do rezervačního kalendáře. Pořádáte události nebo poskytujete speciální nabídky. Vaši klienti mohou vidět všdchny události a speciální nabídky přímo na profilu. Všechny aktivity pak můžete monitorovat a budete mít předmět o těchto základních ukazatelích - příjem, počet, rezervace a popularita daných služeb.

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Wellspace.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.