Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > W > Slevové kupóny a slevové kódy do Winzip.com
Winzip.com

Winzip.com slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.68/5, 22 hlasování)
Pokračovat na www.winzip.com/en

Aktuální slevy a akce (září 2023)

Více o Winzip.com

Nakupování na Winzip.com...

Winzip je nejoblíbenější program pro kompresi souborů v rámci operačního systému Windows. Jedná se ale zároveň o komplexního správce souborů. S Winzip ušetříte čas, protože se jedná o nejefektivnější komprimační software na světě. Můžete snadno a rychle komprimovat, chránit, spravovat a sdílet všechny soubory.

Winzip slevové kupóny a slevové kódy

• Dekomprese všech běžných formátů souborů

• Komprese souborů pro snížení velikosti příloh e-mailů

• Ochrana souborů se šifrováním na úrovni bankovnictví

• Přístup a správa souborů na počítači, v síti a cloudu

• Připojení ke službám Dropbox, Google Drive, OneDrive a dalším...

Zipování souborů má hned několik užitečných důvodů. Prvním a tradičním je možnost zmenšení velikosti souborů. Druhým je zabalení většího množství souborů do jednoho pro snadnější transport. Nechybí samozřejmě ani možnost zašifrovat data v komprimovaném souboru. Ochráníte tak svá citlivá data další vrstvou, která je prakticky neproniknutelná.

Systémové požadavky na tuto aplikaci jsou Windows 7 a novější. Pro stažení budete pak potřebovat Internet explorer 8 nebo novější.

Stáhnout si můžete bezplatnou 21 denní zkušební verzi. Stačí nainstalovat winzip.exe, který stáhnete přímo z Winzip.com. Kromě zkušební verze můžete využívat také 30 denní možnost vrácení peněz pokud budete s aplikací za kterou jste zaplatili nespokojení.

Winzip 25 nabídne základní variantu programu pro snadnou kompresi, správu a sdílení souborů. WinZip courier 10 je špičkové e-mailové řešení pro zasílání velkých souborů s technologií komprese a dekomprese. WinZip je možné stáhnout i ve verzi pro Apple. Ta je dostupná na AppStore. Stejně tak je dostupná verze pro Android na Play store. Verze je dostupná také v Microsoft Store. WinZip Ultimate PC care je pak řešení péče o počítač vše v jednom. Tento program nabídne každodenní údržbu počítače. Užívat si pak budete výkon a pohodlí nástrojů pro výkon a zabezpečení počítače WinZip v rámci jednoho předplatného.

Zakoupit si můžete jednotlivé licence po uplynutí zkušební doby. Dostupné jsou samozřejmě také Enterprise verze pro větší organizace. Enterprise licence je rozdělená na 2 objemové kategorie – verze pro 2 – 99 uživatelů a pak verze pro 100 a více uživatelů.

Za program můžete platit kreditní kartou online, přes PayPal a Bankovní převod. Distribuce probíhá výhradně digitálně a adresa, kterou musíte vyplnit slouží pouze pro fakturační účely.

Věříme, že budete s Winzipem spokojeni ať už v domácnosti nebo ve vašem pracovním prostředí.

Navštivte www.winzip.com/en

Jak uplatnit slevový kód na Winzip.com?

Internetový obchod Winzip.com aktuálně neumožňuje uplatňování slevových kupónů a kódů. Veškeré akční nabídky, které jsou dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu Slevovykupon.net získáte automaticky po kliknutí na některou z nabídek prostřednictvím odkazu v jednotlivých kupónech.

Pokud se situace změní a obchod winzip.com začne nabízet možnost uplatnění slevových kódů, budeme vás o této možnosti informovat zde včetně podrobného návodu, jak takové slevové kódy využívat v košíku obchodu.

Navštivte www.winzip.com/en

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Winzip.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.