Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > W > Worldoftanks.eu slevový kupón
Worldoftanks.eu

Worldoftanks.eu slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(3.94/5, 68 hlasování)
Pokračovat na www.worldoftanks.eu

Aktuální slevy a akce - srpen 2022

Více o Worldoftanks.eu

Nakupování na Worldoftanks.eu...

Máte rádi tanky? Vojenskou historii? Chcete si zabojovat v legendách 2. světové války proti ostatním hráčům? Pak právě pro Vás je určena hra z období druhé světové války World of Tanks vyvíjená běloruským studiem WARGAMING.net.World of Tanks je jednoduše řečeno hra určena pro každého kluka jakéhokoliv věku. Základní princip hry spočívá v tom, že jste posazeni do týmu 15 hráčů proti týmu jiných 15 hráčů a Vaším úkolem je buď všechny nepřátelské tanky zničit, nebo obsadit vlajku. Týmy jsou složené z vozidel všech národů a hráči jsou namícháni zkušení i začátečníci. Máte tedy mnoho příležitostí se od těch zkušenějších naučit něco nového nebo někoho nového naučit triky, které znáte. Velice užitečné je sledovat herní vide a návody, kde získáte základní znalosti ohledně herní mechaniky. Zjistíte, jak správně naúhlovat pancíř pro získání co nejefektivnější ochrany, správné použití typu munice dle cíle na který míříte, využívání výhod konkrétních modelů tanků co se týče terénu a mobility. Na první pohled se může zdát, že hra je jednoduchá, ale není tomu tak – jedná se o velice propracovaný způsob boje.

Hra si nezakládá na realističnosti. Tanky se oproti reálným situacím nechovají správně – nicméně zachovávají si základní charakteristiky svých reálných předloh. Ruské tanky používají hrubou sílu a často mají excelentní pancíř ale ne vždy skvělou mobilitu či přesnost děl. Německé tanky jsou technicky propracovanější se silným pancířem a přesnými děly, ale postrádají celkovou odolnost. Ve hře naleznete zástupce celkem osmi národů: Německo, Rusko, Francie, Velká Británie, Spojené státy Americké, Japonsko, Čína a Československo. Brzy se můžete těšit také ne nové tanky Švédské. Hra je neustále vyvíjena a je přidáván obsah. Můžete se těšit na více než 50 bitevních polí a mnoho stovek tanků.

Samotná vozidla disponují celou řadou vlastností, která je činí unikátními. Základním parametry jsou průraznost děla, přesnost děla, výkon motoru, rychlost otáčení tanku i věže, pancíř podvozku a věže, odolnost různých modulů a členů posádky. Tanky můžete imobilizovat stelbou do pásu, vyřadit jejich přesnost trefením kanónu nebo omezit jejich rychlost střelbou do motoru. Tanky je možné zapálit nebo odpálit jejich muniční zásobu. Model trajektorie střel a výpočet průraznosti pancíře je velmi propracovaný a má svá specifická pravidla, která se během hry automaticky naučíte.

Do hry se můžete okamžitě zaregistrovat a hrát zcela zdarma – ano za hraní s ostatními hráči nemusíte zaplatit ani korunu. Samozřejmě je možné si do hry dokoupit rychlejší postup technickými stromy což zaručuje dřívější dostání se k legendárním strojům typu Tiger nebo IS, ale výhodu v boji použitím peněženky nezískáte. Můžete si zakoupit také prémiová vozidla, která běžně ve hře zdarma dostupná nejsou. Tato vozidla dokáží vydělávat více herní měny a jsou v určitých ohledech unikátní – nikoliv však lepší.

Hra je dostupná kompletně ve většině evropských jazyků včetně Češtiny a to i s plně namluveným dabingem posádek. Využít můžete také skvělého dabingu podle typu tanku, který máte. Němci mluví německy, Čechoslováci česky. Pokud tedy chcete zažít spousty zábavy zdarma a máte dostatečně výkonný počítač (stačí průměrný stroj) můžete se vrhnout do bitvy. Registrace je zcela zdarma. Výjimečně je také možné získat bonusové kódy pro World of Tanks, která Vás opravňují k získání placených prostředků zdarma.

Navštivte www.worldoftanks.eu

Jak uplatnit slevový kód na Worldoftanks.eu?

1) Registarci provedete v pravém horním rohu stránky. Zde vyplníte své údaje nebo použijete svůj Facebookový účet k vytvoření profilu.

2) Nyní si již pouze ze stránek zdarma stáhnete hru (má mnoho GB takže se připravte na dlouhé stahování a instalaci) a můžete se pustit do boje.

3) Pokud se Vám do ruky dostane nějaký kód, která Vás opravňuje k získání bonusu, vložíte ho ve svém profilu jak vidíte na obrázku.

Navštivte www.worldoftanks.eu

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Worldoftanks.eu
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.