Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Y > Yellobar.com slevový kupón - říjen 2020
Yellobar.com

Yellobar.com slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.yellobar.com

Aktuální slevy a akce - říjen 2020

Více o Yellobar.com

Nakupování na Yellobar.com...

Yellobar.com je jednoduše seznamka pro vážný vztah. Čím se liší od ostatních? Nejsou tu žádné měsíční poplatky.

Seznamka Yellobar vás nebude obtěžovat zdlouhavým vyplňováním osobního dotazníku. Svoji registraci provedete pomocí 4 jednoduchých kroků. Aby bylo možné zaručit co nejlepší výsledky vašeho seznámení, budete mít později možnost si svůj profil doplnit o více detailů, jako jsou vaše koníčky, práce a rodina. Seznamka obsahuje intuitivní hledání, v němž pomocí parametrů zvolíte svůj vlastní okruh hledání. Filtr hledání si můžete kdykoliv změnit zdarma.Proč byste si měli oblíbit právě Yellobar? Důvodů je mnoho. Tím prvním jsou nulové měsíční poplatky. Hledáte tu vždy podle svých preferencí. Máte vždy přehled o návštěvách a hodnocení vašeho profilu. Seznamovat se můžete v mobilu prostřednictvím aplikace. Vaše komunikace je vždy chráněna pomocí šifrování. Také tu neuvidíte žádné nevhodné fotografie. Seznamka nepožaduje vaše osobní údaje a vždy máte možnost blokovat nevhodné uživatele.

Seznamka se zaměřuje na každého. Nezáleží na vaší orientaci. Vše ošetříte pomocí filtrů.
A teď kde je zakopaný pes? Za registraci platíte jednorázový poplatek, který hradíte při aktivaci svého účtu. Cena je uvedena ve všeobecných obchodních podmínkách. (Aktuální cena je 199 Kč).
A co na seznamku říkají její uživatelé?

“K seznamování po internetu jsem měla vždy nedůvěru. Díky funkcím, které mi Yellobar nabízí, mám jistotu, že svůj profil mám plně pod kontrolou.“

“Už jsem vyzkoušela mnoho internetových seznamek. Byla jsem vždy zklamaná, že chtěly po mně ihned platit měsíční poplatky. To u Yellobaru neřeším.“

“Jsem poměrně introvertní člověk a jsem rád, že mohu pomocí Yellobaru poznat i nové přátele. A v běžném životě nemám na seznamování čas.“

“Nemám rád vyplňování osobnostních dotazníků, aby mi potom byly doručeny jen 2 ženy. Na Yellobaru oslovuju ty, které odpovídají mým preferencím.“

Už si nebudete muset dělat starosti s tím, že se jedná o podvodné seznamky, které vás pouze oberou o peníze za měsíční poplatky, a přitom vám nepomohou získat životního partnera. Nebudou vás obtěžovat žádné falešné profily ani tu nenajdete profily plné pornografických materiálů.

I vy se můžete zařadit mezi spokojené uživatele, kteří prostřednictvím Yellobar.com našli svou lásku. Stačí se pouze zaregistrovat, zaplatit registrační poplatek a začít využívat všechnu funkcionalitu. A kdyby přece jen nastaly nějaké problémy, je tu pro vás dostupný zákaznický servis.

Navštivte www.yellobar.com

Jak uplatnit slevový kód na Yellobar.com?

Protože se jedná o službu, a nikoliv o produkt, není možné uplatnit slevové kódy na registrační poplatek. Všechny akční nabídky, které můžete získat prostřednictvím našeho slevového portálu Slevovykupon.net jsou automaticky aktivovány při kliknutí na odkaz do Yellobar.cz.

Pokud bude někdy v budoucnosti možné uplatnit slevové kódy na registrační poplatek budeme vás informovat zde včetně podrobného návodu na uplatnění takové výhody.

Navštivte www.yellobar.com

Skončené nabídky

Žádné měsíční poplatky s Yellobar.com (do 13.11.2018)

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Yellobar.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.