Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Y > Yoggspiration.cz slevový kupón, Yoggspiration.cz slevový kód
Yoggspiration.cz

Yoggspiration.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(3.04/5, 25 hlasování)
Pokračovat na www.yoggspiration.cz

Aktuální slevy a akce - listopad 2021

Více o Yoggspiration.cz

Nakupování na Yoggspiration.cz...

Jóga dokáže měnit životy a na yoggspiration.cz jsou toho důkazem. A pokud se i vy rozhodnete nechat vstoupit jógu do vašeho života, tento obchod je tu proto, aby vám cestu usnadnil.Jmenuji se Michal a k józe jsem se dostal úplnou náhodou. Tušil jsem, že mi v mém životě něco chybí. Po první lekci jógy jsem zjistil co a od té doby už jóga neodmyslitelně do mého života patří. Celý tento příběh pokračoval založením vlastního jógového studia Yogastation v Táboře.

Ve studiu, které je s obchodem spojené, probíhá cvičení nejrůznějších druhů jógy. Na své si přijdou i děti a těhotné nastávající maminky – i pro ně totiž mají připravená uzpůsobená cvičení. Internetový obchod vám přináší pomůcky, které jsou krásné, zdravé a pokud to jde, co nejvíce ekologické. Hledají výrobce a zpracování, které bude co nejvíce odpovídat těmto myšlenkám. Zároveň se budou snažit podporovat místní šikovné výrobce, takže třeba batohy na e-shopu jsou vždy ručně šité v malé dílně v Soběslavi.

Pokud jste obchod se sportovním vybavením nebo třeba provozovatel joga studia, můžete se stát velkoobchodním partnerem obchodu yoggspiration.cz. Jako obchodní zástupce značky nebo lektor jógy můžete požádat o velkoobchodní spolupráci. Očekávána je férová cenová politika jednání, znalost problematiky produktů, aktivní přístup k zákazníkům, aktivní podpora produktů a dodržování stanovených pravidel.

V sortimentu můžete vybírat podložky na jógu, zdravé lahve s krystalem, pomůcky na jógu, relaxační pomůcky a kategorie Zero waste.

Dopravu zajišťuje Česká pošta balíkem do ruky, PPL, Česká pošta balíkem na poštu a osobně můžete také odebírat osobně na pobočce v Táboře. Platit můžete online platební kartou, online bankovním převodem, GoPay peněženkou, Bitcoinem, Google Pay, Mplatbou, klasickým bankovním přeovdem, platební kartou, na dobírku nebo zdarma při osobním převzetí.

Dopravu můžete získat už pro objednávky nad 2 000 Kč zdarma. Produkt získáte do 2 pracovních dnů od objednání pro všechny produkty skladem. Pokud jste lektorem jógy, pošlete certifikaci a získáte 50 % slevu na svou první objednanou podložku.

Věříme, že budete s nabídkou jóga doplňků spokojeni. Přejeme vám příjemný nákup a spoustu zábavy při cvičení.

Navštivte www.yoggspiration.cz

Jak uplatnit slevový kód na Yoggspiration.cz?

Internetový obchod yoggspiration.cz aktuálně nenabízí možnost ušetřit prostřednictvím slevových kódů. Veškeré akční nabídky, které jsou pro vás dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu Slevovykupon.net získáte automaticky po přechodu do yoggspiration.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách. Pokud přece jen obdržíte slevový kód, můžete zkusit vložit jej do poznámky před odesláním objednávky. V tomto případě ale nemáte možnost ověření platnosti tohoto kódu a jeho uznání je tak na manuálním vyhodnocení obchodníka.

Pokud se situace změní a obchod yoggspiration.cz začne nabízet výhody prostřednictvím slevových kódů, budeme vás o této možnosti informovat zde včetně podrobného návodu na to, jak takový kupón uplatnit.

Navštivte www.yoggspiration.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Yoggspiration.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.