Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Z > Zaloto.cz slevový kupón - červen 2020
Zaloto.cz

Zaloto.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.zaloto.cz

Aktuální slevy a akce - červen 2020

Více o Zaloto.cz

Nakupování na Zaloto.cz...

Zaloto.cz je program finančního poradenství. V rámci zaloto.cz pro vás pracuje více než 300 nezávislých finančních specialistů. Podle vašich požadavků vám bude vybrán ten nejlepší na základě hodnocení tisíců zákazníků.Finanční poradenství nemá v České republice právem tu nejlepší pověst. Stává se, že jeden poradce řeší vše od hypotéky až po pojištění na auta. Ale aby rozuměl opravdu všem produktům je prakticky nemožné. Od Zalota si můžete nechat doporučit odborníka právě na to, co potřebujete, a to v místě vašeho bydliště.

Motivací Zaloto.cz je výsledek nikoliv provize. Zaloto totiž není hodnoceno provizí ze sjednaného obchodu, ale provozem samotného vyhledávače. Díky tomu je největší motivací portálu to, aby vaše poptávka dopadla opravdu pozitivně a vy jste měli zájem se do budoucna vrátit. Zaloto vám ale může samo o sobě garantovat bezpečnost údajů.

Zaloto je provozováno technologickou společností a uvědomují si nástrahy 21. století. Bezpečí vašich osobních údajů je proto prioritou číslo 1. Všechna bezpečnostní opatření jsou sepsány v manifestu, kde je prohlášení o transparentnosti a zabezpečení vašich údajů.

Hledáte hypoteční úvěr? Hypoteční úvěr se pohybuje na sazbě od 2,19 % (tato hodnota se bude podle finanční situace na trhu samozřejmě měnit). Vyhledávač hypoték vás požádá o základní údaje – cenu kupované nemovitosti, půjčovanou částku, předpokládanou délku splácení, fix, váš čistý měsíční příjem, zdroj příjmů, typ nemovitosti, účel úvěru a samozřejmě také vaše kontaktní údaje. Na základě vámi vložených informací bude vybrán poradce s představou o konkrétních nabídkách, který vám pomůže. Na hypotékách průměrně klientům ušetří přes 94 tisíc korun. Pomohli už více než 40 tisícům klientů, kteří poptali peníze za více než 90 miliard.

Dalším produktem, který Zaloto.cz zajištuje je životní pojištění, které vás nenechá ve štychu. Každý produkt musí být v tomto případě ušitý na míru konkrétnímu zákazníkovi. A právě proto je srovnání a výběr správného poradce tak důležitý. Nechte si spočítat cenu životního pojištění, pokud řešíte vyrovnaný příjem, výši pojistného krytí, dorovnání příjmů v invalidním důchodu a pomoc při řešení škodních událostí. Pro správné porovnání životního pojištění je kromě kontaktních údajů nutné vyplnit váš měsíční příjem a výši současných úvěrů.

Své úspory můžete se Zaloto.cz také zhodnotit díky správné investici. Zhodnocení úspor, investice a spoření vyžaduje poradce, který se na tyto oblasti zaměřuje. Aby vám vyhledávač našel vhodného poradce a řešení, je třeba zvolit hodnoty jako je vstupní investice, pravidelný měsíční vklad, doba zhodnocení a samozřejmě kontaktní údaje. Zaloto.cz průměrně klientovi ušetří přes 94 tisíc korun. Mají více než 30 000 klientů, kteří poptali za více než 70 miliard korun. I vy můžete být mezi těmi spokojenými.

Navštivte www.zaloto.cz

Jak uplatnit slevový kód na Zaloto.cz?

Na Zaloto.cz není možné využívat slevové kódy. Veškeré akční nabídky, které jsou pro vás dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu Slevovykupon.net získáte automaticky po přechodu do Zaloto.cz skrze odkazy na v jednotlivých nabídkách.

Navštivte www.zaloto.cz

Twitter

1.6.2020: 🧦 https://t.co/Q0liNlI9dT
20.5.2020:
13.4.2020: 🤭 https://t.co/VdWbFfUmec
16.3.2020: 🙏🙋🏻‍♂️ chcete rousky? marek at zaloto com https://t.co/HK3MF5Gk7V
5.3.2020: 🙋‍♂️
5.2.2020: We are here #bratislava 🇸🇰💸🇸🇰☁️🇸🇰🌲
27.1.2020: We are here #paris 🥐🇫🇷🥐🇫🇷🥐🇫🇷
15.1.2020: *tichý ohňostroj* Představujeme naši novou službu Zaloto. Bude lidem pomáhat, aby se při sjednávání hypotéky nebo p… https://t.co/1k1OBZXbZ9

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Zaloto.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.