Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Z > Zdravestravovani.cz slevový kupón - květen 2021
Zdravestravovani.cz

Zdravestravovani.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.zdravestravovani.cz

Aktuální slevy a akce - květen 2021

Více o Zdravestravovani.cz

Nakupování na Zdravestravovani.cz...

Zdravestravovani.cz je tu pro ty, kteří chtějí jíst zdravě, upravit svou životosprávu, zhubnout nebo doplnit chybějící složky stravy. Zdravestravovani.cz Vám každý den přiveze 5 porcí čerstvého jídla pro vyvážený jídelníček. Přesvědčit se můžete, že zdravé stravování může být také chutné a syté. Jídelníček sestavujme nutriční specialistka Mg. Kateřina Šimková.Pro přípravu jídel jsou využívány pouze kvalitní suroviny. Zdravestravovani.cz nabízí programy zdravého stravování pro dietu, hodnotnou stravu i aktivní život. Dostupných je 10 základních programů.

Program pro zdraví je určen pro ty, které trápí přebytečná kila nebo nepravidelná strava. Po celý den je o Vás postaráno a vy vůbec nemusíte, ba ani nesmíte, jít na nákup.
Program pro zdraví + je doplněn proti předchozímu ještě větší porcí zeleniny a ovoce. Je přidán salátek, nakrájená zelenina, ovocná a zeleninová smoothie – prostě plody flóry v rozmanitých variantách.

Velice zajímavý je stravovací program Bůček +. Jedná se o převratný program založený na nejnovějších vědeckých objevech. Po desetiletích výzkumu američtí vědci zjistili, že původně zatracovaný bůček je vlastně superpotravinou budoucnosti.

Na druhé straně je tu program bez masa, který je určen pro vegetariány a vegany. Maso je zde nahrazováno rostlinnými bílkovinami ze sóji a tofu a na Vaše přání může být rozšířen o ryby, pokud nejste ve Vašem stravovacím režimu tolik striktní.

Program pro mámy je speciálně vytvořen pro kojící maminky. Z jídelníčku je vynechána všechna strava, která je nevhodná v prvních 4 měsících věku miminka, a to kvůli bolení bříška a případným alergickým reakcím.

Pro ty, kteří trpí nesnášenlivostí na laktózu je tu Lakto - program se sníženým obsahem laktózy. Ten obsahuje speciální mléčné výrobky a zároveň je pestrý, vyvážený a splňuje potřebné nutriční parametry. Je vhodný pro všechny klienty s intolerancí na laktózu a těm, kteří se z jakéhokoliv důvodu mléčným výrobkům vyhýbají.

Velice zajímavý je také program Senior +. Tento program je pro seniory, kteří touží po pravidelné, chutné a vyvážené stravě. Využívány jsou pouze osvědčené recepty bez specialit zahraničních kuchyní, které starší lidé příliš neoceňují.

Program Protein + je navržený pro ty, kteří upřednostňují silový trénink. Použité suroviny zajistí dostatečnou dávku energie a také obsahují dostatek bílkovin pro budování svalové hmoty.
Program Fit+ má za cíl zvýšit výkon, zhubnout pár kilogramů a prospět tak lidskému zdraví. Správná kombinace programu Fit+ a aerobního cvičení zrychlí a zlepší metabolismus. Skladba jídelníčku myslí také na dostatečnou regeneraci po tréninku a přípravu na trénink.
Program Detox pro nastartuje a očistí organismus. Obsahuje potřebné vitamíny, minerály a vlákniny. Strava je také bohatá na antioxidanty. Najdete v ní mnoho čerstvé zeleniny a ovoce stejně jako semínka, oříšky nebo vejce.

K libovolnému programu pak můžete přidat doložku bez cukru. V tomto případě bude zvolený program upraven tak, že cukr a med budou nahrazeny vhodnými náhradními sladidly nebo potravinami, které cukr neobsazují. Tato modifikace je vždy zdarma.

Rozvoz probíhá 5x týdně. Seznam míst, kde rozvoz působí je přímo na webu. Pokud svoji obec nenajdete, ale najdete jinou v okolí, kontaktujte zákaznický servis a přeptejte se na dostupnost rozvozu.

Přejeme Vám dobrou chuť.

Navštivte www.zdravestravovani.cz

Jak uplatnit slevový kód na Zdravestravovani.cz?

1) Vyberte si slevový kupón na našem portálu a klepněte na něj. Pokud kupón obsahuje kód, bude automaticky zkopírován do schránky.

2) Vyberte si vhodný program a vyplňte objednávku. Uprostřed objednávkového formuláře naleznete políčko nazvané „bonusový kód“. Kód sem vložte.

3) Pokud je kód platný, bude po odeslání objednávky cena upravena podle jeho hodnoty.4) Dokončete objednávku.

Navštivte www.zdravestravovani.cz

Skončené nabídky

Programy pro sport na Zdravestravovani.cz (do 28.8.2020)
Jídelníček Bez cukru od Zdravestravovani.cz (do 28.8.2020)
Jídelníček bez masa od Zdravestravovani.cz (do 28.8.2020)
8 programů za příznivou cenu se Zdravestravovani.cz (do 28.8.2020)
Objednávka online nebo zdarma tel. se Zdravestravovani.cz (do 28.8.2020)
5% sleva na Zdravestravovani.cz kupón (do 30.9.2019)
12% sleva na krabičkovou dietu od Zdravestravovani.cz kupón (do 14.2.2018)
Jídelníček Pro mámy od Zdravestravovani.cz (do 11.12.2017)
Saláty v nabídce od května do října na Zdravestravovani.cz (do 30.10.2017)
Stále něco nového s Zdravestravovani.cz (do 7.10.2017)
Lakto jídelníček od Zdravestravovani.cz (do 14.9.2017)

Články

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Zdravestravovani.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.