Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Z > Zombeek.cz slevový kupón - červenec 2021
Zombeek.cz

Zombeek.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.zombeek.cz

Aktuální slevy a akce - červenec 2021

Více o Zombeek.cz

Nakupování na Zombeek.cz...

Potřebujete vytvořit nové webové stránky pro Váš projekt neb o chcete prodávat své produkty a prezentovat svoji firmu? Pak hledejte spolehlivého partnera jako je Zombeek.cz. Zombeek umí vytvořit a provozovat webové stránky, které jsou plně responzivní a hodí se tak pro moderní použití na počítačích, tabletech i mobilních telefonech.Při vytváření webu jsou pro Vás připraveny šablony ze kterých si vybere opravdu každý. Šablony také poslouží jako vzor pro vkládání textů a obrázků podle Vašeho uvážní. Dostupné jsou také formuláře, které můžete plně editovat. Celý web můžete stáhnout a implementovat ho kde chcete. Zombeek.cz také nabízí připojení e-shopu a databázi milionu obrázků, které můžete využívat bez omezení zdarma.

Zombeek je jednoduše rychlý, jednoduchý a bezpečný nástroj pro tvorbu webových stránek. Všechno co potřebujete pro vytvoření plnohodnotného webu naleznete na jednom místě. Vlastní stránky vytvoříte zdarma a zaplníte je za 10 minut. Stránky budou opravdu moderní, krásné a technicky dokonalé. Zombeek má už více než 2 tisíce spokojených zákazníků. Má pro Vás také přepraveno 10 šablon a na dalších pracuje.

Výhodou Zombeek proti konkurenci je rozhodně rychlost tvorby stránek. Tvorba stránek je snadná a rychlá. Nepotřebujete žádné odborné znalosti ani dovednosti. Vše zvládnete on-line. Zvolíte si šablonu a pak už pouze upravujete texty, vkládáte vlastní obrázky, videa a přidáváte další připravené bloky metodou tažení. Design stránek je krásný, moderní a šablony jsou dostupné zdarma. V Zombeekovi získáte pomocníka, která sleduje poslední technologické trendy a požadavky. Starost můžete nechat na Zombeekovi a můžete se jít věnovat hlavnímu předmětu Vašeho podnikání nebo obsahu projektu.

Zombeeka může využít kdokoliv kdo očekává: HTML5, java script, CSS, SCSS, Bootstrap 3+, SSL certifikát, žádné reklamy, editor fotografií, blog, ceník, kontakt s mapou, hosting, vlastní doménu, statistiky přístupů, SEO optimalizaci, technickou podporu a napojení na e-shop. Další funkce a nástroje jsou aktuálně ve vývoji, takže můžete od Zombeeka očekávat ještě mnohem více v čase budoucím.

Vše můžete vytvořit zdarma. Dostupná je ale také prémiová verze za cenu několika desítek korun měsíčně. V té můžete očekávat vlastní doménu, možnost stažení webu, hosting o velikosti 5GB, Emailové schránky, editor responzivních formulářů a přístup ke zmíněné galerii obrázků.

Věříme, že Vám Zombeek.cz poslouží jako skvělá startovní platforma pro prezentaci Vašeho obchodu nebo projektu.

Navštivte www.zombeek.cz

Jak uplatnit slevový kód na Zombeek.cz?

Zombeek.cz nabízí služby zdarma nebo za měsíční poplatek. Na své měsíční poplatky aktuálně neposkytuje výhody prostřednictvím slevových kódů. Veškeré akční nabídky dostupné pro Zombeek.cz jsou automaticky dostupné prostřednictvím prokliku do jednotlivých kupónů v profilu Zombeek.cz na SlevovyKupon.net.

Navštivte www.zombeek.cz

Skončené nabídky

Nejrychlejší cesta k novým webovým stránkám s Zombeek.cz (do 14.9.2017)
V základu zdarma, s doménou jen pár korun se Zombeek.cz (do 29.8.2017)

YouTube

17.12.2018: 8. Vlastní ceník

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Zombeek.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.