Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Z > Slevové kupóny a slevové kódy do Zonky.cz
Zonky.cz

Zonky.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.08/5, 75 hlasování)
Pokračovat na zonky.cz/

Aktuální slevy a akce (červenec 2024)

Více o Zonky.cz

Nakupování na Zonky.cz...

Lidé půjčují lidem – to je heslo portálu Zonky.cz. Pojďme se podívat co je na tom pravdy a jak to přesně funguje.

Potřebujete si půjčit? Napište kolik si chcete půjčit. Měsíčně se splácí jenom jedna splátka Zonkymu a celá operace zůstává celou dobu anonymní. Zonky se o všechno postará – smlouvu máte jenom se Zonky a splácíte měsíčně pouze Zonkymu – online a bez zbytečného papírování. Portál Zonky rozdělí a pošle měsíční splátku lidem, kteří se na Vás složili. Vy je nekontaktujete a oni Vás také ne.

Zonky slevové kupóny a slevové kódy

Půjčit si můžete na co chcete – můžete refinancovat jiné půjčky, půjčit si na auto, na domácnost, na vlastní projekt, na zdraví, na vzdělání, na elektroniku, na cestování a také na cokoliv jiného.

Zonky je ale samozřejmě i pro investory. První, co musíte udělat je registrovat se. Registrace trvá jen 15 minut a potřebujete k tomu číslo svého bankovního účtu. Potřebujete k tomu 2 doklady totožnosti. Peníze pak budete posílat podle své úvahy k investování. Vybírat budete na tržišti půjdku, do které chcete investovat. Nejnižší možná investice je 200 Kč, nejvyšší do jedné půjčky pak 5 000 Kč.

Všechny peníze se s Vám později propíší do sekce – Moje investice a můžete snadno sledovat, jak vyděláváte.

Sekundární trh je potom místem, kde můžete prodávat a nakupovat participace – tedy podíly na jednotlivých půjčkách. Zde rozšíříte své portfolio o již ověřené půjčky. Zároveň - pokud budete potřebovat své peníze rychle zpět, můžete přeprodávat své investice někomu jinému.

Průměrný výnos na Zonky se pohybuje kolem 6 %. Konečný výnos Vašich investic je do velké míry ve Vašich rukou. Závisí především na Vaší strategii a hlavně diverzifikaci do více půjček po malých částkách. Jak se vám daří naleznete ve svém investorském přehledu.

Investování má samozřejmě svá rizika. To je ale podstatou každého investování. Riziko spočívá v tom, že ten, komu půjčíte, přestane splácet. Důvody, proč přestal splácet mohou být různé – nejčastěji se jedná o ztrátu schopnosti splácet například kvůli ztrátě zaměstnání nebo nečekané životní situaci. V takových situacích se Zonky vždy snaží s klientem domluvit na nejlepším řešení – výnos se ovšem může snížit.

Riziko poznáte podle ratingu, což jsou písmena A – D. Rating je rozdělení do skupin podle rizikovosti. A** je nejnižší riziko a D je nejrizikovější investice. Výnos s těch nejrizikovějších je teoreticky nejvyšší a ty nejbezpečnější jsou zase nejméně výnosné.

Investování na Zonky může být trochu věda, proto Vám doporučujeme si o tématu na Zonky.cz přečíst co nejvíce informací.

Ať už chcete žádat o půjčku nebo chcete investovat, přejeme Vám hodně štěstí ve Vaší finanční situaci a případně skvělé výnosy.

Navštivte zonky.cz/

Jak uplatnit slevový kód na Zonky.cz?

Zonky.cz pouze zprostředkovává půjčky mezi klienty a investory. Není proto možné uplatňovat slevové kódy. Veškeré nabídky, které jsou Vám dostupné prostřednictvím slevového portálu SlevovyKupon.net získáte automaticky po přechodu do Zonky.cz skrze odkazy pod jednotlivými kupóny.

Navštivte zonky.cz/

Články

12.6.2019: Zonky snižuje úrok u půjček na 2,99 % Stojizazminku.cz

Zonky

V dnešní době, kdy se technologie a internet stávají nezbytnou součástí našeho každodenního života, existuje řada nových možností pro nakupování a investování. Jedním z nejnovějších trendů je využívání online platform pro půjčky a investování, které nabízejí jednoduchý, rychlý a bezpečný způsob, jak získat nebo zhodnotit své peníze. Jednou z takových platforem je Zonky.cz. Zonky.cz je inovativní česká platforma, která propojuje lidi hledající půjčku s těmi, kteří chtějí investovat své prostředky. Jedná se o komunitní tržiště, kde jednotliví investoři mohou financovat půjčky žadatelům a získat tak atraktivní zhodnocení svých peněz. Zonky.cz tak nabízí alternativní způsob získání půjčky bez nutnosti kontaktovat tradiční banky. Jak Zonky.cz funguje? Každý, kdo potřebuje půjčit peníze, může na platformě Zonky.cz podat žádost o půjčku. Tato žádost je následně hodnocena a hodnocení je přiřazeno jedné z několika rizikových tříd. Investoři pak mohou vybírat mezi půjčkami různých rizikových tříd a investovat do nich své peníze. Díky tomu mají investoři možnost diversifikovat své investice a minimalizovat tak riziko. Zonky.cz také poskytuje investorům důkladné informace o jednotlivých žadatelích, což jim umožňuje provést informované rozhodnutí.YouTube

23.10.2020: Zonky a MessageOk
22.6.2020: Co je to Zonky?
23.3.2020: Zonky s rouškou
15.2.2020: Zonky Valentýn
31.10.2018: Krest Knihy
31.10.2018: Křest Knížky
29.6.2018: Zonky u tatéra


Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Zonky.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.