Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Sleva na povinné ručení u ČSOB pojišťovny

Sleva na povinné ručení u ČSOB pojišťovny

6.4.2018 napsal(a) Honza H.

Povinné ručení. Asi se nemusíme hádat, že jeho povinnost je správná. O jeho ceně už ale polemizovat můžeme. Vybrat povinné ručení, které bude dobré a bude mít vhodné parametry může být dost náročné.

Pokud si povinné ručení zařizujete poprvé na sebe, bude se Vám cena, kterou Vám jednotlivé pojišťovny zdát astronomická. Při pojišťování vozu o objemu motoru 1 600 ccm se může takovému pojištěnci vyšplhat klidně k deseti tisícům korun. Pojištění je ale možné také zařídit o více než polovinu levněji. Jaký je v tom háček?

Csobpoj.cz slevový kupón

Běžné komerční pojišťovny – Generali, Česká pojišťovna, ČPP a další mají ve svých smlouvách obvykle velmi slušné podmínky – vysoké limity, asistenční služby a další výhody. Nejsou ale nejlevnější. Povinné ručení musí splňovat jeden zákonný parametr - musí mít limity nastavené na 35 milionů škody na majetku a 35 milionů škody na zdraví. Zda se jedná o dostatečnou částku je opět spekulativní.

Pokud zajdete na pobočku například České pojišťovny, získáte pojištění za plnou pálku. To znamená že Vás i základní limity vyjdou v ceně kolem 7 tisíc korun pro výše zmíněný příklad. A to je opravdu nehoráznost. Jak tedy zjistit, kde je pojištění nejvýhodnější.

Zde přicházejí na scénu srovnávače pojištění jako je Epojisteni.cz, Fajn-Pojisteni.cz, Klikpojisteni a další. Ty srovnají nabídky za Vás. Nevýhodou je, že nespolupracují se všemi pojišťovnami. Obecně nejvýhodněji vychází vždy pojišťovna Slavia a pojišťovna Direct. S nimi se v našem příkladu s autem 1 600 ccm může prvopojištěnec dostat pod 5 000 Kč a to dokonce s limitem 50/50 milionů.

Rozhodně nezařizujte pojištění osobně. I běžné pojišťovny dávají bonus v hodnotě 20 % za to, že si pojištění vyřídíte sami on-line. Všechny dokumenty – smlouvy, podmínky, postupy, asistenční kartičky i zelená karta Vám přijdou on-line do mailu – vy si je sami vytisknete a můžete je používat.

My vám ale přineseme mimo srovnávačů další výhodnou nabídku – Ta je ovšem časově omezená. Do konce května probíhá akce CSOB pojišťovny na adrese Csobpoj.cz. Pokud použijete náš odkaz, získáte 20 % slevu na povinné ručení, které bude v základu vypočítáno nad 5 000 Kč a navíc dostanete 900 Kč bonus v podobě CSS karty na nákup pohonných hmot.

Víme, že pojištění často zvažujete velmi rychle, abyste mohli své auto co nejrychleji přepsat na úřadě, kde Vám neprovedou přepis bez prokázání pojištění vozu. Dejte si ale tu chvíli, a srovnejte si nabídky nejen po cenové stránce, ale také po kvalitativní. Nabídka od ČSOB pojišťovny i se slevou možná nebude nejlevnější, ale rozhodně tam bude kvalitnější varianta, než nabízí v základu například pojišťovna Slavia. Díky kvalitnímu pojištění s vysokým limitem se můžete vyhnout velkým trablím v případě nákladné dopravní nehody.

KomentářeCsobpoj.cz slevový kupón

ČSOB pojišťovna nabízí životní i neživotní pojištění pro fyzické i právnické osoby. Široký výběr pojištění ČSOB Pojišťovny (pojištění vozidel, cestovního, životního pojištění, pojištění majetku, a pojištění pro firmy) a možnost jejich kombinace s produkty skupiny ČSOB....

Csobpoj.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.