Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > D > Danfil.cz slevový kupón - prosinec 2019
Danfil.cz

Danfil.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.danfil.cz

Aktuální slevy a akce - prosinec 2019

Více o Danfil.cz

Nakupování na Danfil.cz...

Danfil.cz je dynamická mladá firma z České republiky. Jejím oborem činnosti je výroba šperků, výroba šperků na zakázku a také návrh a design vlastních kolekcí – především zásnubních prstenů, solitérů, náušnic a přívěsků. Na českém trh je už od roku 1992 a má tak v oboru bohaté zkušenosti.Danfil Jewellery se soustředí na výrobu jemných šperků. Danfil Diamonds nabízí velmi úspěšné briliantové šperky, které jsou určeny pro běžné nošení a přináší kvalitu a krásu briliantů za ceny, které jsou dostupné opravdu každému.

Katalog tvoří kvalitní a moderní šperky s brilianty. Snaží se také využívat vždy ty nejnovější technologie. Ve firmě kombinují inovaci s tradičními řemesly – především tedy s precizní rukodělnou výrobou šperků klasickou zlatnickou a klenotnickou technologií.

Mezi kolekcemi můžete vybírat zásnubní prsteny, prsteny, snubní prsteny, náušnice, přívěsky a také celé sety šperků. Pokud byste si náhodou nevybrali, je Vám k dispozici zakázková výroba šperků. Rádi Vás provedou celým procesem výroby od návrhu designu až po zhotovení celé kolekce. U Danifil jsou ochotni zpracovat Vámi navržený design. Díky dlouhodobým zkušenostem je samozřejmostí velmi krátká dodací lhůta, vysoká kvalita stále přijatelná cena.

Pokud nejste zrovna odborníkem na šperky, zajisté uvítáte naprostou transparentnost na Danifilu. Naleznete tu totiž sekci s materiály, kde jsou vysvětleny všechny odborné pojmy, všechny ryzosti materiálů a jejich škály – sami tak můžete vyhodnotit jak vysoce kvalitní a rafinované kovy a krystaly do svých šperků dostáváte. Společnost také nabízí tri úrovně certifikátů ke šperkům s diamanty – tyto certifikáty potvrzují kvalitu a původ šperku.

Certifikáty: “ První je náš vlastní certifikát, který je dodáván hlavně k malým drahým kamenům. Certifikát je rozdělen na dvě části – popis šperku a popis kamene. U popisu šperku se uvádí jeho provedení, vzor, ryzost a váha. U popisu kamene se uvádí jeho brus, kvalita, barva a celková váha v karátech.

Druhý certifikát k našim šperkům s diamanty je poskytován soudním znalcem v oboru drahých kovů Pavlem Horákem. Tento certifikát pravosti je vlastně takový znalecký posudek. Na certifikátu jsou uvedeny tyto údaje – popis, tvar a brus, rozměry, váha, druh, typ, barva, průhlednost, identifikační znaky a celková odhadovaná maloobchodní cena. Zároveň k tomu dostanete ještě osvědčení o pravosti šperku a přírodního kamene v podobě malé kartičky, na které jsou údaje o šperku a kameni rozděleny. U popisu šperku je uvedena značka, provedení, vzor, ryzost a váha. U popisu kamene je uveden brus, kvalita, barva, počet kusů a celková váha v karátech.

Třetí certifikát je poskytován americkým gemologickým institutem G.I.A. Tento mezinárodní certifikát je poskytován ke drahým kamenům od 0,30 karátu a výše.

Zdroj: Danfil.czDanifil Jewellery je pouze katalogem výrobce. Pokud se Vám prsteny z hotových kolekcí líbí, můžete je zakoupit na partnerských obchodech jako jsou Brillianty.cz, Df-prsteny.cz a Brillianty.com. V případě dotazů ale můžete kontaktovat zákaznickou linku zdarma.

Navštivte www.danfil.cz

Jak uplatnit slevový kód na Danfil.cz?

Danfil je pouze katalogem výrobce – slevové kupóny hledejte na profilech výrobce.

Navštivte www.danfil.cz

Skončené nabídky

5% sleva na snubní prsteny z Denfil.cz kupón (do 20.6.2019)

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Danfil.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.