Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > E > Slevové kupóny a slevové kódy do Eshopkniha.cz

Eshopkniha.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.89/5, 74 hlasování)
Pokračovat na www.eshopkniha.cz

Aktuální slevy a akce (červen 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Eshopkniha.cz

Nakupování na Eshopkniha.cz...

Chtěli byste založit E-shop a dál už neprodávat své zboží nebo výrobky přes prostředníky nebo aukční služby jako Aukro? Není to jednoduché – čeká na Vás mnoho nástrah od těch právních až po ty marketingové. Pořiďte si knihu E-shop kniha prostřednictvím obchodu EShopkniha.cz a nastartujte svoje podnikání tím správným směrem.

Eshopkniha slevové kupóny a slevové kódy

Kniha popisuje krok za krokem návod na vybudování e-shopu tak, aby byl úspěšný a dobře fungující. Příklad v knize ukazuje e-shop, který je obrazem skutečného fungující internetového projektu na bázi prodeje – tedy nejedná se návod na projekty vydělávající zobrazováním reklamy nebo affiliate partnerstvím. Kniha začíná otázkou „Proč mít vlastní internetový obchod?“. Z toho si můžete již odvodit, jakým směrem se bude kniha dále ubírat.

Co všechno se v knize dozvíte? Dozvíte se, jaké výhody má mít vlastní e-shop a jaké zboží je nejlepší prodávat. Dozvíte se, proč je důležité poznat své zákazníky ještě před tím, než obchod navrhnete. Lépe se rozhodnete, zda mít vlastní skald nebo se spoléhat na dodavatele. Uděláte si vlastní SWOT analýzu obchodu, klasifikujete klíčová slova, navrhnete model obchodu, dozvíte se o fungování vyhledávačů a důležitosti textů, zvolíte správné technické řešení e-shopu, naučíte se sledovat výkonnostní metriky svého obchodu, budete umět jednat s partnery, zjistíte, co se skrývá za zkratkou SEO a frází Long tail. Naučíte se pracovat s obchodem po obsahové stránce webu, zjistíte, jak fungují zbožové vyhledávače, rozhodnete, jak zasílat zboží a zda nabídnout osobní odběr, naučíte se správně pracovat se sociálními sítěmi ve svůj prospěch, namodelujete si mapu stránek, sestavíte obchodní podmínky a vyřešíte další právní náležitosti, vyberete platební metody a dozvíte se o jejich výhodách a nevýhodách a také Vám neuniknou tipy na závěr knihy.

To, jak kniha vypadá, se můžete podívat hned na titulní straně obchodu, kde je několik stránek jako vzor. Přečíst si můžete i názory ostatních čtenářů knihy a jejich úspěchy, kterých díky knize dosáhli. 1. kapitolu si můžete přečíst zcela zdarma. Knihu si můžete koupit celou, nebo si zakoupit jednotlivé kapitoly, podle toho, které potřebujete. Celá Vás ale samozřejmě vyjde mnohem levněji.

Knihu dostanete v elektronické podobě ve formátu PDF. Pokud chcete knihu tištěnou, obáváme se, že si ji budete muset vytisknout nebo nechat vytisknout sami. Myslete ale na světové lesy. Platit za knihu můžete bankovním převodem, platební kartou a zrychlenými bankovními převody vybraných bank.Věříme, že se Vám s touto knihou povede vybudovat úspěšný internetový obchod, který nakopne Vaše podnikání a možná začne novou kapitolu Vaší firmy.

Navštivte www.eshopkniha.cz

Jak uplatnit slevový kód na Eshopkniha.cz?

1) Klikněte kdekoliv na stránce na červené tlačítko „koupit knihu“

2) Pod výběrem platby spatříte políčko „Slevový poukaz“ (jak vidíte na obrázku). Vložte sem kód a ověřte tlačítkem „Ověřit poukaz“. Pokud je poukaz platný, sleva se odečte od ceny knihy.

Eshopkniha slevové kupóny a slevové kódy

3) Dokončete objednávku.

Navštivte www.eshopkniha.cz

Názory odborníků

K čemu je kniha, která tvrdí, že nabízí recept k úspěchu, pokud jí neuznávají odborníci? Jaké jsou tedy názory na eshopknihu od odborníků z oboru? : "Naše společnost se dlouhodobě zaměřuje na edukaci v oblasti internetového obchodování a proto jsme E-shop knihu přivítali a přečetli velmi rádi. Považujeme ji za ucelený soubor informací, který k našemu záměru značně přispívá a proto knihu podporujeme. Určitě pomůže jak těm, kteří o internetovém obchodu zatím jen uvažují, ale i těm, kteří internetový obchod již provozují a chtějí ho zdokonalit." Miroslav Uďan - Shoptet "Honzova E-shop kniha je prozatím jeden z nejkomplexnějších materiálů pro budování eshopů, který jsem kdy četl. Najdete tam vše od výběru zboží, dodavatele, SEO, UX, výběr řešení až po právní náležitosti. Hodně se mi líbí, že jednotlivé části jsou rozebrány hodně do hloubky a jsou přidány přímé zkušenosti z budování eshopu svetbot.cz. Kniha tím získává úplně jiný rozměr a můžu ji všem jedině doporučit." Ing. Jan Kvasnička "Zajímavá kniha obsahující spoustu informací od člověka přímo z praxe. Doporučená četba všem, kteří chtějí svůj eshop provozovat lépe." Martin MatějkaZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Eshopkniha.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.