Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > E > Etema.cz slevový kupón, Etema.cz slevový kód

Etema.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(4.14/5, 51 hlasování)
Pokračovat na www.etema.cz

Aktuální slevy a akce - březen 2023Více o Etema.cz

Nakupování na Etema.cz...

Pokud jste ještě nezanevřeli na papírová tištěná média a hledáte zajímavý týdeník, který by vás nejen informoval ale zároveň by Vás jeho čtení bavilo, pak je tu pro Vás týdeník téma. Týdeník je plný zpravodajských a společenských témat z České republiky i ze zahraničí. Mezi rozmanitý obsah patří události, peníze, životní styl a lidé – jedná se o čtyři hlavní rubriky týdeníku. Vychází každý pátek – získat ho můžete v papírové podobě nebo v té elektronické, a to různými způsoby.

Téma je svým zaměřením zpravodajsko-společenským týdeníkem se širokým záběrem, ve kterém si zaručeně každý rád se zájmem počte Naleznete tu rozhovory, silné příběhy, významné informace i emoce.

Šéfredaktorem časopisu je aktuálně Zdeněk Šustr. Ten začínal během studií žurnalistiky na Univerzitě Karlově v roce 1987 jako sportovní novinář v tehdejších zemědělských novinách. Od roku 1989, kdy začaly vycházet legálně působil v Lidových novinách. Od roku 2014 je šéfredaktorem časopisu Téma a zastřešuje tým redaktorů – Lubor Černohlávek, Helena Cejpová, Milan Eisenhammer, Josef Hympl, Lukáš Kašpar, Silvie Králová, Silvie Špačková a Veronika Tardonová.

Při koupi magazínu máte samozřejmě na výběr. Zakoupit si můžete jednorázově jeden výtisk. Pokud chcete číst hned stačí poslat SMS – můžete číst na tabletech, telefonech nebo PC. Samozřejmě si můžete papírový výtisk zakoupit v trafikách. Cne je 25 Kč za digitální vydání.

Další možností je digitální předplatné na 1 měsíc. Měsíčně zaplatíte 80 Kč a můžete opět číst elektronicky okamžitě. Každý pátek obdržíte do svého zařízení nový výtisk.

Nemusíte se ale spoléhat pouze na digitální verzi. Za 299 Kč čtvrtletně získáte předplatné papírové verze a zároveň také elektronickou verzi pro případ, že byste neměli časopis s sebou. Zároveň také získáváte přístup do archivu a doručené do Vaší schránky – fyzické tedy.

Nejvýhodnější nabídka na předplatné týdeníku je samozřejmě roční a půlroční předplatné, které se od klasického čtvrtletního liší pouze cenou.

Využít také můžete různé balíčky. Balíček časopisu téma a MF dnes získáte výhodněji.

Časopis téma můžete také někomu věnovat a udělat tak svým blízkým radost třeba pod stromečkem. Vytisknout si můžete darovací certifikát. Na výběr je tu klasická varianta nebo ta interaktivní do které můžete přidat vlastní věnování.

Věříme, že budete týdeníkem téma nadšeni tak, jak ho milují i současní čtenáři. A je v podstatě jedno, jestli si předplatíte elektronickou nebo papírovou verzi.

Navštivte www.etema.cz

Jak uplatnit slevový kód na Etema.cz?

Etema.cz nenabízí v současné době možnost ušetřit na nákupu předplatného pro časopis téma. Veškeré akční nabídky, které získáte prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net uplatníte automaticky přechodem do etema.cz skrze jednotlivé kupóny na našem portálu.

Navštivte www.etema.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Etema.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.