Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > G > Slevové kupóny a slevové kódy do Generaliceska.cz
Generaliceska.cz

Generaliceska.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.29/5, 150 hlasování)
Pokračovat na www.generaliceska.cz

Aktuální slevy a akce (září 2023)

Více o Generaliceska.cz

Nakupování na Generaliceska.cz...

Předmět podnikání České pojišťovny není pravděpodobně třeba představovat. Co pro Vás ale může být v dnešní době zajímavé, jsou on-line služby. Tedy pojištění a další služby, které můžete sjednat přes internet, aniž byste museli navštívit pobočku či s kýmkoliv komunikovat. Dnešní technologie dokáží zajistit většinu práce za Vás. Usaďte se tedy pohodlně ve Vašem křesle a prostudujte nabídku on-line pojištění. Pokud přece jen budete potřebovat poradit od odborníků, operátoři jsou k Vám vždy k dispozici.

Generaliceska slevové kupóny a slevové kódy

Jaká je tedy nabídka služeb, které je možné sjednat tímto způsobem? Pravděpodobně nejžádanější a nejobvyklejší pojištění, které sjednávají lidé online je povinné ručení. Tedy především z toho důvodu, že jej musí mít každý. Mnozí se ale s touto povinnou položkou nespokojí a rádi si k němu sjednají ještě havarijní připojištění. V dnešní době je také třeba myslet na své zdraví a finanční zajištění pro případ lehkého i těžšího úrazu. To můžete v libovolném rozsahu po internetu sjednat pro sebe i pro své děti. Samozřejmě nechybí ani cestovní pojištění – které kryje lékařské výlohy v zahraničí ale má také další funkce jako pojištění zavazadel nebo zajištění asistenčních služeb v zahraničí, kde může být těžké se někdy také domluvit. Mezi asistenční služby tak patří například tlumočník.

Pokud Vás čeká častá interakce s cizím majetkem je možné, že se Vám vyplatí sjednat si pojištění odpovědnosti za škodu - a to se netýká pouze dovolené nebo běžného života, ale také je možné sjednat pojištění odpovědnosti z výkonu povolání. Pokud například pracujete jako instalatér, máte pokryté všechny výlohy pro případ, že způsobíte omylem nějakou škodu a vytopíte sousedy Vašich zákazníků či klientů. Pojistit můžete také své zvířecí mazlíčky – proti ztrátě, zranění, úmrtí nebo způsobení škody na zdraví či majetku.

Poslední velmi oblíbenou položkou sjednatelnou on-line je důchodové pojištění. S výpadkem druhého pilíře spoření na důchod hraje důchodové neboli penzijní pojištění či spoření velmi významnou roli. Můžete platit libovolnou částku po libovolně dlouhou dobu a získat tak státní příspěvek.

Online poté můžete vyřizovat i pojistné události. Do formulářů pro jednotlivé pojistné události je možné vložit dokumenty, fotografie a text. To vše zajistí maximální rychlost vyřízení pojistné události a také minimální nutnost dodávat dokumenty kamkoliv osobně. V ideálním případě tak bude pojistná událost vyhodnocena pouze na základě Vámi vyložených dokumentů bez nutnosti přítomnosti likvidátora.

Pojištění máte možnost okamžitě zaplatit, jako když kupujete zboží v běžném e-shopu. Všechny důležité dokumenty včetně pojistných podmínek, kontaktních kartiček a smlouvy Vám poté budou zaslány do Vaší e-mailové schránky.

Sledujte nabídku kupónů na jednotlivé druhy pojištění.

Navštivte www.generaliceska.cz

Jak uplatnit slevový kód na Generaliceska.cz?

1) Klepněte na kupón se slevou. (některé z nich jsou dostupné pro všechny zákazníky ČP a není nutné vkládat kód, jiné ovšem použití kódu vyžadují. Sledujte proto popis jednotlivých kupónů.)

2) V záložce „online služby“ na panelu nabídky České pojišťovny vyberte, jaký druh pojištění vyžadujete sjednat.

3) Jako první se Vám zobrazí možnost vložit slevový kód. Ten sem vložte a klikněte na „ověřit“. Pokud je kupón platný, bude Vám to oznámeno. Výpočty celkové částky se nyní budou krátit procentní sazbou slevy nezávisle na Vámi vybraných možnostech.

Generaliceska slevové kupóny a slevové kódy

4) Pokračujte ve výběru parametrů pojištění.

Navštivte www.generaliceska.cz

ČlánkyYouTube

28.2.2019: Mini Havarijko
9.1.2019: Na hory
18.9.2017: Mrchaporucha
5.1.2017: Jedeme na hory
20.6.2016: 3-2-1 leť!
20.6.2016: 3-2-1 jeď!
20.6.2016: 3-2-1 leť!
20.6.2016: 3-2-1 leť
18.9.2014: Gentleman silnic
15.9.2014: Můj život
16.3.2011: Hra na bouračku

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Generaliceska.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.