Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > M > Slevové kupóny a slevové kódy do Makejskatkou.cz

Makejskatkou.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.31/5, 16 hlasování)
Pokračovat na makejskatkou.cz

Aktuální slevy a akce (červen 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Makejskatkou.cz

Nakupování na Makejskatkou.cz...

Katka vám rozumí. Sama si prošla úspěšným bojem s nadváhou. Předtím ale vyzkoušela stovky neúspěšných diet bez pohybu a sportování. A to všechno proto, aby nakonec pochopila, že vypadat a cítit se zdravě bude vyžadovat nejen úpravu stravy, pravidelný pohyb, stejně jako kvalitní odpočinek a lásku k sama sobě.

Makejskatkou slevové kupóny a slevové kódy

Katka prostřednictvím makejskatkou.cz vám nabízí možnost udělat změnu, zorientovat se ve stravě a najít lásku k pohybu. Odměnou vám bude spokojené tělo i mysl a to za to prostě stojí. Pokud toužíte dát svému životu nový směr ve kterém se budete cítit dobře, je toto vaše příležitost.

Jmenuji se Kateřina. Jsem sportovně založená trenérka fitness, věnující se osobním tréninkům, koučinku v oblasti výživy, vedením skupinových cvičebních lekci, vedením skupinových tréninků v přírodě, jsem instruktorem in line bruslení.

Mojí pracovní náplní je pomáhat lidem dosáhnout reálných dlouhodobých výsledků. Vím moc dobře, jak se cítíte. Sama jsem si prošla velkou proměnou. Naučte se rozumět, jak správně jíst. Pomohu i Vám. Katka nenabízí jídelníček. Katka nabízí celoživotní návod a plán jak na to. Jednoduše se naučíte zacházet se stravou a budete umět si ji poskládat i dlouho poté, co spolupráce s Katkou skončí.

Získáte seznam veškerých potravin. Potravin, které jsou běžně dostupné a jejich foto návody a konkrétní postup jak tyto potraviny kombinovat. Každá potravina bude vyfocená a označená logem obchodu, z kterého je koupena pro snadnější orientaci. Naučíte se také dávkovat své porce. Jak porce kombinovat? Jak uvařit téměř cokoliv a jak se stravovat efektivně a jednoduše. Zjistíte, co si dát po tréninku, jak zacházet s pitným režimem a zda využívat doplňky stravy. Naučíte se fungování metabolických procesů v rámci redukce a proč je důležité dodržovat všechny postupy.

Stravovací plán vám poskytne návod, jak zacházet se stravou už celoživotně a s trvalými následky.

Strava z tohoto stravovacího plánu se vám nikdy nepřejí a eliminuje se také chystání dvojího jídla – budete dělat to stejné pro sebe i pro své blízké. Nepostihne vás situace, kdy byste měli chuť na potravinu, která není v jídelníčku nebo ji nemáte doma. Součástí celé téhle pomoci je také měsíční online klientský servis, která vám zaručí individuální nastavení redukce. Jedná se o dvě online konzultace, kde budou zhodnoceny vaše výsledky a jednoduše a srozumitelně udán další vhodný postup. Na základě vyplněných a odeslaných zápisových tabulek spolu také projdete své výsledky a nastavíte další postup.

Pokud chcete začít s programem, vyplňte na makejskatkou.cz formulář a vyplňte své platební údaje. Platit můžete bankovním převodem, platební kartou nebo rychlými online převody vybraných bank.

Navštivte makejskatkou.cz

Jak uplatnit slevový kód na Makejskatkou.cz?

Ve formuláři stravovací plán můžete také využít slevový kód. Naleznete tu tlačítko „Mám slevový kód“ po jehož stisknutí se objeví políčko pro vložení kódu. Poté kód potvrďte tlačítkem „Uplatnit“. Pokud je kód platný, bude cena objednávky okamžitě snížena. Pak stačí pouze odeslat objednávku a pokračovat k platební bráně.

Makejskatkou slevové kupóny a slevové kódy

Navštivte makejskatkou.cz

Recenze Makejskatkou.cz

Nejlepší reklamou je spokojený zákazník. Co říkají zákazníci na makejskatkou.cz? Funguje její celoživotní program stravování? Zhubly klientky? Některé z nich zanechaly své zkušenosti přímo na webu: Chci moc pochválit výbornou Kačku, která mne vede ve skvělém redukčním plánu, který mne baví, nehladovím a hlavně - mám skvělé výsledky ???všem vřele doporučuji ??? Vlaďka Rášová Spolupráce s Katkou je naprosto úžasná, mohu jen doporučit!!! Stravovací plán je jednoduchý a přehledný. Naučila mě spoustu nových věcí ve stravovacích zvycích a nejen to, hlavně mě naučila pozorně naslouchat svému tělu a dávat mu vše potřebné a ne se trápit zbytečným hladověním. Moc děkuji za trpělivost a rady kdykoliv bylo potřeba. ?❤️ Martina Reisnerová Další spokojenou zákaznicí makejskatkou.cz můžete být třeba i vy!Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Makejskatkou.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.