Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > M > Mfdnes.cz slevový kupón, Mfdnes.cz slevový kód

Mfdnes.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(4.02/5, 65 hlasování)
Pokračovat na www.mfdnes.cz

Aktuální slevy a akce - červen 2022Více o Mfdnes.cz

Nakupování na Mfdnes.cz...

Někdo si může myslet, že papírové noviny jsou již dnes věcí minulosti. Opak je ale pravdou – lidé stále preferují vůni papíru a inkoustu a podrží v ruce fyzické noviny, které mohou celý den prohlížet od snídaně, před pauzu na oběd až po večerní posezení na gauči. I vy můžete získat své předplatné novin – třeba tradičního deníku Mladé Fronty Dnes.Mladá fronta Dnes je jedním z nejprodávanějších českých deníků. Začaly vycházet 1. září 1990 , kdy navázaly na tradici listu Mladá fronta, který byl před sametovou revolucí orgánem Ústředního výboru Socialistického svazu mládeže a převzaly tak od něj čtenářskou základnu a know how.

Mladou frontu Dnes můžete samozřejmě zakoupit v každé trafice a stánku. Nejlepším způsobem, jak zabránit úniku důležitých zpráv je ale samozřejmě předplatné.

Mladá fronta Dnes nabízí digitální vydání a tištěné noviny. Digitální vydání můžete číst okamžitě na tabletech, PC a telefonech a získáte tak přístup ke všem krajským mutacím. Zakoupit si můžete také jednotlivé elektronické vydání. Za předplatné zaplatíte 249 Kč měsíčně. S předplatným získáte také doručení novin každý den a přístup do archivu novin.

Tištěný program nabízí výběr dnů, kompletní předplatné s digitální verzí a předplatné s tématem. U výběru dnů jednoduše zaškrtnete, které vydání chcete dostávat – pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek a sobota. Platit pak můžete měsíčně, čtvrtletně, půlročně a ročně. Platit je možné platební kartou opakovaně a jednorázově, rychlým bankovním převodem, GoPay peněženkou, bankovním převodem a pro firmy na fakturu. Pokud si k tištěné verzi přiobjednáte také digitální, získáte opět přístup do archivu, přístup ke všem krajským mutacím a možnost číst veškerý obsah on-line kdykoliv a kdekoliv. Možností je také přidat do předplatného získání časopisu TÉMA.

S předplatným MF Dnes vstupujete automaticky do věrnostního programu Dnes+. Věrnostní program nabízí celou řadu výhod. Pokud máte třeba mobilní tarif od Mobil.cz, získáte 30 % kreditu navíc. UAMK Vám zase nabídne klubovou kartu, díky které můžete čerpat balíček spojových, dispečerských a technických služeb zdarma.

Členem věrnostního programu jsou všichni předplatitelé, kteří mají předplatné v délce minimálně 3 měsíců a jsou fyzickými nepodnikajícími osobami. Členství je bezplatné a vzniká automaticky.

Nutné je také říci, že předplatné mají levnější studenti a senioři, kteří jsou schopni svůj status prokázat.

Věříme, že Vám předplatné fyzického nebo elektronického deníku bude vyhovovat. Nezapomeňte, že informace jsou nad zlato.

Navštivte www.mfdnes.cz

Jak uplatnit slevový kód na Mfdnes.cz?

MFdnes.cz neposkytuje aktuálně na předplatné svého deníku možnost uplatnit slevové kupóny a slevové kódy. Veškeré nabídky, které jsou Vám k dispozici pro MF Dnes.cz na našem slevovém portálu SlevovyKupon.net získáte automaticky po přechodu do MFDnes.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte www.mfdnes.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Mfdnes.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.