Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > R > Slevové kupóny a slevové kódy do Realitnishaker.cz

Realitnishaker.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.56/5, 16 hlasování)
Pokračovat na www.realitnishaker.cz

Aktuální slevy a akce (červenec 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Realitnishaker.cz

Nakupování na Realitnishaker.cz...

Realitnishaker.cz je váš pomocník při investování do nemovitostí. Služba Realitnishaker.cz pro vás má připravený mix služeb, díky kterému ušetříte Váš čas i peníze. V realitním shakeru bude namíchána investice podle vašich požadavků a z výnosu pro vás vyžěží maximum a následně se postarají o co nejvyšší obsazenost nemovitosti nájemníky. Pro ty, kdo se chtějí naučit vyhledávat a spravovat nemovitosti sami, mají připravenou také možnost individuálních konzultací a mnoho seminářů na různá témata o investování do nemovitostí.

Realitnishaker slevové kupóny a slevové kódy

Všechno, co dělají, dělají v shakeru jinak než dav. Pokud znáte pravidla o investování, tak víte, že zajímavých výnosů dosáhnete jen tehdy, pokud nebudete následovat stádo oveček. Proč tedy investovat s Realitnishaker.cz? Čeká na vás maximální výnos s minimem kapitálu, úspora času a žádné starosti, osobní přístup a služby, které si na sebe samy vydělají.

Realitnishaker.cz se soustředí především na investice v menších městech, kde je možné dosáhnout většího výnosu než ve velkých metropolích. Minimální roční výnos tu začíná už na 6 %. Navíc investor zde potřebuje mnohem menší kapitál neboť cena nemovitostí je tu několikanásobně nižší. Optimální vlastní kapitál je méně než 200 000 Kč. Věděli, jste, že na zpalacení průměrné ceny bytu v Praze bez ypotéky potřebuje česká domácnost 12ti násobek ročního čistého příjmu? V lokalitách, kde investují oni, to je pouze 5 – 6 násobek.

Slovo zakladatelky:

“Investování do nemovitostí se věnuje od roku 2010, kdy se sama stala aktivní investorkou. Díky svým obchodním zkušenostem, které získala především jako manažerka ve významné nadnárodní společnosti, a svým znalostem z VŠ studia ekonomie může svým klientům nabídnout profesionalitu, zkušenosti ve vyjednávání a férový přístup. Jedním ze svých cílů považuje zlepšování povědomí veřejnosti o finanční a investiční gramotnosti, proto například pořádá bezplatný cashflow klub, kde lidem ukazuje, jak mohou pozitivně ovlivnit svůj tok peněz.“

Na portálu Realitnishaker.cz prokonzultují vaši situaci či dotaz. Zkonzultují situaci a k tomu vám nabídnou flexibilitu. Pomohou vám při rozhodování a hledání východiska z pro Vás nové situace. Doporučí vám konkrétní tipy, které vám pomohou ušetřit mnoho peněz.

Pokud byste tedy rádi koupili investiční nemovitost, ale máte určité nejasnosti nebo otázky ohledně bytu, který již pronajímáte, pro tyto i další situace jsou pro vás připraveny konzultační balíčky.

Noví klienti mohou využít speciální nabídku bezplatné konzultace na 15 minut, která je zdarma. Prodiskutovat stihnete jedno z vybraných témat nebo jeden váš konkrétní dotaz. Pokud budete potřebovat kratší ale časté konzultace, můžete využít minutového balíčku, kdy se bude postupně odečítat prokonzultovaná doba. K tomu je navíc dostupná 300 Kč sleva na seminář a přístup do VIP skupiny pro investory. Koupit také můžete jednorázovou konzultaci na 30 minut za jednotnou cenu, kdy se po celou dobu můžete ptát na cokoli. Pro jednotlivé balíčky vyplňte kontaktní formulář.

Navštivte www.realitnishaker.cz

Jak uplatnit slevový kód na Realitnishaker.cz?

Realitnishaker.cz nenabízí možnost uplatňování slevových kódů na služby. Veškeré akční nabídky, které pro vás budou k dispozici prostřednictvím našeho slevového portálu Slevovykupon.net získáte automaticky po přechodu do realitnishaker.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte www.realitnishaker.cz

Vyšší výnos při nižším kapitálu

Na realitnishaker.cz se soustředí především na investice v menších městech. Proč? Protože je tam možné dosáhnout mnohem vyššího výnosu než ve velkých metropolích. Minimální roční výnos začíná už na 6 %. Navíc zde investor potřebuje menší kapitál neboď cena nemovitostí je zde několikanásobně nižší. Optimální vlastní kapitál tak pro takové investice je méně než 200 000 Kč. Dobrá zpráva pro vás také je, že díky správě nemovitostí mohou nyní tyto výhody nabídnout investorům po celé České republice. Nemovitosti jsou tak dostupnější než kdykoliv jindy. Jak můžete s Realitním Shakerem investovat? Investujete sami, ale shaker vám dává cenné rady prostřednictvím konzultací. Nikdy tak nebudete na investování sami. Vždy můžete požádat o radu zkušenějšího. Na výběr máte také semináře a různé videozáznamy.YouTube

4.11.2022: Časování trhu


Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Realitnishaker.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.