Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > V > Vyzva21dni.cz slevový kupón - srpen 2020

Vyzva21dni.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.vyzva21dni.cz

Aktuální slevy a akce - srpen 2020


Doporučené nabídky

Více o Vyzva21dni.cz

Nakupování na Vyzva21dni.cz...

Máte už plné zuby všech nefungujících přípravků, které zaručují štíhlou postavu a vyrýsované svalstvo? Samozřejmě je to všechno hloupost. Dosáhnout výsledků můžete pouze silou vůle a poctivou prací sami na sobě. Proto je tu tréninkový program Vyzva21 dni.Výzva 21 dní je unikátní. Jedná se o takzvaný systém „krok-za-krokem“, což znamená, že každý den dostaneš přesně jeden úkol. Není se však třeba bát – vždycky budeš přesně vědět jak a co máš udělat. Nikdy nebudeš mít pocit, že jsi zavalen úkoly na daný den.

Základem je správné načasování. Všechno má svoje místo. Jedná se o posilovací kondiční tréninky, jídelníček, motivace i podporu – vše přijde přesně v tu pravou chvíli. Neměj obavu – díky vedení a systému krok-za-krokem o nic nepřijdeš.

Ani jídelníček nezůstane stranou. Není to jenom o cvičení. Ve výzvě budou vyřešeny i základy jídelníčku. Vše je vysvětleno tak, aby to pochopil opravdu každý. Pochopíš také, jak funguje tvé tělo a co je konkrétně pro tebe správné a co naopak není. Právě pochopení je základ. Časem sám zjistíš, že právě vědět proč je klíčové a motivační a nesmírně důležité pro to, abys dosáhl svých cílů.

Veškeré součásti výzvy jsou na sebe navázané. Součástí tréninku je i psychologie. Trenér tě bude hecovat ve videích a bude zvyšovat náročnost tréninků, zapojení do kondičních tréninků a bude zapojovat vyvážený jídelníček, měření a vedení.

Krize zajisté přijde. Budeš toho chtít nechat. Ve výzvě ale nejsi sám. Tréninky za tebe nikdo neodcvičí, ale budeš členem facebookové skupiny Výzva 21 dní a zažiješ neskutečnou podporu od ostatních výzvářů a výzvářek. Nikdy tě nenechají na holičkách a podrží tě. Pokud nemáš Facebook, jsou ti k dispozici trenéři na e-mailu, kde ti rádi pomohou a motivují.

Co prakticky získáš? Každý den obdržíš jeden jasný úkol. Úkoly ti přijdou každý den ráno. Video tě vzdělá a naučí tě, jak zapojit teorii do praxe. Každý den budeš pod vedením a po 21 dnech uvidíš první výsledky. Společně s trenérem bude upraven tvůj jídelníček, a vše bude přizpůsobeno tak, abys stíhal. Po splnění každého úkolu následuje diskuse, abys mohl řešit individuální otázky a problémy.

Stále nejsi motivován? Navštiv Vyzva21dni.cz a prohlédni si výsledky těch, kteří výzvou prošli a změnili tak svůj život. Právě tyhle fotky tě do začátku motivují – můžeš totiž dosáhnout stejných nebo ještě lepších výsledků, protože vidíš, že to opravdu je možné a nejedná se o žádnou sci-fi praktiku z pera marketingových písařů.

Ceník za přístup ke kurzu najdeš ihned po registraci na stránkách Vyzva21dni.cz. Neváhej a připoj se k úspěšným – buď v kondici.

Navštivte www.vyzva21dni.cz

Jak uplatnit slevový kód na Vyzva21dni.cz?

Vyzva21dni.cz neposkytuje na svůj kurz slevy prostřednictvím slevového kódu. Veškeré akční nabídky tohoto portálu získáte prostřednictvím prokliku skrze odkazy v jednotlivých kupónech umístěných na našem slevovém portálu SlevovyKupon.net.

Navštivte www.vyzva21dni.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Vyzva21dni.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.