Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Levná dovolená od Invia.cz v Irsku

Levná dovolená od Invia.cz v Irsku

Irsko (Eire) Je ostrov, který je dnes rozdělen na Irsko a Severní Irsko. Severní část je součástí Britského království. Prozatím zde můžete mezi oběma zeměni cestovat bez problémů. Proto na Invia.cz najdete lokality z obou částí pod jednou hlavičkou. Jedná se o zemi plnou prastaré kultury, která na Vás dýchá na každém kroku. Každá malá vesnička je jakoby vypadla z pohádky.

Irsko je destinací pro každého, kdo má rád keltskou, normanskou a anglosaskou kulturu. Zříceniny hradů, pevností, opatství jsou na každém kroku a země tak nemá problém přilákat turisty. Invia.cz Vám zprostředkuje návštěvu venkova i hlavního města Dublinu, které by měl rozhodně jednou vidět každý. Irsko stojí navštívit už kvůli jejich krásnému rčení: Cizinec je přítel, kterého jsi ještě nepotkal.

Invia.cz Vám zprostředkuje Váš vysněný odpočinek v Irsku za skvělou cenu. Akční nabídky pak můžete hledat na Invia.cz také prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net.


Invia.cz

Invia.cz slevový kupón

Invia.cz je největší online prodejce zájezdů v České republice, který nabízí zájezdy od více než 300 cestovních kanceláří.

Invia.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.