Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States

Wedos Cloud

Wedos Cloud je skvělá profesionální služba založená na SaaS (nebo IaaS). Je zaměřená pro náročné uživatele, kteří hledají to nejlepší zázemí pro vlastní cloudové datacentrum.

Tato služba vám dává jedinečnou možnost zkombinovat Wedos Public Cloud s Vaším současným Private cloudem. Služba WEDOS Cloud je spuštěna ve 2 privátních datacentrech. Můžete si tak vybrat, kde chcete jakou část této infrastruktury provozovat.

Samozřejmostí je pak napojení na zdroje jiných cloudových řešení jako je Azure, Amazon nebo WMware cloud. Jako součást služby pak můžete využít také nativního prostředí kubernetes. Podporovány jsou také všechna běžná API a například také řešení typu "Infrastracture as Code" - například Terraform.

Plaťte jen za to, co potřebujete a co využijete. Vytvářejte virtuální servery, virtuální routery nebo virtuální sítě v neomezeném počtu až do výše Vámi objednaného výkonu. Limitem je jen Vaše představivost... Aktuálně je k dispozici měsíční a roční fakturace, ale připravujeme i hodinové sazby a fakturaci podle skutečně vyčerpaného výkonu.


Wedos.cz

Wedos.cz slevový kupón

Neomezený webhosting s garancí nejnižší ceny, nejlevnější registrátor domén v ČR, serverhousing, virtuální a dedikované servery.

Wedos.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.