Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > 1 > Slevové kupóny a slevové kódy do 10prstu.cz

10prstu.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.56/5, 114 hlasování)
Pokračovat na 10prstu.cz

Aktuální slevy a akce (červen 2024)


Podobné slevy a akce

Více o 10prstu.cz

Nakupování na 10prstu.cz...

Píšete pomalu všemi nebo pouze vyťukáváte na klávesnici dvěma prsty? Napsat dopis, e-mail či reklamaci na počítači Vám trvá celé věky, máte dopis plný chyb a chtěli byste to změnit? Schopnost psát rychle deseti prsty je velmi ceněná v některých odvětvích a bude se vyjímat na Vašem životopisu. S naučením se této schopnosti Vám může pomoci kurz 10prstu.cz.

10prstu slevové kupóny a slevové kódy

Studenti obchodních akademií mají nad ostatními žáky výhodu – kurzy psaní deseti prsty mají v povinných kurzech, a tak si mohou vyskakovat. Ostatní smrtelníci z učilišť a průmyslových škol mají smůlu a musí tuto schopnost získat na vlastní náklady ve svém volném čase.

Budeme citovat úvodní slova autora kurzu:

„Naučím Vás vše krok za krokem za 6 týdnů. Jedná se o intenzívní program pro ty z Vás, kteří už nechcete hledat písmenka na klávesnici a chcete psát rychle a správně. Investoval jsem v minulosti spousty času abych byl tam, kde jsem nyní. Zprvu jako samouk a věčný student, kterému se dlouho nedařilo a později jako profesionál, který už předal své zkušenosti více jak tisícovce svých studentů na základní či střední škole či lidem v různých firmách, kde je psaní na klávesnici nutností.“

Jako člen intenzivního kurzu 10 prstů získáte 45 kroků, dní či videí (jak chcete), které naučí i úplného začátečníka psát všemi deseti prsty na klávesnici rychle i se zavázanýma očima. Každý den budete mít možnost si projít jednu lekci s podrobnými video instrukcemi a s výzvou k akci. K dispozici získáte také podpůrný software zdarma, který Vám ke zvládnutí kurzu pomůže. Základní podmínkou zvládnutí kurzu je motivace a touha získat dovednost psaní 10 prsty.

Tento kurz je zcela online a nemusíte nikam dojíždět. Běžný kurz stojí více než 5 000 Kč plus náklady na cestu. Nic podobného Vás u 10prstu.cz nečeká. Kurz je intenzivní krok za krokem. Do intenzivního kurzu můžete vstoupit za o něco málo více než 1 000 Kč (cena se může měnit). Kurz můžete zpřístupnit i svým známým a budete ho moci používat dnes, za rok i déle dokud bude internet existovat. Nakoupit můžete ještě různé produkty. Ke kurzu získáte garanci vrácení peněz. Garanci můžete využít do 14 dnů od začátku kurzu.

Budete-li mít jakékoliv dotazy, můžete se zeptat v členské sekci kurzu, kam dostanete přístup po vyplnění přihlášky.

Věříme, že se Vám s kurzem 10prstu.cz povede získat důležitou schopnost psaní 10 prsty rychle, bez chyb a bez hledání písmenek. Oceníte to Vy, Vaši přátelé, a především Váš zaměstnavatel. Uvidíte, že Vám schopnost v dnešní době dokáže změnit život a také ušetřit velké množství času.

Pokud Vás zajímá, jak zvládli kurz psaní deseti prsty ostatní studenti a především absolventi, pak si přečtěte dole sekci s referencemi. Uvidíte, že valné většině studentů se podařilo dosáhnout cíle a nyní píšou deseti prsty, jako by to byla jejich přirozenost.

Navštivte 10prstu.cz

Jak uplatnit slevový kód na 10prstu.cz?

1) Klikněte na tlačítko „vstoupit do kurzu“

2) Vyplňte své osobní údaje i doručovací adresu (tam Vám přijde typografická kniha) a vyberte způsob platby (platební karta online, bankovní převod a zrychlený bankovní převod)

3) Odešlete objednávku

(slevové kódy v současné chvíli nejsou k disopzici. Pokud se to změní, bude zde podrobný návod na jejich užití)

Navštivte 10prstu.cz

Reference zákazníků na 10prstu.cz

Zákazníci 10prstu.cz se podělili o své zkušenosti přímo na webu. Zde jsou některé z jejich reakcí: "Když jsem se před pár lety začínala učit psát všemi deseti, moc mi to nešlo. Nedokázala jsem přesně dát prsty na svá místa. Postupem času a trpělivostí mou i pana profesora Hochmana se to začalo zlepšovat. S trochou nadsázky mohu říci, že jsem to zvládla na výbornou. Pro mě je to teď jedna z důležitých věcí při práci na počítači, která skýtá mnoho výhod. Ušetří mi čas, který pak mohu využít ke studiu na vysoké škole." Kristýna "Už před lety jsem psal všema dvěma slušnou rychlostí, pár lidí si toho dokonce všimlo. Neměl jsem žádnou velkou touhu učit se psát všemi deseti. Když jsem ale zjistil, že se to dá naučit i online, věděl jsem, že přišla moje chvíle. Prakticky ještě před dokončením kurzu jsem přešel na psaní běžných textů a dokonce i programování bez koukání na klávesnici a už bych neměnil. Pokud jste nad touhle dovedností někdy uvažovali a nikdy nezačali, nebo začali a vzdali to, teď je ten pravý čas to rozseknout. Neříkám, že to bude procházka růžovým sadem, ale stačí dodržet instrukce a úspěch je zaručen." Petr "Děkuji za nejlepší kurz který znám, zvládla jsem velmi brzy celou klávesnici a mám z toho velikou radost. Přeji mnoho dalších spokojených lidiček." MonikaYouTube

8.12.2018: Uniduo: Runaway
20.6.2017: Leonardo 10
1.3.2017: Dar nedar
31.12.2016: Silvestr
18.12.2016: Skok z 6. patra
4.12.2016: Stockholm
16.10.2016: Býk
19.9.2016: Lyže v létě


Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - 10prstu.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.