Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > B > Slevové kupóny a slevové kódy do Bagniaristore.cz

Bagniaristore.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.63/5, 27 hlasování)
Pokračovat na bagniaristore.cz

Aktuální slevy a akce (květen 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Bagniaristore.cz

Nakupování na Bagniaristore.cz...

Bagniari.com je web Kataríny Baniarové, jejíž přezdívka je Bagniari. Je to koučka zdravých a silných. A toto je její vize: “ Mojou víziou vždy bolo mať funkčné a zdravé telo, úsmev na tvári, tenisky na nohách, byť milovaná, použiť čo mi bolo dané na maximum a užiť si tento krásny svet. Byť ženou tak silnou, empatickou a nežnou zároveň ako to my ženy vieme. A chcem Vás mojim príbehom motivovať aby ste žili svoje sny a túžby. Začnite sebou tak ako som to urobila ja!“

Bagniaristore slevové kupóny a slevové kódy

Kataríninu motivaci pro provozování tohoto webu a její činnost najdete na Bagniari.com. Bagniari si pokládá jednu zásadní otázku vůči ženám: „kdyby ženy věděly jak jíst, cvičit a žít v souladu se svým ženským tělem, čeho by byly potom schopné?“

A to je přesně to, co Bagniari v ženách hledá. Proto její práce vyžaduje široké spektrum znalostí, které ženu dostanou do optimálního zdraví a stavu, ze kterého potom může dále růst jako osobnost. Bagniari věří, že ženy, které v sobě skrývají obrovskou sílu, kterou by dokázaly učinit svět lepším. Ale problém nastává v tom, že většina z nich nedokáže ani vyjít ze závodu, který na ně ušije naše společnost nebo snaha být ideální partnerkou. Proto se Bagniari věnuje nejen nastavení optimální výživy a pohybovým návykům, ale hlavně nastavení celkového životného stylu podle toho, jaká klientka je a co jí brání v nalezení toho vyššího naplnění života.

Co na to klientky? “ No 4 tyzdne skoro za nami a ja ani neviem, ako to ubehlo! To znamena, ze netrpim :D Citim sa tuti fruti zuvackovo ruzovo :D Strava sa mi paci a cakala som, ze mi to bude robit ovela vacsi problem. Nahliadam na jedlo inak, aj Tvoja prednaska mi dala vela! Cviky, co mi vymyslas, super, je to dynamicke, ziadna nuda a teda pre mna takmer same novinky, obcas som jak motovidlo, ale pecka.“

Bagniari nabízí nastavení plánu, skupinový koučink a konzultaci. Bagniari nabízí možnost konzultace, kde zodpoví všechny vaše otázky. Dřív než se to stane, je třeba navázat e-mailovou komunikaci a ujasnit si cíl komunikace, aby naplnila konzultace vaše očekávání a časově se vše pokrylo.

Skupinový koučink není individuálně zaměřený, protože učí znalosti, které jsou aplikovatelné pro každou ženu. Koučing je zaměřený na naučení všech potřebných znalostí a uvedení do praxe v průběhu 10 týdnů. Jedná se o cenově nejdostupnější metodu spolupráce, která je nabitá informacemi pro vás, abyste se stala superženou.

Na Bagniari.com je možné vyplnit krátký kontaktní formulář na základě kterého se vám Bagniari ozve a domluví s vámi další postup. Cena plánu bude záviset na náročnosti. Ceník za konzultaci je předem daný stejně jako cena za skupinový koučink.

Věříme, že vám Bagniari.com pomůže na cestě stát se superženou, jak jste si vždy přála.

Navštivte bagniaristore.cz

Jak uplatnit slevový kód na Bagniaristore.cz?

Bagniari.com nenabízí možnost uplatnění slevových kódů. Jedná se převážně o kontaktní a informační portál. Všechny nabídky jsou automaticky aktivovány kliknutím na odkazy na Slevovykupon.net.

Navštivte bagniaristore.czYouTube

3.5.2024: ZRAZENINY?
2.5.2024: ?Adenomyóza
26.4.2024: Káva a PCOS?
6.3.2024: Kritéria PCOS


Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Bagniaristore.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.