Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > D > Delibarry.com slevový kupón - říjen 2021

Delibarry.com slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(4.61/5, 33 hlasování)
Pokračovat na www.delibarry.com/cz

Aktuální slevy a akce - říjen 2021Více o Delibarry.com

Nakupování na Delibarry.com...

Delibarry.com je prémiová doručovací společnost. Pokud potřebujete něco doručit a potřebujete to doručit rychle a spolehlivě – Delibarry.com je služba, kterou hledáte. Po Česku Váš balík dojde kamkoliv do druhého dne. Po Evropě do 48 hodin a po světě je vše na svém místě do 96 hodin.Delibarry.com přepravuje opravdu velké množství balíčků. Nemusíte se tedy bát, že za tuto spolehlivou a skvělou službu tak zaplatíte příliš mnoho. Klíčem je velké množství – a to je bezkonkurenční.

Na poště se Vás běžně ptají, jaké pojištění chcete na svůj balíček. U Delibarry.com Vám do 200 EUR hodnoty přepraví všechno bez nutného připojištění – platí ho za Vás sami a už je v ceně dopravy. Partnery Delibarry.com je TNT a GLS – to je klíč ke kvalitě služeb Delibarry.

Na Delibarry.com naleznete všechny návody na to, jak poslat zásilku, jak ji správně zabalit, jak označit balík apod. Pokud nebudete něco vědět, vždycky se můžete obrátit na zákaznický servis společnosti – příjemní operátoři Vám s čímkoliv rádi pomohou. Ke stažení Vám dají i vzory správných nálepek (kde je vršek, zda je obsah křehký apod.)

Pro vyzvednutí zásilky od Delibarry.com je třeba si objednat kurýra. Odesílat můžete samozřejmě kolik zásilek chcete. Portál Delibarry.com je samozřejmě pro Vás dostupný v češtině včetně všech nápověd a často pokládaných otázek. Těšit se také můžete na bonus pro odeslání první objednávky.

Vyzvednutí zásilky objednáte hned na titulní straně. Nastavte odkud kam (tedy státy) chcete zásilku posílat a jaká je její přibližná hmotnost a rozměry. Ve formuláři vyplníte upřednostňovaný termín vyzvednutí, přibližnou hodnotu zboží a obsah (přejete-li si pro účely pojištění). Vybrat si můžete ze standardního doručení a prémiově rychlého doručení zásilky.

Za službu Delibarry.com můžete zaplatit pomocí PayPal, bankovním převodem nebo platební kartou.
Věříme, že pokud potřebujete dostat balíček nebo dokument z místa A do místa B, je Delibarry.com opravdu nejlepší volbou pro Vás i pro Vaše obchodní partnery, známé či přátele. S Delibarry.com je Vaše zásilka vždy v dobrých rukách.

Navštivte www.delibarry.com/cz

Jak uplatnit slevový kód na Delibarry.com?

1) Na titulní straně vyberte destinaci, hmotnost a rozměry balíku

2) Na druhé straně vyplňte vše potřebné. Políčko pro Vložení slevového kupónu naleznete dole pod výběrem standardního nebo rychlého dodání. Po zakliknutí políčka „zadat slevový kupon“ se objeví políčko. Kupón potvrďte tlačítkem uplatnit. Pokud je kupón platný, cena se odečte od ceny dopravy. Vy pak můžete pokračovat na další stranu a vyplnit údaje odesílatele a příjemce.3) Dokončete objednávku

Navštivte www.delibarry.com/cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Delibarry.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.