Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > D > Slevové kupóny a slevové kódy do Donpealo.cz

Donpealo.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.1/5, 51 hlasování)
Pokračovat na www.donpealo.cz

Aktuální slevy a akce (prosinec 2023)


Podobné slevy a akce

Více o Donpealo.cz

Nakupování na Donpealo.cz...

Provozovatelem e-shopu Donpealo.cz je společnost PEAL. a. s. Kromě e-shopu mají také síť vlastních rodejen. Peal a. s. je potom ryze českou obchodní společností, která již 27 let provozuje velkoobchod s vínem, sekty, destiláty, tabákovými výrobky, doutníky, kuřáckým sortimentem, nápoji, cukrovinkami a slanými snacky. Po celé České republice byste našli 78 maloobchodních prodejen.

Donpealo slevové kupóny a slevové kódy

Prodejny don Pealo mají charakter buď tabáku a tisku nebo vinotéky. Tabák a tisk nabídne tabákové výrobky, kuřácké potřeby, denní tisk, kupóny, MHD jízdenky, terminály Sazky a podobně. Vinotéky pak nabídnou základní nabídku tabákových produktů a tisku, ovšem rozšířenou nabídku vína, značkového alkoholu, doutníků z celého světa, zapalovačů a dárkových předmětů včetně sladkých a slaných potravin. Obojí se pak snoubí v sortimentu e-shopu donpeal.cz.

Většina prodejen je na prestižních místech v nákupních center nebo na významném místě dané lokality. Stále však existují místa, kde je pro vás příhodnější nakoupit právě na e-shopu. Donpealo.cz má širokou nabídku produktů z Čech, Moravy i ze zahraničí díky vlastnímu importu. U mnoha položek pak zákazníci oceňují bezkonkurenční ceny. Vysoký standard prodeje, moderní vzhled prodejen a vyškolený personál jak na prodejnách, tak na e-shopu. Výdejny e-shopu při nákupu jsou samotné prodejny sítě. Zboží si zde můžete vyzvedávat zdarma.

DonPealo.cz vám přináší skvělé produkty od roku 1991. Přináší produkty se zárukou originality zboží. Je výhradním zastoupením mnoha značek, garantuje kvalitu a nabízí i rodné listy k alkoholu a také nabídne exkluzivní značky doutníků a tabáku.

V sortimentu vybírejte: stírací losy, víno, sekt a další vína, destiláty, tabák, žvýkací tabák a nikotinové polštářky, suché doutníky, vlhké doutníky, kuřácké potřeby, elektronické kouření, zahřívaný tabák, zapalovače, slané potraviny, cukrovinky, olivy, olej a lahůdky, káva, krmivo pro zvířata a další.

Donpealo.cz využívá přepravní službu In Time pro dopravu objednávek po celé České republice do 50 kilogramů. Zboží bude dopraveno buď platbou na dobírku při převzetí nebo předem převodem na účet. Dopravu zdarma získáte zdarma při objednávce nad 3 000 Kč. Vyzvedávat můžete samozřejmě zdarma. U alkoholických a tabákových výrobků se připravte, že budete muset prokázat svůj věk při převzetí zboží. Některé položky není možné zaslat na adresu a je možné je pouze odebírat v řetězci prodejen Donpealo.cz.

Přejeme vám příjemný nákup a skvělý zážitek s produkty od tohoto skvělého a spolehlivého prodejce.

Navštivte www.donpealo.cz

Jak uplatnit slevový kód na Donpealo.cz?

Internetový obchod donpealo.cz aktuálně nenabízí možnost ušetřit prostřednictvím slevových kódů. Veškeré akční nabídky, které získáte prostřednictvím našeho slevového portálu slevovykupon.net jsou pro vás dostupné prokliknutím do obchodu donpealo.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Pokud se situace změní a obchod donpealo.cz začne pro své zákazníky využívat možnost uplatňovat slevové kódy, budeme vás o takové změně informovat přímo zde včetně podrobného návodu na to, jak takový kupón uplatnit.

Navštivte www.donpealo.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Donpealo.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.