Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > D > Slevové kupóny a slevové kódy do Dot5hosting.com

Dot5hosting.com slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.91/5, 22 hlasování)
Pokračovat na www.dot5hosting.com

Aktuální slevy a akce (červen 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Dot5hosting.com

Nakupování na Dot5hosting.com...

U Dot5hosting.com poskytují zákazníkům kvalitní webový hosting za dostupné ceny v rámci přátelského prostředí a vysokou kvalitu technické podpory. Specializují se na zákaznickou spokojenost. Kdykoliv se můžete o kvalitě přesvědčit na bezplatné telefonní lince.

Dot5hosting slevové kupóny a slevové kódy

Společnost provozující Dot5hosting.com byla založena v roce 2002 a připravila si pro své zákazníky pečlivě složený hostingový balíček, který pokryje potřeby potenciálních uživatelů od domácích uživatelů až po větší business zákazníky. Hostingové řešení zvítězilo v mnoha soutěžích včetně „Nejlepší hosting ve své cenové kategorii“ nebo „Nejlepší webový hosting“. Svým zákazníkům nabízejí kvalitní hostingové služby za výhodné ceny s přátelským přístupem, 24hodinovou podporou a rychlými časy odezvy při řešení problémů. Řídí se heslem, že v případě toho, že se nedokážou postarat o své zákazníky, postará se o ně někdo jiný.

Dnes nabízejí jedno hostingové řešení, které vyhovuje opravdu všem. To obsahuje neomezený prostor, neomezený počet domén, zdarma doménové jméno, podporu mezinárodních doménových jmen, neomezené POP3 zabezpečené e-mailové schránky, Google nástroje, škálovatelné pásmo, neomezené e-mail forwarding, e-mailové auto-odpovídače, parkování domén, neomezené subdomény, neomezené množství FTP účtů, neomezené množství MySQL databází a spoustu dalších parametrů, které jinde naleznete až v prémiových balíčcích.

Prostředí tohoto hostingu je pouze v anglickém jazyce, stejně tak podpora. Pokud tedy chcete využívat služeb tohoto hostingového poskytovatele, je třeba to mít na vědomí nejen jako pro správce, ale také pro některé uživatele, kteří by chtěli využívat zákaznickou podporu. Aktuální cena neomezeného webového hostingu je 5.95 USD. K tomu všemu získáváte také 5 hvězdičkovou knihovnu skriptů, podporu WordPressu nebo PHPBB, nastavení zdarma a také 30denní dobu na vrácení peněz, pokud nebudete se službami DOT5HOSTING spokojeni.

Těšit se můžete také na speciální nabídky. Čím delší bude doba pronájmu hostingového řešení, tím více také ušetříte. Za hosting můžete platit platební kartou nebo prostřednictvím platební služby PayPal.

Věříme, že budete se službami na Dot5hosting.com spokojeni, a že vám bude tento hosting věrně a dlouho sloužit. Nezapomeňte jej také doporučit svým přátelům a známým.

Navštivte www.dot5hosting.com

Jak uplatnit slevový kód na Dot5hosting.com?

1) Nejprve zvolte doménové jméno. Můžete zaregistrovat novou volnou doménu nebo použít již existující doménu, kterou již vlastníte.

2) Vyplňte své jméno, adresu a platební informace. Na stejné stránce najdete také volbu plánu (Čím delší, tím levnější). Podle volby budete pak pravidelně upozorněni, že se blíží další období pro zaplacení. Zvolit tu také můžete využití hostingu a k tomu můžete zvolit doplňkové služby, které budete využívat.

3) Hosting aktuálně nevyužívá možnost vložení slevových kódů. Veškeré akční nabídky, které naleznete na stránkách našeho slevového portálu Slevovykupon.net můžete získat automaticky po přechodu do Dot5hosting.com skrze odkazy v jednotlivých nabídkách. Pokud hosting začne využívat možnost uplatnění slevových kódů, budeme vás o této možnosti informovat zde včetně podrobného návodu na jeho uplatnění.

Navštivte www.dot5hosting.comZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Dot5hosting.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.