Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > D > Slevové kupóny a slevové kódy do Dvadomovy.cz

Dvadomovy.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.48/5, 21 hlasování)
Pokračovat na dvadomovy.cz

Aktuální slevy a akce (březen 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Dvadomovy.cz

Nakupování na Dvadomovy.cz...

Smyslem knihy DVA DOMOVY je pomáhat dětem, které jsou ve věku od 3 do 6 let. Chce jim pomáhat zorientovat se v situaci kdy ony samy nebo jejich kamarádi žijí v rozdělené rodině. Tato kniha nabídne oporu a cestu, jak objevovat radost v nelehkém období a uvědomit si, že v tom není samo.

Dvadomovy slevové kupóny a slevové kódy

Mimo rad pro děti obsahuje také tipy pro rodiče, jak s takovou situací zacházet. Knihu by si měli pořídit také učitelé a vychovatelé, kteří díky ní mohou otevřít téma rodiny a modelu, kdy dítě nežije se svými rodiči pod jednou střechou, ale má dva domovy - u mámy i u táty.

V knize čeká na děti kluk jménem Martin a jeho plyšový kamarád pan Medvěd. Potkají se s maminkou, se kterou Martin žije v bytě. Poznají také dům, kde bydlí táta, velký milovník rybaření. Děti tak budou moci nahlédnout k Martinovi do obou jeho pokojíčků. Seznámí se s jeho duhovou školkou i kamarády. Zjistí, jak odlišně Martin tráví čas s mámou a tátou a také chvíle, kdy se mu stýská. Ale i když Martin neustále přechází mezi domovem mámy a táty, jedno zůstává stejné – láska a podpora mámy a táty.

Kniha je primárně určená pro děti. Pro rodiče a vychovatele je tu zase primárně webinář – Skryté obavy dětí po rozchodu rodičů. Na webináři společně s hosty diskutují o problematice rozchodu rodičů, o tom, jak na tuto situaci reaguje malé dítě a jak mohou dospělí novou situaci vysvětlit a ulehčit.

Dozvíte se také:

- Proč je důležité mluvit s dětmi o tématu dvou domovů

- Kdy je vhodná doba pro přečtení knížky

- Jak správně otevřít prostor pro otázky dětí

- Co se hodí vyzkoušet s dětmi při práci v kolektivu

- Co dodá dítěti stabilitu, když se rodiče rozcházejí

- Jak řešit přecházení mezi domovy

- Jaké tři věci potřebuje mít v obou domovech

- Proč se nevyplatí lhát o situaci svému okolí.

Kde knize si můžete zakoupit i záznam 2,5 hodinové přednášky pro dospělé, ve které uslyšíte to nejdůležitější, čemu je třeba na cestě od rozchodu k novému rodinnému uspořádání věnovat pozornost, aby rozchod dětí bolel co nejméně a do obou domovů mohla proudit láska.

Kniha může být také vhodná jako dárek – ideální od prarodičů dítěte. Kniha je vázána v tvrdé vazbě a má 40 stran.

Zvolit si můžete variantu objednání knihy samostatně, záznam „Žijeme Dva domovy“ nebo výhodný balíček obojího najednou. Kniha bude distribuována do 5 pracovních dnů od zaplacení objednávky.

Platit můžete platební kartou, online rychlými bankovními převody nebo klasickým bankovním převodem. Dobírka k dispozici není – musíte platit předem.

Věříme, že kniha pomůže Vám i dítěti usnadnit složitou životní situaci.

Navštivte dvadomovy.cz

Jak uplatnit slevový kód na Dvadomovy.cz?

Obchod Dvadomovy.cz nenabízí v současné době možnost uplatnění slevových kódů. Všechny akční nabídky, které jsou dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net můžete získat automaticky po přechodu do dvadomovy.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Začne-li tento obchod nabízet výhdoy prostřednictvím slevových kódů, budeme Vás o této situaci informovat zde včetně podrobného návodu na uplatnění případných slevových kódů.

Navštivte dvadomovy.cz

Dva Domovy - kniha, která pomáhá dětem se zorientovat

Dva Domovy je laskavý průvodce pro děti po rozchodu rodičů. jejím smyslem je pomoci dětem ve věku od 3 do 6 let zorientovat se v situaci, kdy ony samy nebo jejich kamarádi žijí v rozdělené rodině. Kniha DVA DOMOVY nabízí oporu a cestu, jak objevit radost v nelehkém období a uvědomit si, že v této situaci nejsou samy. Mimo knihy, která je určena dětem obsahuje tipy pro rodiče, jak s takovou situací zdravě zacházet. Kniha je určena také učitelům a vychovatelům, kteří díky ní mohou otevřít téma rodiny a modelu, kdy dítě nežije se svými rodiči pod jednou střechou, ale má dva domovy -tedy jeden u tatínka a druhý u maminky. Děti na cestě bude provázet kamarád Martin a jeho plyšový medvěd, který má dva domovy u tatínka a u maminky. Prochází s dětmi přesně tím, čím procházejí ony. Děti pak budou schopné si uvědomit, že jejich situace není tak špatná, jak by se mohlo zdát.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Dvadomovy.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.