Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > E > Emailninja.cz slevový kupón - říjen 2021

Emailninja.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(4.99/5, 68 hlasování)
Pokračovat na www.emailninja.cz

Aktuální slevy a akce - říjen 2021Více o Emailninja.cz

Nakupování na Emailninja.cz...

Emailový marketing je noční můrou každého prodejce, který se zaměřuje na prodej, ale nemá tušení o tom, jak e-maily prakticky fungují. E-mail marketing je po světě prezentován jako jeden z kanálů s největší návratností investice. Pokud si přejete, aby Vyše e-maily otevíralo více než 50 % všech adresátů? Tak jste na správné adrese. Emailninja.cz Vám toto dokáže zajistit.Vzali jste někdy sesbírané e-mailové kontakty, které jste dlouhá léta sbírali na svém e-shopu a webových stránkách, odeslali jste perfektní newsletter a nic se nestalo? Celý e-mail marketing jde dělat jinak, smysluplněji a efektivněji.

E-mail marketing od emailninja.cz opravdu patří mezi nejvýkonnější prodejní kanály, pokud se to dělá správně.

Aby byl e-mailing efektivní, je třeba aby byl:
- Smysluplný – odeílané e-maily musejí mít nějakou hodnotu pro jejich odběratele. Jen tak budou tyto e-maily číst, otevírat a reagovat na ně
- Plánovaný – za každým odeslaným e-maiílem musí být nějaký plán, kterého chcete tímto e-mailem dosáhnout – kolik toho chcete prodat a konkrétně komu.
- Šitý na míru – každý e-mail musí být ušitý na míru uživatelům, pro které bude zajímavý. Nemá smysl posílat nabídky na metalovou kolekci oblečení staré paní v důchodě.
- Měřitelný – musíte být schopni si prohlédnout čísla a vidět, jestli má snaha o rozesílání vůbec nějaký smyl
- Automatizovaný – kde to jde je třeba si usnadnit práci a zajistit automatické rozesílání e-mailů.

Z posbíraných kontaktů často otevře rozesílku 1 % nebo 2 % lidí. E-mailing může fungovat i tím způsobem, že e-maily bude otevírat třeba 10, 20 nebo i 30 procent uživatelů. Navíc u toho nemusíte prosedět velké množství času. ¾ komunikace probíhá automaticky aniž byste museli hnout prstem. Dnes nemusíte být programátoři, ani odborníci na marketing.

Emailninja.cz Vás naučí, jak správně dělat e-mail marketing. Jedná se o 10 dílný měsíční e-mailový kurz. Naučíte se sbírat kontakty, naučíte se správně komunikovat, naučíte se připravit neodolatelný magnet pro své zákazníky, naučíte se psát e-maily, které budou Vaši odběratelé opravdu otevírat a také se naučíte tento proces maximálně automatizovat. Co je vše obsahem kurzu se dozvíte na emailninja.cz.

Vyplňte krátký formulář se svými kontaktními údaji. Pod ním uvidíte cenu e-mailového kurzu (cena kolem 2 000 Kč – může se měnit). Platit je možné prostřednictvím platební karty on-line nebo rychlým bankovním převodem.

Věříme, že díky kurzu od emailninja.cz budete schopni získat na svou stranu více zákazníků, zvýšit si tak tržby a odstartovat svoje podnikání do většího zisku.

Navštivte www.emailninja.cz

Jak uplatnit slevový kód na Emailninja.cz?

Emailninja.cz na svůj kurz v současné době nenabízí slevu prostřednictvím slevového kupónu. Všechny nabídky pro emailninja.cz jsou Vám dostupné automaticky po přechodu do obchodu skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Pokud se situace změní a emailninja.cz začne nabízet svůj kurz se slevou přes slevový kód, budeme Vás o této skutečnosti informovat zde včetně podrobného návodu na použití těchto kódů.

Navštivte www.emailninja.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Emailninja.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.