Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > E > Slevové kupóny a slevové kódy do Emailninja.cz

Emailninja.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.34/5, 98 hlasování)
Pokračovat na emailninja.cz

Aktuální slevy a akce (červen 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Emailninja.cz

Nakupování na Emailninja.cz...

Emailový marketing je noční můrou každého prodejce, který se zaměřuje na prodej, ale nemá tušení o tom, jak e-maily prakticky fungují. E-mail marketing je po světě prezentován jako jeden z kanálů s největší návratností investice. Pokud si přejete, aby Vyše e-maily otevíralo více než 50 % všech adresátů? Tak jste na správné adrese. Emailninja.cz Vám toto dokáže zajistit.

Emailninja slevové kupóny a slevové kódy

Vzali jste někdy sesbírané e-mailové kontakty, které jste dlouhá léta sbírali na svém e-shopu a webových stránkách, odeslali jste perfektní newsletter a nic se nestalo? Celý e-mail marketing jde dělat jinak, smysluplněji a efektivněji.

E-mail marketing od emailninja.cz opravdu patří mezi nejvýkonnější prodejní kanály, pokud se to dělá správně.

Aby byl e-mailing efektivní, je třeba aby byl:

- Smysluplný – odeílané e-maily musejí mít nějakou hodnotu pro jejich odběratele. Jen tak budou tyto e-maily číst, otevírat a reagovat na ně

- Plánovaný – za každým odeslaným e-maiílem musí být nějaký plán, kterého chcete tímto e-mailem dosáhnout – kolik toho chcete prodat a konkrétně komu.

- Šitý na míru – každý e-mail musí být ušitý na míru uživatelům, pro které bude zajímavý. Nemá smysl posílat nabídky na metalovou kolekci oblečení staré paní v důchodě.

- Měřitelný – musíte být schopni si prohlédnout čísla a vidět, jestli má snaha o rozesílání vůbec nějaký smyl

- Automatizovaný – kde to jde je třeba si usnadnit práci a zajistit automatické rozesílání e-mailů.

Z posbíraných kontaktů často otevře rozesílku 1 % nebo 2 % lidí. E-mailing může fungovat i tím způsobem, že e-maily bude otevírat třeba 10, 20 nebo i 30 procent uživatelů. Navíc u toho nemusíte prosedět velké množství času. ¾ komunikace probíhá automaticky aniž byste museli hnout prstem. Dnes nemusíte být programátoři, ani odborníci na marketing.

Emailninja.cz Vás naučí, jak správně dělat e-mail marketing. Jedná se o 10 dílný měsíční e-mailový kurz. Naučíte se sbírat kontakty, naučíte se správně komunikovat, naučíte se připravit neodolatelný magnet pro své zákazníky, naučíte se psát e-maily, které budou Vaši odběratelé opravdu otevírat a také se naučíte tento proces maximálně automatizovat. Co je vše obsahem kurzu se dozvíte na emailninja.cz.

Vyplňte krátký formulář se svými kontaktními údaji. Pod ním uvidíte cenu e-mailového kurzu (cena kolem 2 000 Kč – může se měnit). Platit je možné prostřednictvím platební karty on-line nebo rychlým bankovním převodem.

Věříme, že díky kurzu od emailninja.cz budete schopni získat na svou stranu více zákazníků, zvýšit si tak tržby a odstartovat svoje podnikání do většího zisku.

Navštivte emailninja.cz

Jak uplatnit slevový kód na Emailninja.cz?

Emailninja.cz na svůj kurz v současné době nenabízí slevu prostřednictvím slevového kupónu. Všechny nabídky pro emailninja.cz jsou Vám dostupné automaticky po přechodu do obchodu skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Pokud se situace změní a emailninja.cz začne nabízet svůj kurz se slevou přes slevový kód, budeme Vás o této skutečnosti informovat zde včetně podrobného návodu na použití těchto kódů.

Navštivte emailninja.cz

Email Ninja útočí

Emailninja si pro Vás připravil 10 dílný měsíční kurz, který Vás naučí jak začít sbírat kontakty, jak se svými kontakty komunikovat, jak připravit neodolatelný magnet pro své zákazníky, jak psát e-maily, které budou odběratelé rádi otevírat a také jak všechno maximálně automatizovat, abyste mohli fungovat bezpracně. Říká se, že znalost je dnes nejmocnějším nástrojem a v případě e-mailového marketingu to platí dvojnásob. Pokud jste zoufalí z toho, že máte spousty kontaktů, z nichž ale nikdo nekupuje vaše produkty nebo se nezajímá o to, co chcete svými e-maily sdělit, jste na správné adrese. Kurz Emailninja.cz je vhodný pro obchodníky, kteří prodávají zboží na internetu, pro výrobní firmy, které kontaktují potenciální zákazníky ale i pro vedoucí projektů, které mají za úkol zasáhnout co největší množství lidí.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Emailninja.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.