Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > S > Slevové kupóny a slevové kódy do Survio.com
Survio.com

Survio.com slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.04/5, 108 hlasování)
Pokračovat na www.survio.com/cs

Aktuální slevy a akce (květen 2024)

Více o Survio.com

Nakupování na Survio.com...

Potřebujete pro svoji firmu provést nějaké šetření, průzkum trhu nebo průzkum zákaznické spokojenosti? Pak právě pro Vás je tady Survio.com. Tato služba byla spuštěna v roce 2012 a jedná se o nástroj pro velmi jednoduchou tvorbu dotazníků, který je poskytován uživatelům zdarma.

Survio slevové kupóny a slevové kódy

Na Survio.com naleznete desítky předpřipravených vzorů dotazníků i grafických šablon, které můžete pro svůj dotazník použít. Vytvoření nového dotazníku s profesionálním vzhledem a obsahem je otázkou několika minut. Sesbírané odpovědi jsou pro Vás automaticky umístěny do přehledných grafů a tabulek, PDF reportů a datových souborů v nejpoužívanějších formátech. Ovládání je jednoduché, že ho zvládne i Vaše babička. Vše zvládnete pouze s použitím obyčejného webového prohlížeče.

Proč byste mezi různými tvořiči dotazníků měli zvolit právě Survio? První pákou je, že Survio je zdarma. TO Vám šetří peníze, čas, nepotřebujete žádnou smlouvu. Prostě vytvoříte sami dotazník zdarma prostřednictvím Webu. Dalším jsou vzory dotazníků a předpřipravené šablony. Pokud se Vám cokoliv nebude dařit, máte možnost kontaktovat zákaznickou podporu, která je dostupná 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Celý proces komunikace se serverem je zašifrován 2048 bitovým SSL šifrováním dle standardu ISO/IEC 270001 a veškerý obsah je každý den zálohován.

Dotazníky Survio jsou zákazníky používány především pro měření zákaznické spokojenosti s nákupem, který provedli ve Vašem obchodě, také pro průzkumy trhu například před uvedením nového výrobku či služby na trh. Personalisté pomocí dotazníků rádi testují potenciální kandidáty, měří výkon zaměstnanců nebo zjišťují týmovou zpětnou vazbu. Žáci a studenti uvítají zpestření výuky. Učitelé naopak budou moci sledovat pokroky svých studentů. Survio podporuje komunikaci učitel x student. Survio můžete použít také například při plánování nějaké události. Zjistěte, co hosté od akce požadují. Survio můžete používat ale jednoduše také pro zábavu. Můžete plánovat společné rodinné aktivity, zjistit více jeden o druhém či být prostě spolu v kontaktu a bavit se.

Ať už chcete dotazníky využít k čemukoliv, základní verze s plnou funkcionalitou je Vám stále k dispozici zdarma. Samozřejmě Survio není neziskovou organizací a nabízí také prémiové služby. V základu je omezen počet dotazníků, které můžete vytvořit, a také je vytvořen limit na odpovědi respondentů. Pokud tedy plánujete rozsáhlé výzkumy, kde potřebujete více než několik stovek respondentů, musíte si připlatit prémiové služby. Jsou k dispozici ve třech programech : Personal, Business a Elite. Omezený je také počet e-mailových pozvánek k vyplnění dotazníků. Prémioví uživatelé také mohou do dotazníků umístit logo, měnit tvar URL, upravovat patičku a používat prémiové funkce jako přeskakování otázky, přesměrování respondenta na Váš web, filtrování a segmentace výsledků a další.

Survio slevové kupóny a slevové kódy

Doufáme, že se Vám nástroj Survio.com na tvorbu internetových dotazníků a líbí a využijete jej kdykoliv budete potřebovat provést nějaký průzkum.

Navštivte www.survio.com/cs

Jak uplatnit slevový kód na Survio.com?

Na titulní straně se jednoduše zaregistrujte

1) Vložte své jméno, e-mailovou adresu a preferované heslo.

2) Nyní už můžete tvořit dotazník dle Vlastní fantazie nebo můžete vybrat předdefinovanou šablonu. Tak jednoduché to je.

Navštivte www.survio.com/cs

Vzory dotazníků zdarma

Vzory dotazníků zdarma jsou pro Vás připraveny na survio.com. K dispozici je Vám více než 100 dotazníkových šablon. S nimi si můžete vytvořit online dotazník za méně než jednu minutu. A jaká můžete čekat témata? Například na průzkum trhu: chod domácnosti, efektivita vnímání reklamy, hodnocení poskytované služby, hodnocení produktu, hodnocení spokojenosti s produktem, módní trendy a nákupní chování spotřebitele, oblíbenost adrenalinových aktivit, oblíbenost her a hraní, povědomí o značce, průzkum cenové citlivosti produktu, průzkum konzumace multimódií, průzkum využívání mobilních zařízení nebo zkušenosti s nakupováním. K dispozici jsou ale další oblasti dotazníků ajko jsou služby, zákaznická zpětná vazba, lidské zdroje, akce, vzdělávání, dotazníky z veřejného sektoru, dotazníky ze zdravotnictví a také kategorie další. Můžete se těšit i na další vzory dotazníků do budoucna.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Survio.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.