Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > E > Slevové kupóny a slevové kódy do Espressoenglish.cz

Espressoenglish.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.9/5, 109 hlasování)
Pokračovat na www.espressoenglish.cz

Aktuální slevy a akce (duben 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Espressoenglish.cz

Nakupování na Espressoenglish.cz...

Hledáte jednoduchý a hlavně nenáročný způsob jak se naučit anglicky? Jednodušší než s espressoenglish.cz už to nebude. Bude Vám stačit třeba jen 5 minut denně. Zaujali jsme Vás, pak čtěte dál.

Espressoenglish slevové kupóny a slevové kódy

Espressoenglish.cz je angličtina pro přežití. Učí se v 5 minutových lekcích pouze to nejdůležitější. Cílem je, abyste se do 1 roku domluvili anglicky. Jedná se o on-line jazykový kurz, který opravdu rozpouští to nejdůležitější do krátkých lekcí nebo dialogů. Ke každé lekci je dostupné video. Gramatiku se naučíte stručně a lidsky. Čas, který kurzu věnujete, si stanovíte sami. Máte čas na jednu lekci denně? Jedna stačí. Dát si jich ale klidně můžete i několik z sebou. Díky EspressoEnglish.cz se rychle domluvíte v McDonaldu, v letadle nebo prostě při nákupu zmrzliny.

EspressoEnglish.cz je určený pro pokročilé začátečníky až mírně pokročilé. Pro zvládnutí kurzu je nutná alespoň základní znalost angličtiny. Ideálním zákazníkem je někdo, kdo prošel kolem angličtiny ve škole, ale pak jí celá léta neužíval. Přesto Vám zůstaly solidní základy, o kterých už sami ani možná nevíte. Pokud jste ale středně a více pokročilý, tak by pro Vás kurz byl asi příliš lehký.

Běžná cena kurzu online je pro zákazníky přímo na EspressoEnglish.cz snížena o 45 %. Vy tak kurz získáte za několik málo stokorun. Na zakoupený kurz se pro Vás vztahuje 30 denní garance vrácení peněz. Je důležité, abyste s kurzem byli spokojeni a byli tak schopni ho doporučit i ostatním. Proto pokud zjistíte, že Vám kurz nevyhovuje, nemáte na něj čas nebo je pro Vás příliš snadný, ozvěte se, a bez otázek Vám budou vráceny peníze.

Ke kurzu získáte také dva bonusy. Infografiky pro přežití Vám pomůžou vyrovnat se s běžnými situacemi, které Vás mohou v zahraničí potkat. V restauraci, v letadle nebo prostě na ulici Vás pak už nic nepřekvapí. Tyto infografiky si můžete vytisknout. Budete je dostávat v průběhu kurzu.

Druhým bonusem je eBook. Všichni studenti, kteří dokončí kurz, obdrží zdarma eBook s přehledem všech anglických obratů a dialogů z kurz, včetně jejich překladu do češtiny. Ebook je ve formátu pdf a je možné si jej opět snadno stáhnout a vytisknout.

EspressoEnglish chce dělat výuku jazyků jinak. Nejdůležitějším je zaměřit se na to opravdu nejdůležitější a látku vstřebávat postupně v malých dávkách a v pohodové atmosféře.

Registrací do kurzu si objednáváte vstup do tříměsíčního online jazykového kurzu EspressoEnglish, který se skládá ze třiceti lekcí. Přístupové údaje do tohoto kurzu obdržíte on-line po provedení úhrady kurzu a připsání částky na účet provozovatele kurzu. Samo se to neudělá – pokud se zapíšete, musíte se sami dokopat k tomu, abyste na kurz vynaložili alespoň tu trochu času. Nebojte se – vždycky můžete požádat o vrácení peněz v periodě 30 dnů.

Za kurz můžete platit pomocí bankovních převodů zrychlených u několika bank. Pokud Vaší banku v seznamu nenajdete, musíte využít klasického pomalého bankovního převodu. Na objednávku si můžete nechat vystavit fakturu, pokud ji potřebujete pro doložení účasti na kurzu a jeho zaplacení.

Věříme, že se Vám s pomocí kurzu EspressoEnglish.cz podaří dosáhnout Vašeho cíle zvládnout alespoň základní komunikační schopnost v anglickém jazyce.

Navštivte www.espressoenglish.cz

Jak uplatnit slevový kód na Espressoenglish.cz?

EspressoEnglish.cz neposkytuje v současné době žádnou možnost uplatnění slevového kódu. Pro získání výhody jako je například snížení ceny o 45 % stačí, když si objednáte kurz přímo z portálu EspressoEnglish. Toho docílíte, pokud kliknete na některý z našich slevových kupónů a použijete odkaz.

Pokud začne EspressoEnglish.cz nabízet slevy prostřednictvím dodatečných slevových kódů, budeme Vás o této situaci informovat zde včetně podrobného návodu na využití takového kódu.

Navštivte www.espressoenglish.cz

Naučte se jen to nejdůležitější

Chcete se naučit anglicky ale neumíte si představit, že byste se učili všechno? Nemusíte - naučte se jen to nejdůletižější na Espressoenglish.cz. Jedná se o online jazykový kurz, kde se naučít jen to nejdůležitější z angličtiny, co bude rozpuštěné v užitečných obratech a dialozích. Ke každé lekci je navíc k dispozici video. Gramatika je také potřeba. Bude Vám vysvětlena velmi stručně a lidsky. Nebaví Vás učení? Co takhle 5 minutové lekce - tzv. micro learning. Jsou to takové jazykové jednohubky, které neunaví a které zvládne opravdu každý. S Esressoenglish.cz se naučíte dialogy pro základní přežití. Budete vědět jak si objednat v McDonaldu, jak komunikovat s letuškami v letadle nebo jak si kupit zmrzlinu - všechno hravě a bez problémů.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Espressoenglish.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.