Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > E > Essentialcollege.cz slevový kupón, Essentialcollege.cz slevový kód

Essentialcollege.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(2.18/5, 11 hlasování)

Aktuální slevy a akce - červen 2022Více o Essentialcollege.cz

Nakupování na Essentialcollege.cz...

Justgrow.cz je nová dimenze vzdělávání. Je to trénink praxí. Celý život je o komunikaci a vyjednávání, kdy každý jednotlivec chce dosáhnout svého. Pokud chcete posílit svou osobnost a dokázat vystoupit z davu, jste na správné adrese. Pokud vám nechybí odvaha klást si stále vyšší cíle a nebojíte se překonávat výzvy, které vás posilují, tak jste horkými kandidáty do skupiny JUST GROW.Na Justgrow.cz využívají léta zkušeností a stovky trénovaných posluchačů. Revoluce zde spočívá v tom, že kombinuje online vzdělávání s osobním setkáváním na praktických workshopech, kde máte prostor pro trénink toho, co jste nastudovali díky online výuce. Na Justgrow.cz zastávají názor, že pouze učení se praxí vede k výsledkům, a proto všem posluchačům dávají prostor pro praktikování v bezpečném prostředí za asistence zkušených lektorů a mentorů. Každý týden všem svým posluchačům navíc dodávají masivní dávku inspirace a podpory, protože Justgrow není jen vzdělávací program, ale také životní styl.

Jak to probíhá? V první řadě vás čeká psychologická diagnostika, díky které vytvoříte takový studijní plán, který bude zaměřen na vaše potřeby. V rámci studia jsou vypisovány čtvrtletně všechny bloky a doporučí vám, v jakém pořadí bude pro vás studium nejefektivnější. Dohromady pak absolvujete minimálně 9 setkání. Studium se skládá celkem ze šesti studijních bloků, které jsou sestavené tak, aby vám poskytly všechny dovednosti k tomu dokázat se prosadit a vždy docílit svého. Čeká vás 18 měsíců studia, každodenní podpora a inspirace ve facebookové skupině, podpůrná videa, rozhovory, networking, setkání s významnými osobnostmi a mnoho dalšího. Po úspěšném absolvování studia a napsání závěrečné práce vás čekají slavnostní promoce a ke všem novým a cenným znalostem a zkušenostem, které během studia získáte, obdržíte i profesní titul BBA.

Bloky se jmenují:

Mám hodnotu vlastní identity

Dívám se na svět očima psychologa

Vytvářím už jen zdravé vztahy a přátelství

Umím vyjednávat a argumentovat

Mám vytvořenou osobní značku a jsem mistrem networkingu

Umím dělat z klientů přátele

Slovo lektora:

Studoval jsem všeobecné lékařství, které mě následně přivedlo ke studiu psychologie, práva a managementu. Výkonnostní psychologii používám mnohem raději než klinické přístupy. Kompiloval jsem řadu psychodiagnostických metod, kterými prošlo několik stovek tisíc osob. Se svým týmem se věnuji zejména aplikaci psychologie a zdravého selského rozumu v organizacích tak, aby se jejich představitelé naučili z kompetencí vše, co potřebují pro naplnění jejich profesní i osobní cesty. Smysl života vidím ve „vzdělávání lidí pomocí výcviku, kterým si zafixují nové znalosti a dovednosti tak, aby je používaly v praxi a přinášely jim žádoucí výsledky“.

Jedna z mých oblíbených činností je právě role obchodníka, kde mě baví vyjednávání a ovlivňováníNa Justgrow.cz se můžete zapsat do studia. Platit můžete jednorázově za celé studium nebo na splátky po dobu 18 měsíců.

Navštivte justgrow.essentialcollege.cz

Jak uplatnit slevový kód na Essentialcollege.cz?

Justgrow.cz není e-shop a tudíž není možné uplatňovat slevové kupóny či kódy. Veškeré akční nabídky, které jsou pro vás k dispozici prostřednictvím našeho slevového portálu Slevovykupon.net získáte automaticky po přechodu do justgrow.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte justgrow.essentialcollege.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Essentialcollege.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.