Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > E > Slevové kupóny a slevové kódy do Europeansummerschool.com

Europeansummerschool.com slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.56/5, 50 hlasování)
Pokračovat na europeansummerschool.com

Aktuální slevy a akce (duben 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Europeansummerschool.com

Nakupování na Europeansummerschool.com...

European Summer School je jednoduše letní škola, určená pro studenty a mladé profesionály. Evropská letní škola se bude konat v Praze - tedy v hlavním městě České republiky. O Praze Vám ale asi povídat nemusíme.

Europeansummerschool slevové kupóny a slevové kódy

Kdo se může do školy přihlásit? Minimální věk pro připojení je 18 let. Podmínkou pro účast je úroveň angličtiny na úrovni B1 až B2 – důležitá je hlavně schopnost komunikovat s dalšími členy. Pro většinu kurzů je navíc nutné mít vlastní počítač. To je vše.

Studenti jsou ubytováni v kvalitní a nově rekonstruované koleji Botic Student House. Je možné si ale zarezervovat moderní útulné dvoulůžkové pokoje za výhodnou cenu 15 eur za osobu a noc. Cesta z ubytování do místa konání kurzů trvá přibližně 20 minut. Základní cena dvoutýdenního kurzu je aktuálně 725 EUR a to včetně poplatků za registraci a studijní materiály. Cena nezahrnuje ubytování, stravu, transport, pojištění nebo osobní výdaje. Kurz se koná v letních termínech, které jsou upřesněny právě na portálu EuropeanSummerSchool.com.

Mimo samotných kurzů můžete očekávat mnoho zábavných společenských aktivit, které pro Vás a Vaše spolužáky budou připraveny. Mnoho z nich je poskytováno v rámci kurzovného, takže se nemusíte obávat dalších poplatků. Informace o těchto aktivitách jsou opět umístěny přímo na stránkách EuropeanSummerSchool.com.

Škola je mezinárodní. Minulý ročník (2016) navštívili studenti ze 35 zemí a bylo možné si vybrat ze dvou destinací – Prahy a chorvatského Splitu. Hlavním komunikačním jazykem během kurzů je samozřejmě ale angličtina.

Jak se můžete do tohoto kurzu – školy zaregistrovat? Na EuropeanSummerSchool.com můžete vyplnit registrační formulář. Registrace není závazná a musí být poté potvrzena závaznou plnohodnotnou přihláškou. V případě dotazů můžete používat chatové okno vpravo dole.

Jaké kurzy škola obsahuje? Leadership, Crisis Management & communication, Communication, negotiation and conflict management, intercultural competencies, business english, personal and professional development, future of the EU – jsou kurzy z oblasti obchodu a personálního rozvoje. Vybírat můžete také kurzy z oblasti umění – design thinking, multimedia design, digital music production, movie making, digital graphics, illustration and painting a dále také z oblasti on-line marketingu PPC a Facebook marketing, Moderní marketing, brand management, business management, HR, project management, online makreting challenge, entrepreneureship & New venture creation, fundamentals of marketing. Z oblasti IT jsou to pak web development a artificial intelligence in computer games.

Jak vidíte, zaměření kurzů této školy je opravdu široké. Škola Vás navíc naučí spolupracovat v rámci mezinárodního týmu, což je pracovní prostředí, které je ve světě stále rozšířenější. Věříme, že si 2 týdny této mezinárodní školy opravdu užijete.

Navštivte europeansummerschool.com

Jak uplatnit slevový kód na Europeansummerschool.com?

EuroepeanSummerSchool.com neposkytuje na školné dvoutýdenního kurzu žádné výhody prostřednictvím slevových kódů. Veškeré nabídky, které jsou Vám dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net získáte automaticky po přechodu do EuropeanSummerSchool.com skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte europeansummerschool.com

Spousta volného času a poznávání nových lidí

Pokud se zúčastníte EuropeanSummerSchool můžete očekávat spoustu sociálních aktivit, kterou za Vás budou organizovány a kterých se budete účastnit spolu se studenty z celého světa. Většina z nich je zdarma, některé budou vyžadovat poplatek (například na dopravu ven z města, vstupy, sportovní zařízení a podobně). Kurzů EuropeanSummerSchool se pravidelně účastní studenti z více než 40 zemí. Škola se koná v Praze a ještě v Chorvatsku. Hlavním jazykem komunikace účastníků je ale vždy angličtina. Pokud máte jakékoliv otázky ohledně registrace, programu a možnosti účasti, kontaktujte zákaznický servis na e-mailu nebo využívejte chatovacího okna. Pracovníci zákaznického servisu se budou snažit Vám odpovědět co nejrychleji na všechny Vaše dotazy. Nezapomeňte před odesláním objednávky navštívit stránky našeho slevového portálu Slevovykupon.netYouTube

24.3.2019: EB&MR Org Com
21.3.2019: Events Office
14.2.2016: EB Questions two


Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Europeansummerschool.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.