Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > H > Slevové kupóny a slevové kódy do Hostgator.com
Hostgator.com

Hostgator.com slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.23/5, 43 hlasování)
Pokračovat na www.hostgator.com

Aktuální slevy a akce (březen 2024)

Více o Hostgator.com

Nakupování na Hostgator.com...

Hostgator.com je jedním z největších poskytovatelů webového hostingu a s tím spojených služeb. Tento známý hosting byl ale založen v kolejním pokoji studenta na Floridské Atlantické univerzitě. Nyní sídlí v Texasu ve městech Austin a Huston. Několik poboček bychom ovšem našli po celém světě. Hosting také sesbíral celou řadu ocenění. Například při udílení cen Find My Host 2012 skončil na druhém místě, ve WordPress Hosting Review se umístil v roce 2012 jako nejlepší. A těchto cen je ještě mnohem více. Služby, které Hostgator poskytuje, jsou vhodné jak pro korporátní zákazníky, tak pro jednotlivce, kteří staví svůj první web. Stačí Vám jen základní znalost anglického jazyka a základní orientace ve webovém prostředí.

Hostgator slevové kupóny a slevové kódy

Co tedy můžete očekávat za služby? Samozřejmě v prvé řadě hostování webu a s tím spojených služeb. Máte zde na výběr ze tří různých programů – Hatchling (jedna doména) Baby (neomezené domény) a Businness (šifrování, VoIP služba v ceně). Určitě Vám poslouží také nástroje pro tvorbu webu, jednoduché instalátory na jedno kliknutí, tipy a triky pro provoz webu. Pro nejznámější aplikace jako je Wordpress, Joomla nebo Drupal jsou k dispozici šikovné videonávody. Pro bližší parametry služby a technického vybavení, na kterém celý hosting běží, navštivte záložku Hosting přímo na stránkách Hostgatora. Jako alternativní řešení je pak k dispozici také Cloud hosting, který je dvojnásobně rychlejší, dá se 4x lépe škálovat, což zajistí hladší provoz i při návštěvních špičkách vašeho webu. Speciální variantou hostování je pak úzce zaměřený WordPress Cloud hosting.

Hostgator také nabízí program pro další potenciální poskytovatele hostingů. Začněte svůj vlastní hosting jednoduše s pomocí Hostgatora ve Vaší geografické lokaci. K dispozici jsou 3 programy – Měděný, Stříbrný a Zlatý. Liší se velikostí přiděleného prostoru a šírkou pásma. Všechny mají samozřejmě neomezený možný počet domén.

Tradiční, ale nezbytnou službou každého dobrého hostingu je poskytování služby virtuálního a dedikovaného serveru. Pro virtuální servery jsou k dispozici opět 3 různé varianty. Služby se liší počtem přidělených jader, množstvím RAM, diskovým prostorem a šířkou pásma. Máte také možnost přikoupit službu plné správy serveru. Technické specifikace zařízení a přesný popis poskytovaných služeb naleznete pod příslušnou záložkou. Vrcholkem pyramidy jsou samozřejmě dedikované servery. Ty se liší především druhem zařízení – služby jsou pro všechny stejné. Parametry serverů jsou 4 různé typy ve 4 různých cenových kategoriích. První měsíc obvykle dostáváte slevu na službu a to více než 50%.

Samozřejmostí je pak prodej domén. Ty jsou chráněné proti ukradení, automaticky se obnovuje vaše předplatné a přichází k Vám s jednoduchým a přehledným administračním systémem.

Věříme, že se službami hostingu Hostgator budete spokojeni.

Navštivte www.hostgator.com

Jak uplatnit slevový kód na Hostgator.com?

VideonávodPopis

1) Vyberte plán nebo zařízení, které Vám nejvíce vyhovuje a klikněte na „objednat“.

2) Vyberte doménu, zkontrolujte, zda jste vybrali správný plán, vložte své informace pro fakturaci, případně vyberte další služby, které jsou ke každému hostingu nabízeny.

3) V bodě č. pět je možnost vložit slevový kupón z našeho portálu. Okamžitě bude ověřen a cena snížena, pokud je kupón platný.

Hostgator slevové kupóny a slevové kódy

4) Dokončete objednávku a můžete začít pracovat s novým hostingem.

Navštivte www.hostgator.com

Záruka od Hostgator.com

HostGator.com má pro Vás přichystáno několik záruk, kterými se bude snažit Vás zlákat na svojí stranu. První z nich je podpora 24 hodin denně, 7 dní v týdnu 365 dní v roce. Zaměstnanci jsou připraveni Vám pomoci pomocí telefonu, živého chatu nebo e-mailu. Záruka vrácení peněz 45 dní. Ideální, pokud si chcete služby Hostgator.com nezávazně vyzkoušet. Zaplaťte za první období, testujte služby a za nevyužité období Vám Hostgator.com vrátí peníze - jednoduše a hladce. Poslední zárukou je pak uptime 99,9 % - tedy celková garantovaná dostupnos služeb, která je pro většinu zákazníků hlavním faktorem. Nic není stoprocentní, ale služby hostgator.com jsou dostatečně blízko k dokonalosti.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Hostgator.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.