Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > H > Slevové kupóny a slevové kódy do Hosting2.cz

Hosting2.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(5/5, 1 hlasování)
Pokračovat na www.hosting2.cz

Aktuální slevy a akce (březen 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Hosting2.cz

Nakupování na Hosting2.cz...

Hledáte kvalitního poskytovatele hostingových služeb nebo potřebujete hostovat virtuální či dedikvoaný server? Hosting2.cz všechno tohle a více dokáže, tak proč se nezkusit podívat na ceník jejich služeb?Hosting2 slevové kupóny a slevové kódyPokud hledáte pouze poskytovatele hostingu, pravděpodobně Vás příjemně překvapí ceny. Hosting2.cz garantuje nízkou cenu a vysokou dostupnost. Je možné získat základní program zdarma a vyzkoušet si tak možnosti administrace bez rizika. Zdarma tak můžete získat 100Mb místa na disku, jeden FTP účet, 2x e-mailovou schránku, webovou administraci, zákaznickou podporu a možnost nahrát statické stránky. Jedinou nutností je koupit si k tomuto hostingu také doménu od Hosting2.cz. Samozřejmě je zde možnost zakoupit WebHosting se standardní podporou, kde registrace domény je zdarma, diskový prostor je neomezený, možnost podpory neomezeného množství domén, neomezený počet databází, neomezený počet subdomén, neomezený počet e-mailových schránek a také cPanel administrace. V tomto programu máte také možnost garance vrácení peněz, pokud nebudete s poskytovanými službami spokojeni. Samozřejmostí je registrace domény s více než 50ti koncovkami a automatizovanou správou.Hostingové služby mimo programu zdarma nabízejí možnost hostování pro jednu doménu, neomezený počet domén nebo profi řešení. Výhody jednotlivých řešení se dozvíte, pokud klepnete na objednání hostingu. Každá z variant je detailně popsána, abyste mohli vybrat to pravé řešení právě pro Váš web.V oblasti virtuálních serverů pak můžete očekávat nejlepší poměr ceny a výkonu na trhu. Jedná se o servery s plnou KVM virtualizací. IPv6 je vždy zdarma a za IPv4 zaplatíte několik málo korun. Získáváte také neomezený přenos dat na síti až 250 Mbps. Instalace panelů je velmi jednoduchá. Samozřejmostí je měsíční fakturace za služby. Informace o fyzických parametrech serverových zařízení naleznete na stránkách Hosting2.cz v sekci virtuální servery.Pro platbu můžete využít bankovního převodu, brány GoPay nebo oblíbeného platebního portálu PayPal.Věříme, že se službami hostingu Hosting2.cz budete nadmíru spokojeni.

Navštivte www.hosting2.cz

Jak uplatnit slevový kód na Hosting2.cz?

1) Vyberte řešení a způsob doménového řešení.2) Vyberte fakturační období (pololetně nebo ročně – s roční možností máte doménu zdarma)3) Na další straně je shrnutí objednávky. Dole naleznete políčko pro vložení kupónu. Kupón sem vložte a potvrďte. Pokud je platný, shrnutí objednávky bude upraveno o slevu (je možné vidět na obrázku.Hosting2 slevové kupóny a slevové kódy

Hosting2 slevové kupóny a slevové kódy4) Vyplňte fakturační údaje a vyberte formu platby, kterou preferujete. K dispozici je bankovní převod, GoPay a PayPal. Po zaplacení a potvrzení podmínek je Vaše objednávka dokončena, doména zaregistrována a vy můžete začít využívat hostingových služeb.

Navštivte www.hosting2.czZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Hosting2.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.