Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > J > Justhost.com slevový kupón, Justhost.com slevový kód
Justhost.com

Justhost.com slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(3.44/5, 34 hlasování)
Pokračovat na www.justhost.com

Aktuální slevy a akce - květen 2022

Více o Justhost.com

Nakupování na Justhost.com...

Najít spolehlivý a levný hosting není jednoduché. Nabídka je široká a orientovat se v nich nedokáží ani ostřílení profesionálové. Jedním z těch spolehlivých a levných je ale zajisté hosting Justhost.com.Co získáváte tím, že se stanete zákazníkem tohoto hostingu? Dostáváte registraci domény zdarma s jedním z programů. Zároveň můžete také zdarma svoji doménu pod Justhost převést. Navíc je možné hostit, kolik domén chcete – počet je neomezený. Pokud si převedete všechny svoje domény, získáte výhodu řízení všech svých webů z jednoho místa pomocí jednotného rozhraní.

Justhost také dokáže garantovat výjimečnou dostupnost služeb. Servery spoléhají na výkonné čtyř-jádrové procesory a datacentrum je vybaveno množstvím UPS a také záložními generátory. Služba dohlíží na zařízení 24 hodin denně, takže pokud se vyskytne jakýkoliv problém, jsou připraveni ho okamžitě řešit. Podpora je dostupná také 24 hodin denně v anglickém jazyce. A když myslíme podporu – nemyslíme tím automatizovaného operátora. Vždy je dostupná reálná osoba, se kterou budete moci projednat jakýkoliv problém a která je profesionální ve všech ohledech.

Se základním plánem JustHost získáte neomezený diskový prostor, neomezené transfery, neomezené množství e-mailových účtů a také možnost hostit neomezený počet domén. To vše za velmi konkurenceschopnou cenu. Pokud kliknete na záložku WebHosting, otevře se Vám kompletní nabídka služeb a parametrů, které hosting poskytuje. Nechybí ani výpis podporovaných platforem jako je WordPress, Joomla, Magneto, TomatoCart, Drupa a další.

Funkce hostingu jsou pevně spjaté se zákaznickým uživatelským rozhraním, což znamená, že můžete jednoduše zřídit a optimalizovat svůj web včetně jeho propagace. K dispozici jsou zdarma templaty, instalace aplikací a reklamní kredity.

Unikátní je také možnost získat 30denní lhůtu, kdy můžete dostat své peníze zpět. Pokud svůj hosting zrušíte, bude Vám vrácen zbytek peněz, které jste zaplatili včetně všech poplatků, které jsou spojené s registrací domén – samozřejmě bez nároku na ponechání domény.

Navštivte www.justhost.com

Jak uplatnit slevový kód na Justhost.com?

1) Nejdříve je třeba vybrat plán. Klikněte tedy na „Get started“ a vyberte program, který nejvíce vyhovuje Vašim potřebám.

2) V dalším kroku je třeba zvolit doménu nebo převést Vaší existující doménu. Pokud máte slevový kupón z naší stránky nebo odjinud, je třeba ho vložit také zde do políčka pod výběrem domény.3) Vyplníte své osobní údaje, ještě jednou můžete změnit svůj plán a přidat několik přidaných služeb jako zálohu stránky, vyhledávací engine a podobně. Také je třeba zvolit platbu buďto kreditní kartou nebo přes službu PayPal

4) Nyní je vše připraveno a vy můžete začít pracovat na svém webu.

Navštivte www.justhost.com

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Justhost.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.