Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > K > Slevové kupóny a slevové kódy do Kurzysusmevem.cz

Kurzysusmevem.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.53/5, 30 hlasování)
Pokračovat na www.kurzysusmevem.cz

Aktuální slevy a akce (červen 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Kurzysusmevem.cz

Nakupování na Kurzysusmevem.cz...

„Rozhodnutí začít podnikat ke mně přišlo před osmi lety. Od té doby jsem překonal hromadu překážek a naučil se tolik věcí, které by mi žádná škola na světě nikdy nedala.“ Lukáš Kochrda

Jako mnoho podnikatelů i Lukáš začínal na nule. V době, kdy opustil jistotu zaměstnání měl našetřených několik desítek tisíc. Říkal si, že kdyby něco, tak dva měsíce vydrží. Šel do toho po hlavě a úplně bez zkušeností. Udělat si živnostenský list byla sama o sobě malá noční můra. Na nic neexistovaly návody – na administrativu, úřady, samotné podnikání. Vše jel metodou pokus-omyl. Díky tomu se mu dostal do rukou střípek, který opracovával a vytvořil z něj diamant. Tím diamantem jsou právě kurzy s úsměvem, které najdete na kurzysusmevem.cz. V těchto kurzech vám předávají všechno, s čím se v praxi setkávají. Nic si nenechávají pro sebe. Co funguje jim, bude fungovat i vám. Je to taková mapa na cestě k vašemu úspěšnému podnikání. Abyste místo metody pokus-omyl mohli jít raději na jistotu.

Kurzysmusmevem.cz učí nejen začínající podnikatele, jak využít potenciál digitálních technologií a jednoduše získávat nové obchodní příležitosti. Nastartujete své podnikání s vaším výjimečným produktem. Naučíte se podnikat chytře bez zbytečné námahy. Vytvoříte profesionální web nebo e-shop a aktivujete chytrou strategii. Vytvoříte si tak dokonalý prodejní automat. Stanete se mistry v oboru – digitalizujete své podnikání a ušetříte čas. Zjednodušíte si život a budete podnikat s úsměvem.

Kurzy s úsměvem vám usnadní práci. Najdete v nich zrno oddělené od plev. Přehledně uspořádané a na jenom místě. Internet je plný teoretických návodů, jak v krátké době zaručeně zbohatnout. Žádné takové bludy vás tady nečekají. Naučí vás prakticky a efektivně využívat internet a moderní nástroje pro efektivní podnikání.

Jaké kurzy vás čekají? Můžete se naučit jak udělat profi web v Miowebu, jak na SmartEmailing nebo třeba jak na automatický prodej s FAPI.

„Kurzy s úsměvem mají místo a inspiraci pro každého, kdo má chuť se vzdělávat. Je jedno, jestli jste úplný začátečník nebo ostřílený profesionál.”

Začít můžete zdarma. Stačí vyplnit údaje potřebné pro registraci – jméno a e-mailovou adresu. Na zadaný e-mail vám bude zaslán odkaz na dokončení registrace a dále vám budou posílány už jen e-maily se stejnou příbuznou tématikou (zajímavým obsahem z oblasti podnikání, tvorby webů a marketingu, nebo doporučení na další odborníky z oboru).

Základní členství v Kurzech s úsměvem je po registraci zdarma. Získáte přístup k některým typům obsahu a také k ukázkovým lekcím všech kurzů. Pokud vás některý z kurzů zaujme a budete ho chtít studovat celý, jednoduše si do něj zakoupíte časově neomezený přístup. Ceny kurzů se budou lišit v závislosti na typu kurzu a jeho rozsahu. Konkrétní cenu kurzu najdete vždy v jeho detailu.

Navštivte www.kurzysusmevem.cz

Jak uplatnit slevový kód na Kurzysusmevem.cz?

Registrace na kurzysusmevem.cz je zdarma. Není tedy relevantní při ní využívat slevové kódy. Veškeré akční nabídky, které jsou pro vás dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu Slevovykupon.net získáte zdarma automaticky po přechodu na portál skrze odkazy v jednotlivých nabídkách.

Navštivte www.kurzysusmevem.cz

Chcete Mioweb? Kurzysusmevem.cz vám poradí jak na to

Jak udělat profi web na Miowebu je kurz se kterým vytvoříte jednou pro vždy web, který profesionálně prezentuje vaše podnikání, pomůže vám komunikovat se zákazníky, prodá produkty a poroste s vámi. V kurzu je 25 modulů a zakoupením získáte doživotní přístup. Mioweb je aplikace z dílny českých autorů, která pomáhá vytvářet webové stránky jednoduše a zároveň na velmi profesionální úrovni. není to jenom nástroj pro tvorbu webu, ale je propojen s komplexním marketingovým systémem, se kterým vytvoříte prodejní kampaně, cesty zákazníků, vlastní online kurzy a uzamčené sekce pro zákazníky. Mioweb můžete napojit na aplikace pro e-mail marketing, online prodej. To vše na jednom místě. Nepotřebujete grafika, programátora ani nikoho jiného. Správu zvládnete sami a to odkudkoliv. Kurz vám bude k ruce jako průvodce nebo mentor.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Kurzysusmevem.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.