Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > L > Slevové kupóny a slevové kódy do Lidovenoviny.cz

Lidovenoviny.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.04/5, 68 hlasování)
Pokračovat na www.lidovenoviny.cz

Aktuální slevy a akce (únor 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Lidovenoviny.cz

Nakupování na Lidovenoviny.cz...

Lidové noviny jsou v současnosti nejstarší stále vydávané noviny v České republice. Vycházejí už od roku 1893. Za založením tohoto deníku stojí politik Adolf Stránský, v němž pravidelně publikovala řada známých českých spisovatelů. Až do 2. světové války se tento deník těšil vysoké vážnosti. Po komunistickém převratu nastaly pro deník kruté časy a v roce 1952 bylo vydávání deníku nakonec zastaveno. V roce 1987 začal deník vycházet nelegálně a poději od roku 1990 bylo jeho vydávání obnoveno v plné síle.

Lidovenoviny slevové kupóny a slevové kódy

I dnes se deník těší své vážnosti a je jedním z médií, ke kterým referují ostatní média jako třeba internetové deníky nebo televize.

Každý den se můžete těšit v deníku na názory na politiku a ekonomiku od předních komentátorů. V magazínu Pátek na vás čekají rozhovory a publicistika na víkend s týdenním programem. Na víkend jsou pro vás přichystány pravidelné přílohy - Orientace, Relax a Česká pozice. Ve věrnostním klubu pak na Vás čeká ÚAMK karta, digitální noviny zdarma, slevy na MOBIL.cz a energie.

Šéfredaktorem tohoto deníku je v současnosti István Léko : “Šéfredaktor Lidových novin. Studoval matematiku a moderní filologii na Karlově Univerzitě v Praze. Od roku 1989 pracuje jako novinář. Začínal jako reportér v týdeníku Respekt, v Lidových novinách a v časopisu Týden. Od roku 1998 dvanáct let řídil ekonomicko-politický týdeník Euro. Po odchodu z týdeníku Euro založil a vedl server Česká pozice. Od roku 2013 řídí Lidové noviny. Jako novinář se zaměřuje na politiku a byznys.“

Zdroj. Lidovenoviny.cz

Na Lidovenoviny.cz si můžete koupit jednotlivá vydání nebo využít různých forem předplatného. Jedno vydání nakoupíte buď v papírové podobě v trafikách nebo elektronicky rychlým nákupem přes SMS. Cena jednoho vydání je 16 Kč. Pokud zvolíte předplatné, pak zaplatíte 19 Kč za první měsíc a následně pak každý měsíc 279 Kč. Nejen že dostanete noviny do své schránky každé ráno do 7:30, ale také si budete moci začít hned pročítat elektronickou verzi a získáte také přístup do archivu. Zvolit si také můžete pouze některé dny od 60 Kč měsíčně za jeden den. Nejvýhodnějším předplatným je předplatné + digi. Cenově je tato nabídka nejvýhodnější a nabízí také možnost podílení se na věrnostním programu se zajímavými odměnami.

Pokud máte vybráno, můžete si ještě zvolit, jak předplatné upravit, jaká bude frekvence Vašich plateb a jakou platební metodou si budete přát zaplatit. K dispozici je platební karta (která se bude opakovaně každý měsíc sama strhávat), dále rychlý bankovní převod, klasický bankovní převod, GoPay peněženka a také Faktura (kterou využití hlavně podnikatelské subjekty).

Věříme, že s předplatným lidových novin budete spokojeni a že Vám čerstvý tisk každé ráno zpříjemní zážitek z každého dne.

Navštivte www.lidovenoviny.cz

Jak uplatnit slevový kód na Lidovenoviny.cz?

Na LidoveNoviny.cz není možné uplatňovat slevové kupóny a slevové kódy. Veškeré akční nabídky předplatného které naleznete v kupónech na našem slevovém portálu automaticky získáte po přechodu do Lidovenoviny.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte www.lidovenoviny.cz

Lidové noviny na 3 měsíce zdarma

Ano opravdu, Lidové noviny můžete získat na 3 měsíce zdarma, pokud si předplatíte celý rok. 12 měsíců za cenu 9 je speciální nabídka celoročního předplatného deníku Lidové noviny. S předplatným tak výrazně ušetříte proti ceně novin u stánku. Co získáte? Získáte lidové noviny každý týden do 7:30 do Vaší schránky s možností přesměrování doručování novin na jinou adresu v Čr. Zároveň získáte přístup k digitální verzi novin nejen na cesty do zahraničí. Zdarma navíc asistenční kartu ÚAMK v hodnotě 700 Kč s možností využívat všechny výhody věrnostního programu LN+ A také spoustu bonusů. Aktuálně třeba seriál 100 let od vzniku státu, originální hrací karty lidových novin a další. Nabídka platí do 30 září 2018. Vybrat si také můžete mezi verzí s víkendy nebo s verzi bez víkendových vydání Lidových novin.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Lidovenoviny.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.