Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > M > Slevové kupóny a slevové kódy do Memolingo.cz

Memolingo.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(1/5, 1 hlasování)
Pokračovat na www.memolingo.cz

Aktuální slevy a akce (duben 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Memolingo.cz

Nakupování na Memolingo.cz...

Memolingo.cz je způsob, jak naučit angličtinu děti zábavnou formou. Jak to funguje? Princip je jednoduchý. Neučíte se, ale hrajete si. Naprostým základem pro hladké zvládnutí anglického jazyka je bohatá slovní zásoba. A pro trvalé udržení slovíček v paměti je důležité aktivní používání jazyka a procvičování nabytých vědomostí. Interaktivní obrázkový slovník MemoLingo je snadný a zábavný způsob, jak si děti i rodiče mohou bohatou anglickou slovní zásobu nejen vybudovat, ale také trvale udržet. Jak? Hraním originálních her s MemoLingo kartičkami.

Memolingo slevové kupóny a slevové kódy

Základem MemoLingo slovníku jsou veselé obrázky na kartičkách. Vizuální systém učení jazyka je efektivní. Vytváří se tak přirozené asociace vedoucí k trvalému ukotvení slov v paměti.

O udržení pozornosti při hře se pak starají oboustranné karty, které nutí hráče neustále přemýšlet o tom, co je asi na druhé straně karty. Tento proces se děje naprosto nenápadně a přirozeně a přijde se hrou. Přesně to je cílem.

Snadné učení krok za krokem probíhá díky rozdělení slovíček, které jsou ve třech skupinách. TO usnadní výuku menším dětem a začátečníkům. Na základě obtížnosti také dosahujete různého bodového skóre při společných hrách s kartičkami.

S kartičkami se budete také učit dvě slovíčka zároveň. Napříč všemi sadami poschovávali 82 dvojic protikladů, tedy 164 obrázků, se kterými si můžete hrát. Straší vás správná výslovnost? Nemusí. Pro snadné zvládnutí anglické výslovnosti jsou všechny kategorie namluvené dětským rodilým mluvčím. Celý MemoLingo slovník si tak můžete pohodlně přehrát na počítači nebo na chytrém telefonu.Srdcem celé MemoLingo rodiny je herní souprava. Už žádná nuda u slovíček. hrajte si a procvičujte anglickou slovní zásobu nenásilnou formou. 25 zábavných her, barevné herní komponenty, zapojení ař 4 hráčů. To je angličtina, která bude bavit vás i Vaš děti.

Zboží vám doručí Zásilkovna. Na výběr je doprava na výdejní body nebo na adresu za trochu vyšší poplatek. Placení probíhá výhradně rychlým bankovním převodem. Není možné zvolit žádnou jinou formu dopravy.

Audio záznamy z MemoLingo, které doprovázejí vaše vzdělávání jsou doplněné i obrazově. Všechny zakoupené kategorie si tak můžete pohodlně přehrát na počítači, nebo chytrém telefonu. Pro vstup do zákaznické sekce s výslovností získáte přístup se svým nákupem. Přihlašovací údaje jsou jmístěné na vnitřní straně krabičky s kartičkami.

Navštivte www.memolingo.cz

Jak uplatnit slevový kód na Memolingo.cz?

Obchod Memolingo.cz aktuálně nenabízí možnost ušetřit díky slevovým kupónům a kódům. Veškeré akční nabídky, které najdete na stránkách našeho slevového portálu slevovykupon.net získáte jednoduše proklikem skrze odkaz v jednotlivých nabídkách.

Pokud se situace změní a obchod memolingo.cz nabídne možnost ušetřit prostřednictvím slevových kódů budeme vás o této možnosti informovat zde včetně návodu na to, jak tyto kupóny při nákupu kartiček uplatňovat. Přejeme vám hodně zábavy a příjemný nákup.

Navštivte www.memolingo.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Memolingo.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.