Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > O > Odpustitjelaska.cz slevový kupón - červen 2020
Odpustitjelaska.cz

Odpustitjelaska.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.odpustitjelaska.cz

Aktuální slevy a akce - červen 2020

Více o Odpustitjelaska.cz

Nakupování na Odpustitjelaska.cz...

Naše vztahy často ničí křivdy a slehání, které možná už ani nejsou aktuální. Na Odpustitjelaska.cz Vám ukáží, jak vypustit z hlavy všechny křivdy a selhání. Budete tak schopní odpustit sobě, rodičům, dětem, všem lidem i celému světu.Každého z nás v životě něco ranilo. Nic z toho už ale není pravda. Už to neexistuje nikde jinde než v naší hlavě. Leží to v ní jako zdechlina a smrdí to, je to na obtíž. Někdy je nám z toho fakt zle. Nedovedeme to ale zahodit, vypustit, vykašlat se na to.

Naše tělo je skvělým pomocníkem. Tím že nás bolí, nás zastavuje abychom mu v životě neublížili. Nemoc je úžasným dárkem, za který bychom měli být vděční. Můžeme se naučit rozšifrovat, co nám naše tělo pomocí nemoci říká.

Mysl je náš rozum, který nám skvěle slouží. Můžeme díky němu pochopit, proč se nám dějí špatné věci, které se nám nelíbí a můžeme následně měnit své postoje i své chování. Rozum je pomocník, který nám pomůže donutit se ke změně.

Naše duše je nesmrtelná a podpoří, co se ve škole života naučíme. Promlouvá k nám pomocí těla a mysli a je jen na nás, jestli její signály zaznamenáme nebo si jich nebudeme všímat. Duše je trpělivá a pomalu a jistě každého z nás dovede tam, kam se máme dostat – tedy směrem k lásce.
Nechte si mailem poslat test a podívejte se na videa zdarma. Test už za sebou má více než 5 000 lidí. Test se jmenuje – Jak umím odpouštět. Dále získáte zdarma přístup k pěti videím a 2 záznamům z webinářů. Videa mají následující témata: Do mě si nikdo kopat nebude!, Naše 13. komnata, Odpuštění – životní úkol na druhou? Vypereme všechnu špínu. Řeči se vedou a voda teče.
Zde jsou názory těch, kterým odpustitjelaska.cz už pomohl:

“Ahoj Miluško a Ivane, v prvé řadě Vám chci opravdu moc poděkovat za skvělý kurz, jste prostě stvořeni pro tuto práci. Makám už na sobě celkem dlouho, hodně jsem o těchto tématech četla a slyšela, ale z Vašich úst to vše chápu asi nejlíp:-). Video o odpuštění sobě si pouštím každý den, je to úžasné a podporuje mě to na mé cestě k získání sebelásky a sebeúcty. Do kurzu jsem se vlastně kvůli tomuto přihlásila, vedla mě má intuice i vzhledem k mým zdravotním potížím, a do toho pocity viny spojené s rozvodem. V podstatě jsem myslela, že už to mám dávno za sebou, ale necítím se tak. Sedí to všechno naprosto dokonale.“

“Milí Ivánku a Miluško! Jsem moc vděčná za to , že jsem se mohla zúčastnit Vašeho kurzu . Posunul mně v pochopení toho co se dělo a proč se vše dělo. Neurovnané vztahy s maminkou mně tížily jako noční můra, a pomalu mi nedávaly dýchat, takže to vyvrcholilo astmatem, a to velmi ošklivě. Jsem vděčna za to , že se vše dalo tou nejsprávnější cestou, a ještě za života maminky, které je 90 let, se vše urovnalo a já mohu dovézt ji, až přijde její čas , s klidnou myslí tam kde jí bude dobře. A tím pádem i já mám a budu mít klidnou mysl, bez hořkosti , kterou jsem v sobě dlouhá léta nosila. Nejspíš není třeba Vám říkat , jak moc všem pomáháte. Vřelý dík Vám za vše co jste mně naučili pochopit a aplikovat do života.“

Tak na co čekáte? Zkuste to také! Nic za to nedáte.

Navštivte www.odpustitjelaska.cz

Jak uplatnit slevový kód na Odpustitjelaska.cz?

Odpustitjelaska.cz nenabízí žádné placené služby, tudíž není možné uplatňovat slevové kódy. Veškeré nabídky, které naleznete na našem slevovém portálu SlevovyKupon.net získáte automaticky po přechodu do OdpustitJelaska.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte www.odpustitjelaska.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Odpustitjelaska.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.