Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > P > Slevové kupóny a slevové kódy do Postoplan.com

Postoplan.com slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(2.83/5, 24 hlasování)
Pokračovat na postoplan.com/cs

Aktuální slevy a akce (duben 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Postoplan.com

Nakupování na Postoplan.com...

Postoplan.cz je služba, která vám pomůžerozšířit klientelu nebo publikum s minimálním úsilím pomocí autopilota. Postoplan nabídne systém pro automatizaci marketingu na sociálních sítích, který je vedený umělou inteligencí. Přidávat můžete neomezený počet účtů, vytvářet, plánovat a propagovat tak svůj obsah. Registrace na postoplan.cz je zdarma.

Postoplan slevové kupóny a slevové kódy

Myšlenka na tento projekt se zrodila po špatných zkušenostech s jednou ze služeb, která slouží pro správu sociálních médií. Po analýze desítek dalších služeb vyvstal vzorec – všechny platformy nabízely placené plány s omezeným počtem účtů a uživatelů. Uvědomili si tak, že by takovou věc dokázali dělat lépe. V roce 2020 tak zahájila práci automatizovaná marketingová platforma pro sociální sítě a messengery POSTOPLAN. Už tím, že služba je v základní verzi zdarma se liší od své konkurence.

Uživatelé si sami vyberou, kolik účtů a messengerů na sociálních sítích potřebují a jako takoví neplatí za další stránky. Postoplan za ty dva roky (v době psaní recenze) nasbíral více než 100 000 profesionálů, kteří službu spokojeně používají už ve 147 zemích světa. Projekt je podle názorů expertů jedním z nejlepších SMM web platformy a podporuje 16 jazyků.

Na postoplan.cz připojíte libovolný počet účtů. Přidáte kolegy, klienty nebo zaměstnance, abyste mohli spolupracovat. Přidáte účty na různé projekty a umožníte přístup různým lidem. Naplánujete přesně tolik obsahu kolik potřebujete. Součástí je také editor fotek a knihovna s 2 miliony obrázků, které pomocí jednoduchých filtrů vyhledáte a snadno vytvoříte obsah. Postoplan jde integrovat se Slack a Wordpressem i dalšími službami pro pohodlnou práci. Více než 700 nápadů na příspěvky je předem uloženo v kalendáři. Na každý den se zobrazí další spousta novinek. Aplikace podporuje nejen standardní platformy sociálních sítí.

Chatovat můžete s odběrateli ve Social Inboxu. Nemusíte přitom přepínat mezi účty – všechno pro vás bude dostupné na jednom místě. Svůj obsah tu nahrajete dopředu a budete přesně vědět, jak bude vypadat na každé platformě. Vše je hromadné, jednoduché a naplánované měsíce dopředu.

Pokud potřebujete rapidní růst, vyuužijete zajisté také vestavěnou placenou reklamu s algoritmy založenými na umělé inteligenci. Nemusíte nic instalovat, vše udělají za vás.

Okamžitě po registraci zdarma se vám zobrazí plány. V nich uvidíte, co je zdarma, co je v placených plánech a v jakém rozsahu. Začít můžete se zkušební verzí na 7 dní zdarma.

Platit můžete měsíčně, čtvrtletně i ročně a jako metodu platby můžete zvolit Google Pay nebo platební kartu.

Věříme, že vám tato služba výrazně pomůže při rozšiřování vašeho podnikání nebo činnosti na sociálních sítích.

Navštivte postoplan.com/cs

Jak uplatnit slevový kód na Postoplan.com?

V platebním formuláři najdete modré tlačítko „máte promo kód?“ po jehož stisknutí se objeví políčko pro vložení kódu, které nemusíte potvrzovat, stačí kliknout kamkoliv mimo políčko pro ověření platnosti kódu. Pokud je platný, cena se okamžitě sníží a vy už budete platit sníženou sazbu.

Navštivte postoplan.com/cs

Základní verze postoplan zdarma

Základní verzi získáte po registraci zdarma. I v této verzi máte naprosto neomezený počet účtů, neomezený počet příspěvků i neomezený počet projektů. Ovšem v základní verzi může na jednom účtu pracovat pouze jeden uživatel. Základní verze je dostupná pro služby jako Facebook, Twitter, Telegram, Google služby, Wordpress. V placených verzích získáte navíc přístup k Linked-In, Instagramu a WhatsApp. Počet opakujících úkolů je v základní verzi omezen na 1 úkol pro všechny účty. Social Inbox je uložený na 7 dní stejně jako časový plán má 7 dnů. Nemůžete také přidávat více než jednu fotku v příspěvku. Nemůžete také používat mobilní aplikace. Placené verze se liší od sebe pouze množstvím účtů pro výše zmíněné sociální sítě, neomezeným inboxem, časovým plánem bez omezení, mnoha fotkami v příspěvku a možností využívat mobilní aplikace.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Postoplan.com
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.