Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > P > Prectime.cz slevový kupón - září 2020
Prectime.cz

Prectime.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.prectime.cz

Aktuální slevy a akce - září 2020

Více o Prectime.cz

Nakupování na Prectime.cz...

Prectime.cz je portál, který vám pomůže naučit se cizí jazyk jednoduše a efektivně. Je tu důvod, proč Prectime.cz využívá více než 40 tisíc studentů. Všechny jazyky se tu totiž naučíte bez omezení – anglicky, německy a španělsky se učíte pod jedním účtem a máte přístup ke všem najednou. Zvolený jazyk si můžete kdykoliv měnit.

Čeká na vás každý den animovaná lekce a cvičení formou hry. Na každý den si tak vyhraďte na tuto lekci 10 až 15 minut dohromady s interaktivním cvičením a celou řadou praktických nástrojů. Není třeba nikam dojíždět – vše zvládnete z pohodlí domova.Do kurzů prectime.cz jsou zapojovány ty nejnovější technologie. Celé Prectime je namluvené ve 23 přízvucích a vy si mezi nimi můžete přepínat. Zvolit můžete například také dětský hlas, teenagera nebo seniora. I gramatika se tu učí úplně jinak. Cizí jazyk je především o komunikaci a zvládnutí gramatiky je jako vedlejší efekt. Zapomeňte tedy na noční můry s tabulkami ze školních lavic a memorování koncovek. Vše dostanete servírováno po kousíčkách, kresleně na příkladech. Sami si vyberete z tisíců rodilých mluvčích a v každé části kurzu podniknete svoji misi – krátký rozhovor. Na ten budete předem připravováni. Nebudete se učit na někdy, ale budete jazyk používat od začátku učení.

Každý den je pro vás připraveno to nejdůležitější z celého cizího jazyka. Nikdy to nebude trvat déle než 15 minut a vy tak využijete svůj čas a energii pouze na to, co se vám v praxi bude hodit. Svou cestu s prectime.cz můžete začít zdarma a ihned, a to v kterémkoliv ze 3 nabízených jazyků – angličtině, němčině a španělštině.

Pokud si to chcete vyzkoušet, klikněte jednoduše na prectime.cz na tlačítko vyzkoušet. Tam se zaregistrujte za použití své e-mailové adresy nebo Facebookového či Google účtu. Pokud preferujete studium prostřednictvím mobilního telefonu navštivte svůj obchod (pro Apple a Android) a tam vyhledejte aplikaci Prectime.

Pokud se vám studium zalíbí, můžete si zvolit jeden z vybraných cenových balíčků. Pokud zvolíte na zkoušku 3 měsíce, získáte přístup k lekcím právě na tuto dobu stejně jako přístup ke cvičením, nástrojům a knihám. Samozřejmostí je podpora do 24 hodin. Pokud zvolíte roční balíček, získáte přístup k nástrojům a knihám už na vždy. A pokud zvolíte neomezený balíček, budete mít přístup ke všem materiálům bez omezení a napořád.

Se slevou na předplatné 50 % mohou počítat Studenti, důchodci a osoby ZTP. V tomto případě ale není slevu možné uplatňovat na neomezený balíček ale pouze na 3 nebo 12 měsíců. Kromě běžných plateb kartou můžete volit také zaměstnanecké benefity – Benefity.cz, Bnefit Plus, Edenred a GaleryBeta. Kromě platební karty je pak možné také využívat Ethereum nebo Z cash. Kromě balíčků pro jednotlivce jsou také k dispozici větší balíčky pro firmy – jedná se o skupinové balíčky. Zvolit také můžete dárkový poukaz.

Navštivte www.prectime.cz

Jak uplatnit slevový kód na Prectime.cz?

Pro získání výhod při nákupu je nutné se vždy nejdříve přihlásit. Všechny akční nabídky získáte po přechodu do prectime.cz skrze odkazy v jednotlivých nabídkách našeho slevového portálu.

Navštivte www.prectime.cz

Twitter

20.1.2015: Prectime.cz - účet založen!

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Prectime.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.