Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > P > Prijimatjelaska.cz slevový kupón - červenec 2020
Prijimatjelaska.cz

Prijimatjelaska.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.prijimatjelaska.cz

Aktuální slevy a akce - červenec 2020

Více o Prijimatjelaska.cz

Nakupování na Prijimatjelaska.cz...

Máš pocit, že tvůj život nikam nevede? Že se ti nic nedaří v osobním ani pracovním životě? Pak jsi na správné adrese. Portál Přijímat je láska tě naučí, jak přijmout všechny životní trable i své slabé stránky jako výzvy a příležitosti ke zlepšení života.Je to jenom o tobě. Neukazuj už dál na nikoho prstem. Přestaň si myslet, že za cokoliv ve tvém životě může někdo jiný. Přestaň hledat řešení svých vlastních problémů někde jinde, než u sebe. Přijmi, že všechno co máš i nemáš je jenom tvoje vlastní tvorba.

Nemá cenu se tvářit, že ty nemáš chyby. Přestaň hrát hru na dokonalost. Každý člověk má své špatné i dobré vlastnosti a dokud si nepřiznáme své stinné stránky, nikdy naplno nerozvineme ani tu kladnou stranu sebe sama. Je důležité přijmout své chyby jako prostor ke změně.

Přestaň už čekat až se samo něco změní. Pokud přestaneš ukazovat prstem na druhé, jsi tvůrcem a začneš vytahovat na světlo svá negativa a měnit je jako výzvy. Ty jsi tvůrcem svého života, tak tvoř.

Program nabídne knihu „Moje trable a touhy“ aneb 100 % cesta ke splnění všeho, co chci. Dále dostaneš 2 skládačky medové plástve a jako dárek vizualizaci sebevědomí a meditaci za přijetí. Dále pak 5 stínů, které vytáhneme na světlo s dárkem, kterým je ebook 5 + 1 věcí, které ti brání mít skvělý život. Při stisknutí tlačítka získáš tohle všechno a také pracovní list + 3 lekce zdarma.

Ti kdo to zkusili, k tomu mají co říct:

“Dnes jsem se znovu podívala na A9P, jestli ty vztahy mezi prvky můžu použít i na vztahy se sourozenci. Zkusila jsem jim spočítat jejich čísla a vyšla mi u všech tří sourozenců 9. Já jsem 6 kov. Všichni tři sourozenci mě učí neplést se do věcí, které se mě netýkají. Nevnucovat jim svá pravidla slušného chování. Nikdy jsem to tak neviděla, až teď mi to tak moc docvaklo. Měla jsem jim to za zlé. Vždyť jsem přeci pro ně chtěla jen to dobré. Teď už to chápu, brečím a chápu to. Měla bych jim poděkovat. Děkuju.“

Monika Humlová


“Ahoj Miluško a Ivane, jste fakt úžasní. Jak Ivan říká, všechno jsem už slyšela, jen pokaždé kousek a teď už to ty andělíčky, co se o mě starají, přestalo bavit a dostala jsem Vás jako dar. Vše polopatě pro natvrdlé, nádherně poskládané. Děkuji moc, teď už ty spratky zvládnu odeslat kam patří. Díky za Váš čas, lásku, trpělivost. S láskou“

Helena Lorencová

Začni i ty žít život sladký jako plástev medu. Získej pracovní list a přístup k videím zdarma.

Navštivte www.prijimatjelaska.cz

Jak uplatnit slevový kód na Prijimatjelaska.cz?

Portál PřijímatjeLaska.cz nenabízí žádné placené služby, není tudíž možné uplatňovat slevové kódy. Veškeré akční nabídky, které můžeš získat prostřednictvím portálu Slevovykupon.net získáš automaticky po přechodu do PrijimatJeLaska.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte www.prijimatjelaska.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Prijimatjelaska.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.