Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > R > Slevové kupóny a slevové kódy do Relaxmobil.cz

Relaxmobil.cz slevové kupóny

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(4.46/5, 72 hlasování)
Pokračovat na www.relaxmobil.cz

Aktuální slevy a akce (červen 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Relaxmobil.cz

Nakupování na Relaxmobil.cz...

Také se Vám při zaznění slova paušál zježí vlasy na hlavě? Nechcete se už dále uvazovat na dva roky a chcete mít kontrolu nad tím, kolik a jak budete v budoucnu utrácet za telefon? Naštěstí je tu alternativa k hlavní trojce operátorů, kteří tento paušálový přežitek udržují uměle při životě. Tato alternativa se nazývá RelaxMobil. Na RelaxMobil.cz si můžete prohlédnout nabízené tarify. My je pro Vás ale jednoduše shrneme.

Relaxmobil slevové kupóny a slevové kódy

Tarif na RelaxMobil.cz si můžete měnit podle přání třeba každý měsíc. Máte pocit že nespotřebujete tenhle měsíc volání – tak si ho zrušte a používejte třeba jenom data. K dispozici jsou tarify především pro milovníky dat. Za necelou stovku si můžete užívat 150 MB, za 150 si můžete užívat 300 MB a za 215 už získáte dokonce 1 000 MB dat což je největší úspora oproti běžným operátorům. Tyto tarify se samozřejmě mohou v čase měnit, ačkoliv vždy budou jednoznačně výhodnější než ty, které nabízejí operátoři ve svých nabídkách. Pokud rádi občas telefonujete, pak si můžete objednat tarif volej se kterým získáte výhodné volání, data a SMS do všech sítí za skvělou cenu.

Tarify si můžete také vylepšovat. Potřebujete navýšit internet o 100 MB? Není problém. Chcete povýšit rychlost na LTE? Prosím, račte. Věrní zákazníci si také mohou vyčerpat odměny. 50 Kč získáte za platbu inkasem, 150 Kč získáte za přivedení nových zákazníků a k tomu navíc také 150 MB dat.

RelaxMobil.cz je tu jednoznačně pro lidi, kteří využívají hlavně svá mobilní data a minimálně volají a nechtějí se vázat k žádným dlouhým smlouvám. RelaxMobil.cz využívá pro realizaci svého provozu technologickou platformu sítě T-Mobile. Služby jsou tak dostupné podle mapy tohoto operátora.

Tarif si dokážete měnit sami, bez nutnosti kamkoliv chodit nebo telefonovat. Jednoduše se přihlásíte do webového rozhraní, nastavíte si služby dle přání a všechno ostatní už funguje zcela automaticky. Samozřejmě můžete při jakémkoliv problému kontaktovat operátory RelaxMobil.cz a oni za Vás problém vyřeší.

Při zřizování svého nového tarifu také můžete očekávat celou řadu dárků – například bonusy k datům, levnější volání nebo LTE zdarma.

Věříme, že se Vám nabídka operátora RelaxMobil bude líbit a že přesvědčíte i svoje kamarády, aby se přidali.

Navštivte www.relaxmobil.cz

Jak uplatnit slevový kód na Relaxmobil.cz?

Jak na to?

Relaxmobil slevové kupóny a slevové kódy

1) Vyber si z nabídky tarifů a potvrď krátkou nezávaznou objednávku

2) Vyplň své jméno, příjmení, a hlavně telefonní číslo

3) Operátoři se ti ozvou s nabídkou tarifu. Pokud Všechno půjde dobře, domluví se s tebou na zaslání nové SIM karty.

4) SIM karta ti přijde domů, po její aktivaci už začneš volat i surfovat.

/Pokud jsi dostal kartu zdarma, najdi na stránkách tlačítko – aktivovat kartu zdarma. Tam je nutné vyplnit dlouhé číslo na zadní straně karty v levém horním rohu a odeslat jej/

Navštivte www.relaxmobil.cz

Jak přejít k RelaxMobil

Jak přejít k Relaxmobil, nejlevnějšímu alternativnímu operátorovi? Je to snadné. Jednoduše navštívíš stránku Relaxmobil.cz a vybereš si z nabídky tarifů. Vyplníš krátkou nezávaznou objednávku a všechno odešleš. Součástí objednávky je tvoje telefonní číslo, které operátoři využijí, aby tě nejpozději do 24 kontaktovali a společně s tebou dokončili objednávku. Na tvojí adresu pak přijde SIM karta, kterou si musíš aktivovat. Po aktivaci už jenom voláš a začínáš surfovat. Další možností je, že jsi někde získal simku zdarma. Stačí jí pak jenom aktivovat s tarifem, který si vybereš - easy peasy. Svoje tarify můžeš pak kdykoliv měnit a můžeš je dokonce vylepšovat za poplatek.Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Relaxmobil.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.