Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > S > Souzitjelaska.cz slevový kupón - červenec 2020
Souzitjelaska.cz

Souzitjelaska.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.souzitjelaska.cz

Aktuální slevy a akce - červenec 2020

Více o Souzitjelaska.cz

Nakupování na Souzitjelaska.cz...

Než začneš číst naší recenzi tak odpověz na tuto otázku. Máš skvělé vztahy a o nic a nikoho se nebojíš? Pokud jsi na tuto otázku odpověděl ANO, tak ti gratulujeme, ale pomoc od portálu SouzitJeLaska.cz nepotřebuješ. Pokud ale byla odpověď „NE“, čti dál.Nejdůležitější jsi ty! Ale nejdůležitější jsou druzí lidé. Možná to nedává smysl, ale přece je to tak. Říká se tomu dichotomie a je to jeden z nejčastějších filozofických předpokladů. Žijeme v duálním relativistickém světě, proto jsou vztahy to nejdůležitější, co v životě máme, i když jsme sem přišli jen kvůli sobě. Je to tak od věku věků a stále si s tím nevíme rady.

Důležité je pochopit sebe sama. Ve chvíli, kdy se poznáme a pochopíme, kde je naše místo na světě, najednou nám dojde, proč zažíváme přesně to, co zažíváme. Z jakého důvodu nám všechny nepříjemnosti ostatní lidé způsobují. Ve chvíli, kdy se poznáme a přijmeme sami sebe, najednou budeme vědět, proč nám všechno z lásky k nám dělají.

Trápit se tím, co druhí lidé provádějí mě a proč se tak chovají je ztráta času. Druhého člověka změnit nemůžeme, ale můžeme změnit sami sebe. Druzí lidé jsou jen našimi zrcadly, ve kterých máme vidět sebe. Ve chvíli kdy tomu porozumíme a pochopíme, v čem se máme sami změnit, trénink přestane. Najednou jako mávnutím proutku se lidé změní a přestanou dělat problémy. Změna druhých je závislá na změně naší.

Toto všechno a mnohem více se dozvíte v e-booku, o který si můžete zažádat na stránkách SouzitJeLaska.cz. Knihu si už stáhly tisíce lidí a ty se můžeš přidat. Tady jsou názory některých z nich:

“Pane Bože, děkuji ti za tak geniální a přitom úžasně jednoduché a logické souvislosti, které jsi nám poskytl. A za oba svoje průvodce. Děkuji vám, moji milí MI – všechno to dává smysl a v té jednoduchosti je přitom tolik síly! Kurz je profesionálně připravený – stejně jako ty ostatní, a přitom tolik lidský s citlivým přístupem ke každému člověku. Oceňuji velikou trpělivost, s jakou naši milovaní Matoušovic zodpovídají na všechny naše otázky. Jako voda si potřebuji sama vymezit své hranice a pravidla, abych mohla tvořit, nikoli trpět. Kurz Soužít je láska vnímám jako ušitý mi přímo na tělo, hlavu i srdce ;-). Oceňuji vzájemná propojení účastníků kurzu, kteří jsou právě u toho. Ta energie je opora, síla, víra, život. Odnáším si vědomí, že na své Cestě nejsem sama. A za tuto jistotu jsem vděčná.“

Eva

“Kurz doporučuji opravdu VŠEM, neboť během něho se naučíte poznávat sám sebe, naleznete návod k použití k vlastnímu tělu i vlastnímu životu. Záleží jen na vás, co objevíte, kam se posunete a jak s tím vším naložíte. Sám si vše nastudujete, sám pochopíte, sám s tím pracujete, sám to žijete, sám se měníte. A proč tedy jít do kurzu, když stejně všechno musím udělat sám ? Protože během vaší jízdy životem potřebujete najít ten správný směr a ten vám ukáží Matoušovi v jejich kurzech. Já už jsem díky nim svou cestu našla a přeji to i všem ostatním ....“

Naďa

Neboj se tedy a pošli si ebook a mrkni na instruktážní videa. Svůj ebook i videa můžeš získat zdarma – stačí vyplnit svou e-mailovu adresu, na kterou ti přijdou všechny instrukce.

Navštivte www.souzitjelaska.cz

Jak uplatnit slevový kód na Souzitjelaska.cz?

SouzitJeLaska.cz nenabízí žádnou placenou službu ani zboží, a tudíž není možné uplatnit slevové kupóny. Veškeré akční nabídky, které jsou dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net můžeš získat automaticky, pokud přejdeš do SouzitJeLaska.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte www.souzitjelaska.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Souzitjelaska.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.