Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > S > Studujvanglii.cz slevový kupón - srpen 2020

Studujvanglii.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.studujvanglii.cz

Aktuální slevy a akce - srpen 2020


Doporučené nabídky

Více o Studujvanglii.cz

Nakupování na Studujvanglii.cz...

Už víš, že si v České republice vysokou školu nenajdeš? Chceš studovat obory, o kterých si můžeš nechat v Čechách jenom zdát. Chceš poznat nové prostředí, novou kulturu, naučit se angličtinu a mít jistotu, že po studium nalezneš práci v oboru? Pak je StudujVAnglii.cz ten pravý portál právě pro tebe.Na výběr máš univerzity přímo v Londýně nebo v jeho blízkosti, ale také na jižním pobřeží nebo severněji nedaleko Manchesteru. StudujVAnglii.cz navazuje spolupráci s univerzitami přímo a má proto k dispozici ty nejaktuálnější informace z každého vysokoškolského kampusu. Všechny partnerské univerzity v Anglii ti nabídnou stovky bakalářských a magisterských programů, disponují nejvyspělejším technickým zázemím a vlastními moderními kolejemi, kladou velký důraz na praktickou přípravu absolventů na budoucí povolání, nabídnou kvalitní pracovní stáže v průběhu studia, mají bohatou síť zahraničních partnerů a podporují také výměnu studentů v programu Erasmus. Každá z univerzit navíc nabízí také kvalitní mimoškolní aktivity včetně sportovních klubů, studentských organizací, kulturních akcí a mnoho dalšího.

Co každého ale zajímá při studiu v zahraničí je financování studia. Bude to pro tebe možná ale méně náročné, než si myslíš. Studium v Anglii je zpoplatněno – bakalářské studium stojí přibližně 9 tisíc liber ročně a magisterské začíná zhruba na 4 tisících librách ročně s vysokými horními hranicemi. Jako občan EU máš ale možnost využívat půjčky od britské vlády na pokrytí školného jak na bakalářském, tak na magisterském stupni studia. Tyto půjčky využívá držívá většina britských i evropských studentů. Splácení této půjčky je otázkou výše platu, za který nastoupíš po studiu. Pro aktuální akademický rok musíš dosáhnout platu cca 42 000 Kč, abys mohl začít splácet půjčku. Měsíční splátka pak tvoří 9 % z příjmu nad tento limit. To znamená že například při platu 60 000 Kč měsíčně v České republice budeš splácet 1 620 Kč. Pokud tvůj plat klesne pod limit, placení se přerušuje. Pokud nikdy této mzdy nedosáhneš, pak povinnost splácet tento dluh nikdy nevznikne.

Pro přihlášení do tohoto programu ti portál StudujVAnglii.cz rád pomůže. Přihláška je k dispozici přímo na portálu. K přihlášce budeš potřebovat doklado úrovni angličtiny podmíněný doložením vybraných certifikátů, maturitní vysvědčení s ověřeným překladem, motivační dopis a doporučující dopis od vyučujícího. Žádné další přijímací zkoušky se neskládají – je jen na tobě si určit, zda na takové náročné studium máš.

Pokud tě možnost studia v Anglii zaujala, navštiv přímo portál StudujVAnglii.cz, kde nalezneš větší množství takových informací.

Přejeme ti hodně štěstí v tvém budoucím životě a věříme, že tvoje studium v Anglii bude úspěšné.

Navštivte www.studujvanglii.cz

Jak uplatnit slevový kód na Studujvanglii.cz?

StudujVAnglii neprodává žádné služby, ale je především informačním a organizačním portálem. Není proto možné aby poskytoval slevové kódy. Všechny nabídky, které jsou ti dostupné prostřednictvím našeho slevového portálu SlevovyKupon.net získáš automaticky po přechodu na StudujVAnglii.cz

Navštivte www.studujvanglii.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Studujvanglii.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.