Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > S > Studujvdansku.cz slevový kupón - září 2020

Studujvdansku.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.studujvdansku.cz

Aktuální slevy a akce - září 2020


Doporučené nabídky

Více o Studujvdansku.cz

Nakupování na Studujvdansku.cz...

Chceš být v budoucnu atraktivnější na trhu práce? Nelíbí se ti české vysoké školy? Máš rád nové kultury a chceš poznávat lidi z celého světa? Spoj všechno dohromady a začni studovat v Dánsku. Pokud hledáš více informací, tak navštiv portál StudujVDansku.cz.Studovat vysokou školu v Dánsku znamená být součástí jednoho z nejlepších a nejpokrokovějších školních systémů na světě. Nikdo tě samozřejmě nebude nutit do studia Dánštiny, která není až tolik perspektivní. Co se ale rozhodně naučíš, je Angličtina a to prvotřídně, protože jiný jazyk tam studovat nebudeš. Navíc také získáš kamarády z celého světa. Při studiu v Dánsku pak také můžeš strávit až dva semestry na pracovní stáži v jakékoliv zemi, kterou si vybereš. A to všechno bude zdarma.

Dánové jsou statisticky nejšťastnějším národem na světě s nejméně zkorumpovanou společností. V Dánsku je skvělé podnikatelské prostředí a jedny z nejvyšších průměrných platů v Evropské unii. To je opravdu Dánsko a i ty se v něm můžeš na čas zabydlet.

Součástí studia na vysoké škole v Dánsku je povinnost absolvovat pracovní stáž. Sám si můžeš najít, kde budeš pracovat nebo ti škola v Dánsku může pomoci s nalezením nového zaměstnavatele. Na stáži získáš cennou zkušenost, díky které se pak budeš snadněji ucházet o zaměstnání po škole.
Chceš k tomu navíc vyrazit na Erasmus? Můžeš – jako studentovi v Dánsku ti jsou připsány stejná práva jako každému studentovi přímo v Dánsku. Můžeš si tak zvolit další zemi, kterou v rámci programu Erasmus navštívíš.

Jaké má studium v Dánsku další benefity? Můžeš zdarma navštěvovat kurzy Dánštiny – pokud tedy budeš mít čas a chuť poznat kulturu Dánů více o hloubky.

Při studium v Dánsku si navíc můžeš také sehnat brigádu. Průměrná hodinová mzda v Dánsku se pohybuje okolo 350 Kč. Tím budeš schopný pokrýt svoje výdaje. K tomu pokud máš práci na 10 – 12 hodin týdně, můžeš si požádat o studentský grant ve výši cca 21 000 Kč měsíčně.

Na StudujVdansku.cz si vyber ze seznamu vysokých škol. S podáním přihlášky na Vysokou školu v Dánsku ti StudujVDansku.cz rádi pomohou. Přihlášky se podávají od 1. února do 15. března .

Jak už jsme řekli, studium v Dánsku je zdarma. Administrativní poplatek pro CZECH-US je 0 Kč. Tento poplatek zahrnuje poradenství, poskytnutí informací, poskytnutí informací o finanční podpoře, asistence se zpracováním dokumentů, upozornění na termíny, asistence v průběhu přijímacího řízení, asistence s přípravou na přijímací pohovor, komunikace s vysokými školami, poradenství ohledně dopravy a ubytování, předojezdová orientace a také asistence a podpora až do ukončení 1. roku studia na VŠ v Dánsku.

Zní to až moc skvěle? Možná, ale je to všechno pravda. Přejeme hodně štěstí ve studiu. lykkelig rejse!

Navštivte www.studujvdansku.cz

Jak uplatnit slevový kód na Studujvdansku.cz?

1) Na portálu nalezněte tlačítko „Nezávazně registrovat do programu“
2) Budete kontaktováni agenturou CZECH-US.

Navštivte www.studujvdansku.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Studujvdansku.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.