Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > S > Studujvholandsku.cz slevový kupón - srpen 2020

Studujvholandsku.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.studujvholandsku.cz

Aktuální slevy a akce - srpen 2020


Doporučené nabídky

Více o Studujvholandsku.cz

Nakupování na Studujvholandsku.cz...

Nelákají tě české vysoké školy? Chceš, aby tvůj vysokoškolský zážitek byl trochu pestřejší než jen ty nekonečné chlastačky v kampusech českých vysokých škol? Chápeme tě a nabízíme ti možnost sudovat v zahraniční, konkrétně tedy v Holandsku s pomocí portálu StudujVHolandsku.cz, který ti poskytuje agentura Czech-US.Studovat v Holandsku znamená být součástí jednoho z nejlepších a nejpokrokovějších vzdělávacích systémů na světě. Znamená to také, že budeš mluvit velmi rychle plynou angličtinou, získáš kamarády z celého světa a ze školy vyjdeš s rokem praxe v oboru. To všechno získáš za 2006 EUR ročně, které navíc můžeš zaplatit až po ukončení studia, kdy si budeš samostatně vydělávat.

Nizozemí je jednou z nejotevřenějších a nejkomsmopolitnějších zemí Evropy, kde se v kvalitě vzdělávacího systému nedělají žádné kompromisy. I proto patří Holandské univerzity k evropské i světové špičce.

Univerzity v Nizozemí se rozdělují na výzkumné a takzvané univerzity aplikovaných věd, kde je studium orientováno více prakticky a které připravuje studenty pro vstup na pracovní trh po ukončení studia. Tyto univerzity tedy nepředpokládají, že se budete po studiu účastnit vědeckého výzkumu a přizpůsobují svoje osnovy. Jedná se o systém, který by rozhodně přispěl i českému vysokému školství. Součástí čtyřletého studia v Nizozemí je navíc jeden rok povinné praxe. Po ukončení studia tak budete mít našlápnuto k úspěšné kariéře v mnoha různých oborech.

Všechny partnerské vysoké školy programu StudujVHolandsku.cz dlouhodobě konkurují špičkovým světovým univerzitám z celého světa. Disponují přitom nejmodernějším vybavením, kladou důraz na týmovou spolupráci a projektové řízení, požadují absolvování pracovní stáže v průběhu studia a disponují také bohatou sítí zahraničních partnerů. Při studiu v Nizozemí se nemusíte vzdát ani programu Erasmus a můžete až na rok vyrazit do další partnerské univerzity kdekoliv v Evropě. Holandské školy také nabízí širokou nabídku mimoškolních aktivit – sportovních, kulturních, společenských a dalších.

Přihlášku do programu můžete vyplnit přímo na StudujVHolandsku.cz. K přihlášce budeš potřebovat naskenovaný občanský průkaz, kopii vysvědčení z posledních 2 let střední školy s anglickým překladem, kopii maturitního vysvědčení opět s anglickým překladem, mezinárodní certifikát IELTS, FCE, TOEFL s minimálními bodovými hodnotami a volitelně také své CV a doporučení od učitele, zaměstnavatele nebo výhodvného poradce.

Ceník zprostředkovací agentury Czech-US naleznete přímo na StudujVHolandsku.cz. Ten kdo splňuje veškeré požadavky se zpravidla na univerzitu vždy dostane. Holandské univerzity aplikovaných věd nepořádají přijímací zkoušky, ale rozhodující pro zvládnutí studia je souhrnná zkouška na konci druhého semestru.

Věříme, že se Vám program StudujVHolandsku.cz líbí a doufáme, že po odcestování do země tulipánů budete spokojeně studovat a získáte skvělé uplatnění pro Váš budoucí život.

Navštivte www.studujvholandsku.cz

Jak uplatnit slevový kód na Studujvholandsku.cz?

StudujVHolandsku.cz neposkytuje na své služby žádné výhody prostřednictvím slevových kódů. Všechny exkluzivní a akční nabídky jsou Vám automaticky k dispozici po přechodu na StudujVholandsku.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech na slevovykupon.net.

Navštivte www.studujvholandsku.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Studujvholandsku.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.