Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > S > Studujvkanade.cz slevový kupón - květen 2021

Studujvkanade.cz slevový kupón

Zobrazení:
Pokračovat na www.studujvkanade.cz

Aktuální slevy a akce - květen 2021


Doporučené nabídky

Více o Studujvkanade.cz

Nakupování na Studujvkanade.cz...

Je tvoje angličtina pořád mizerná, přesto že se jí učíš už dlouho? Perfektně rozumíš ale nevylámeš ze sebe jedinou větu? I s tím ti pomůže studium v zahraniční – tedy konkrétně v Kanadě. Kanada je kouzelná země plná neočekávaných přírodních krás, je to skvělá kultura a země, která nabízí prestižní univerzity a možnost zahraničním studentům se připojit. Chceš vědět víc? Navštiv portál StudujVKanade.cz.Pokud se rozhodnete pracovat a studovat v Kanadě, máte možnost využít tento čas v Kanadě strávený zcela beze zbytku. Můžete si navýšit kvalifikaci a získat nové zkušenosti, kombinovat pracovní příležitosti se studiem. Pracovní povolení v Kanadě je vydáváno na ekvivalent doby strávené studiem. Můžete tedy vykonávat odbornou praxi klidně v oboru, který studujete.

Na StudujVKanade.cz si můžete vybrat ze dvou programů. Ten první zajišťuje studium a práci. Tento program nabízí registraci na odborné kurzy, Colleges – což je něco jako vyšší odborné školy a pak univerzity, které jsou ovšem velmi drahé. Pokud přesto máš zájem studovat na univerzitě, je třeba získat více informací o možnostech financování studia a s tím ti registrace do programu StudujVKanade.cz rozhodně pomůže.

Zapojit se ale můžeš také do programu Working Holiday Canada. Ten je určen pro dobrodruhy, kteří jsou protřelí světem, mluví skvěle anglicky, ale i pro ty, kteří při shánění práce potřebují trochu pomoci a i jejich angličtina ještě potřebuje dopilovat. StudujVKanade.cz má své kanadské partnery se kterými se vždy domluví na umístění zájemce o práci v Kanadě. K dispozici je umístění v metropolích nebo horských rezortech. Nejčastějšími pozicemi, které klienti StudujVKanade.cz zastávají jsou číšník/servírka, barista, obsluha v obchodě, recepční nebo třeba pokojská. Záleží jen na Vaší preferenci, předchozích zkušenostech a jazykové vybavenosti.

Podmínkou pro účast v programu pracovní dovolené v Kanadě je věk 18 – 35 let, trestní bezúhonnost, občanství České nebo Slovenské republiky, angličtina na komunikativní úrovni a dostatek finančních prostředků na pokrytí počátečních nákladů.

Agentura CZECH US, která provozuje portál StudujVKanade.cz Vám pomůže vyřídit víza do Kanady, zajistí profesní poradenství, najde Vám zaměstnání, vyřídí letenky a pojištění, zvládne s Vámi projít předodletovou orientaci a bude Vám asistovat po celou dobu trvání programu.

Nic samozřejmě není zdarma. Proto se podívejte na ceník, abyste věděli, kolik budete muset v počátku do programu investovat peněz. Tento ceník naleznete přímo na StudujVKanade.cz. Nutno podotknout, že studium a práce v Kanadě patří mezi ty dražší varianty studia a práce. Agentura CZECH-US nabízí i další možnosti studia na svých dalších portálech. Informace o všech pak naleznete na Czech-US.cz.

Věříme, že se Vám bude v Kanadě líbit a přejeme Vám šťastnou cestu.

Navštivte www.studujvkanade.cz

Jak uplatnit slevový kód na Studujvkanade.cz?

StudujVKanade.cz je především informační a zprostředkovatelský portál, který na své služby neposkytuje žádné slevy prostřednictvím slevových kódů. Veškeré nabídky, které jsou Vám dostupné prostřednictvím slevového portálu SlevovyKupon.net jsou Vám automaticky k dispozici po přechodu na StudujVKanade.cz skrze odkazy v jednotlivých kupónech.

Navštivte www.studujvkanade.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

Štítky - Studujvkanade.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.