Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > T > Tea-Learning.cz slevový kupón

Tea-Learning.cz slevový kupón

Zobrazení: Hlasování:
(4.3/5, 82 hlasování)
Pokračovat na www.tea-learning.cz

Aktuální slevy a akce - únor 2023Více o Tea-Learning.cz

Nakupování na Tea-Learning.cz...

Všichni víme, že Vás po práci rozhodně není možné dostat na nějaký večerní kurz. Nejlepším řešením je proto on-line kurz. Můžete si udělat večeři, posadit se ke stolu a začít studovat. A proč je právě teď ten nejlepší čas k zakoupení kurzu? Protože jinak se k tomu už nikdy nedostanete.Kurz obecné angličtiny je pro Vás rozdělen do 6 úrovní definovaných evropským referenčním rámcem (A1, A2, B1, B2, C1, C2). V každé úrovni na Vás čekají kapitoly použití jazyka, čtení, ukázky rozhovorů v běžných situacích atd. Kapitoly si můžete projít dle Vašeho uvážení nebo můžete absolvovat rozřazovací test, který Vám řekne, na které úrovni právě jste. Na každé úrovni jsou pro Vás k dispozici nepovinná cvičení a povinné testy. Tyto testy je nutné absolvovat s výsledkem 85 % abyste mohli postoupit na vyšší úroveň.

První úroveň je pro úplné začátečníky a je Vám dostupná zdarma. Můžete si tak všechno vyzkoušet a seznámit se s podobou kurzů.

U Tealearning tak získáte 650 lekcí, 2 500 testových otázek. Výsledkem bude jistota a sebevědomí při komunikaci v anglickém jazyce, široká slovní zásoba, podpora při práci a studiu a hlavně dobrý pocit, že umíte něco navíc.

Projeďte si kurzy zdarma, vyzkoušejte si cvičení a absolvujte povinný test. Pokud Vám bude výuka vyhovovat, budete si moci zakoupit zbytek kurzů.

Mimo základního kurzu angličtiny, naleznete na Tea-learning také možnost naučit se business English – tedy obchodní angličtinu. Komunikovat se naučíte v práci i s celým světem se slovní zásobou zaměřenou na byznys prostředí. Slovní zásoba je specifická podle oborů. Kurz obchodní angličtiny nabízí 180 lekcí, 400 cvičení, 100 šablon a celkem 250 hodin studia.

Chcete se připravit na státní maturitu z Angličtiny? Není nic jednoduššího než zakoupit rychlý kurz přípravy na maturitu. Kurz nabízí 150 lekcí, 5000 nejpoužívanějších anglických slov, videa, poslechy, příklady, tipy, rady a 120 nejdůležitějších nepravidelných sloves.

Pro placení je dobré použít platební kartu. Je ale možné zaplatit také převodem na účet nebo pomocí firemních benefitů. Studenti uvítají možnost slevy na kartu ISIC.

Nenalezli jsme nikde možnost zakoupit dárkový poukaz. Takže není vhodné kurz použít jako dárek (tedy jde to, pokud budete trochu kreativní). Věříme, že se Vám nabídka extra kurzu bude líbit a že kurzy TeaLearning.cz vyzkoušíte. Určitě nebudete litovat.

Navštivte www.tea-learning.cz

Jak uplatnit slevový kód na Tea-Learning.cz?

1) Vyplňte registraci do kurzu zdarma

2) Na první straně, kde vyplňujete registrační údaje, spatříte pole pro vložení slevového kódu „Slevový kód“. Kód sem vložte a potvrďte tlačítkem „Ověřit slevový kód“.3) Pokud je kód platný, bude sleva odečtena z celkové ceny kurzu.

Navštivte www.tea-learning.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Tea-Learning.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.