Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > V > Slevové kupóny a slevové kódy do Vvkurzy.cz

Vvkurzy.cz slevový kupón

Hlasování:
1/52/53/54/55/5
(3.22/5, 37 hlasování)
Pokračovat na vvkurzy.cz

Aktuální slevy a akce (duben 2024)


Podobné slevy a akce

Více o Vvkurzy.cz

Nakupování na Vvkurzy.cz...

Projekt VVkurzy vznikl jako společný projekt dvou firem, které měly za cíl posunout vzdělávání v oborech, kterým se věnují. Kurzy těchto firem jsou prověřeny firemní klientelou s čistě praktickou orientací. Pro zájemce o zlepšení dovedností jsou dostupná konkrétní veřejná školení, která se dělí do oborů a podle stupně dovedností. Pro vracející se klienty jsou připraveny ucelené vzdělávací kurzy ve formě akreditovaných rekvalifikačních kurzů.

Vvkurzy slevové kupóny a slevové kódy

Cílem všech kurzů na tomto webu je hlavně přinášet aktuální znalosti a procvičit je přímo na příkladech z praxe. Tomu odpovídá nejen skladba jednotlivých kurzů, ale i prověření lektoři s dlouholetou praxí.

VVkurzy.cz mají řadu výhod oproti ostatním školám. Na VVkurzy.cz vyučují vždy pouze profesionálové z daného oboru. Všichni mají dlouholetou praxi a vyučují řadu let, aby předávali své praktické zkušenosti. Školením role nekončí. Jak si budete nové vědomosti zkoušet v praxi, rádi Vám VVkurzy pomohou i po školení. Každý dostane ke svému kurzu dárek a slevu na další kurz. Firemní klienti zase získají věrnostní program na míru. Všechny kurzy od VVkurzy.cz jsou pořádány v centru prahy, abyste neměli problém s dostupností ať už jedete metrem nebo vlakem.

Nikdy nejdete do neznáma. Každý lektor, který nabízí kurzy na VVkurzy.cz je představen na webu spolu s popisem svých praktických i učitelských zkušeností. Vybírat tak můžete nejen podle tématu kurzu, ale i podle lektora, který jej vede.

V kurzech pro veřejnost se můžete těšit na následující kategorie: účetnictví, mzdy, daně, marketing, webová analýza, tvorba webu, podnikání, práce na PC a další kurzy. V sekci rekvalifikačních kurzů jsou témata podobná.

Zvolit můžete také dálkové studium rekvalifikačních kurzů. Pokud rádi studujete v pohodlí domova nebo nemáte možnost denně docházet na prezenční studium, jsou ideálním řešením pro Vás právě distanční kurzy. Všechny dálkové kurzy vedou k získání osvědčení o rekvalifikaci, ale intenzitu a délku kurzu si určujete vy sami. VVkurzy.cz Vám vyjdou vstříc i v případě, že potřebujete sestavit individuální studijní plán.

VVkurzy.cz mohou využívat také klienti úřadů práce, kteří hledají rekvalifikace, na které mají nárok zdarma nebo s příspěvkem od státu.

Platební informace a informace o konkrétním zakoupeném kurzu Vám budou zaslány na Vaši e-mailovou adresu. Pro registraci na kurz musíte vždy být zaregistrováni také na portálu vvkurzy.cz. Registrace proběhne po výběru konkrétního kurzu. Zde bude také možné vložit slevový kód.

Věříme, že budete s kurzy od VVkurzy.cz spokojeni a že se Vám díky nově nabyté kvalifikaci podaří nalézt nový obor profesionálního zaměření.

Navštivte vvkurzy.cz

Jak uplatnit slevový kód na Vvkurzy.cz?

1) Vyberte si konkrétní kurz a zvolte termín

2) Vyskočí formulář, kde si vytvoříte nový účet na portálu nebo budete vyzváni k přihlášení. Na konci registračního formuláře je políčko pro vložení slevového kódu.

3) Překontrolujte parametry slevového kódu, zda se vztahuje pro vybraný kurz

Vvkurzy slevové kupóny a slevové kódy

4) Kód vložte do políčka „Slevový kód“. Platnost kódu bude ověřena po odeslání formuláře.

Navštivte vvkurzy.czZískejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.

Registrace správce obchodu
Registrujte se jako správce tohoto obchodu a získejte možnost úpravy a přímého přidávání nabídek.

Registrovaný email musí být pod doménou daného obchodu či uvedený v kontaktech obchodu. Během 24 hodin obdržíte přístupové údaje.

CAPTCHA

Štítky - Vvkurzy.cz
Vyhledávání pomocí štítků pomáhá návštěvníkům nalézt ten správný obchod. Zde můžete upravit štítky pro tento obchod. Nové štítky se začnou zobrazovat do 24 hodin.