Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Last minute zájezdy

Last minute zájezdy

Každý rok už to děláte a už jste si na to zvykli. Vyberete si termín, zabalíte si kurfy a vezmete si dovolenou. Pak si sednete k počítači a zkoušíte různé cestovní kanceláře a hledáte nejvýhodnější last minute zájezdy.

Praxe je to úctyhodná, ale s NewTravel.cz to budete mít jednodušší. Nemusíte prohledávat destíky cestovních kanceláří a opisovat si nabídky na papírky. Stačí když zapíšete termín do vyhledávače a můžete zkoušet různé destinace a srovnávat nabídky hotelů přímo online.

Díky NewTravel.cz získáte mnohem více nabídek na last minute zájezdy, které můžete navíc srovnávat i mezi sebou. Dostanete tak opravdu tu nejvýhodnější nabídku pro zájezd, jakou si dokážete představit. Všechny cestovní kanceláře pod CK newtravel jsou navíc prověřené a pojištěné, takže se Vám nestane žádná nepříjemná patálie.


Newtravel.cz

Newtravel.cz slevový kupón

On-line prodej zájezdů. Nabídka last i first minute, poznávací zájezdy, lyžařské pobyty, eurovíkendy a exotiku. Zprostředkování dovolené v Bulharsku, Chorvatsku, Dominikánské republice, Itálii, Egyptě, Kanárských ostrovech a dalších destinacích.

Newtravel.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.